Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witalij Kliczko
24-09-2012, 06:16 PM
Post: #41
Bug RE: Witalij Kliczko
(24-09-2012 05:39 PM)AdamekFightPL napisał(a):  ale zaraz, zaraz, czy Witalij jako tak honorowy zawodnik, wielki przykład sportowca, zakończy karierę nie zamykając buzi Haye'owi ?
Szkoda, że nie zgasił Haye'a na pożegnanie, ale gdzie był Haye kiedy bracia przez 2 lata błagali go o walkę? Teraz dopiero zacznie szczekać jak to Witek uciekł przed nim na emeryturę Smile

(24-09-2012 05:39 PM)AdamekFightPL napisał(a):  głupio kończyć karierę wygrywając z przeciwnikiem przez kontuzję. Witalij drugi Lennox Lewis.
Tyle, że Witek z Lennoxem Walczył jak równy z równym, a nawet prowadził, a Syryjczyk pokazał tyle co Mormeck, czyli nic.

Tak czy inaczej Witalij był najskuteczniejszym bokserem wszechczasów. Salut dla Króla!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 06:19 PM
Post: #42
RE: Witalij Kliczko
@Metzger
Nie chodziło mi o samą walkę tylko o sposób wygranej. Znając Wita będzie chciał się pożegnać z kibicami walką, która przysporzy wiele emocji a na końcu zakończy ją spektakularnym KO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 06:21 PM
Post: #43
RE: Witalij Kliczko
(24-09-2012 06:16 PM)Metzger napisał(a):  Tak czy inaczej Witalij był najskuteczniejszym bokserem wszechczasów. Salut dla Króla!

Możesz rozwinąć wypowiedź? Bo polemizowałbym z tą opinią, ale najpierw chciałbym dokładnie wiedzieć co masz na myśli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 06:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2012 06:28 PM przez Jerome.)
Post: #44
RE: Witalij Kliczko
@AdamekFightPL
Czyli walka z Haye'em odpada Big Grin

@Metzger
Z tego co ja wiem, a "z Haye'em" się nie rozstaje to David zaakceptował propozycję walki z Vitkiem już przed Chisorą. Już nawet na pamiętnej konferencji w Monachium była o tym mowa. Późniejsza propozycja również została zaakceptowana ale Haye miał już w planach walkę z Chisorą i Vitek z jego teamem nie chcieli podjąć ryzyka (nie wiem, może zakładali jego porażkę) i nie zgodzili się. Po walce z Chisorą szybko podobno padła następna propozycja ale wtedy pojawił się Charr :/ Jeśli Vitek odejdzie i nie zawalczy z Haye'em, nawet po wygranych wyborach to będzie bardzo słabo. Nie porównam tego do sytuacji z Lewisem ale Vitek kiedyś mówił, że jak wygra wybory to i tak jedną pożegnalną walkę będzie chciał i będzie mógł stoczyć. W czym problem?
@Metzger
Podpisuję się pod Szakalem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 06:35 PM
Post: #45
RE: Witalij Kliczko
Media jak zwykle zwietrzyły sensację. Witalij już zdementował plotki o swoim odejściu. Widzieliście komentarze na głównej? "Wituś spierdolił na emeryturę przed Haye'm". Parodia.
Z drugiej strony szkoda. Stiverne- Arreola byłoby o wakat, potem rewanż dostałby Adamek i wreszcie doczekalibyśmy się mistrza w HW. Zakładam, że Adamek ten rewanż z latynoskim burgerem wygrałby tak jak i pierwszą walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 07:55 PM
Post: #46
Bug RE: Witalij Kliczko
(24-09-2012 06:21 PM)Szakal napisał(a):  Możesz rozwinąć wypowiedź? Bo polemizowałbym z tą opinią, ale najpierw chciałbym dokładnie wiedzieć co masz na myśli.
Miałem na myśli to, że prime Witalij bije każdego boksera w historii łącznie z Alim, Tysonem, Lewisem i Szpilką. Oczywiście niewielu się ze mną zgodzi, ale każdy ma prawo do swego zdania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 08:46 PM
Post: #47
RE: Witalij Kliczko
(24-09-2012 07:55 PM)Metzger napisał(a):  prime Witalij bije każdego boksera w historii łącznie z Alim, Tysonem, Lewisem i Szpilką

10/10 Big Grin

Sam się czasem zastanawiałem nad tym jak Witalij poradziłby sobie z innymi najlepszymi ciężkimi wszech czasów. Nikt nigdy na to pytanie nie znajdzie odpowiedzi. Zastanawia mnie też czy prime Wit pokonuje prime Władimira. Wład ciągle robi postęp. Jego boks, choć niezbyt widowiskowy, jest niespotykanie skuteczny. Technik Wład vs nieszablonowy Wit. Kolejna zagadka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 09:00 PM
Post: #48
RE: Witalij Kliczko
@bartek
(24-09-2012 08:46 PM)bartek napisał(a):  Zastanawia mnie też czy prime Wit pokonuje prime Władimira. Wład ciągle robi postęp. Jego boks, choć niezbyt widowiskowy, jest niespotykanie skuteczny. Technik Wład vs nieszablonowy Wit. Kolejna zagadka.

No co Ty? Chyba jesteś jedyny. Nikogo innego to nie obchodzi Tongue Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2012, 10:16 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2012 10:17 AM przez Metzger.)
Post: #49
Bug RE: Witalij Kliczko
No to partia Witka dostała się do parlamentu choć ze słabszym wynikiem niż się spodziewano. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie usłyszymy jakieś konkretne deklaracje co do dalszego kierunku jego kariery.

Inny news też jest ciekawy - Kliczkowie podpisali kontrakt z RTL na 5 walk opiewający na 15 mln Euro. Ciekawe czy te 5 walk mogą być w wykonaniu dowolnego z braci?

Kontrakt ten pokazuje też, że tak lubiane przez Adamka stwierdzenie "Stany są Mekką boksu" stopniowo się dezaktualizuje. O ile przez długi czas boks na najwyższym poziomie faktycznie istniał tylko w USA, to od jakiegoś czasu boks wychodzi ze stanów i rozłazi się po świecie. Wielu mówi, ze teraz brakuje talentów w USA na miarę lat '90. A ja myślę, że to nie amerykańskie talenty zniknęły, tylko pojawiły się talenty europejskie i inne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2012, 06:36 PM
Post: #50
RE: Witalij Kliczko
Mi się wydaje, że Witalij będzie jeszcze chciał stoczyć pożegnalną walkę. Pewnie chciałby na Ukrainie, ale raczej to nie wyjdzie. Więc będzie pewnie walka w Niemczech, czyli w kraju, któremu wiele zawdzięcza i gdzie ma mnóstwo fanów.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości