Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witalij Kliczko
30-05-2012, 09:01 PM
Post: #31
RE: Witalij Kliczko
Sytuacja jak z filmu w dzisiejszej wadze ciężkiej jak najbardziej pożądana Tongue

@AdamekFightPL - Charr nie jest posiadaczem pasa WBC Diamond tylko WBC International Silver. Dla wyjaśnienia. Mimo dużej rozbieżności pasów w dzisiejszym boksie, pas WBC Diamond jakąś wartość posiada.. jest to jakby interim z regularem połączony. Najczęściej o niego walczy dwóch pięściarzy z top 5 danej kategorii wagowej podczas gdy Mistrz WBC walczy już z kimś innym. WBC Diamond ma jakby zapewniać walkę o docelowy pas. Pas Charr'a czyli WBC International Silver to... nic. Nie dość, że International, czyli już nie zbyt ważny dający tylko wyższe miejsce w rankingu to jeszcze Silver czyli jakby "podpunkt do podpunktu". Z tego co wiem to WBC International posiada Mariusz Wach. Charr ma wersje Silver czyli jeszcze słabszą. Myślę, że dobrze to obrazuje "wartość" tego "pasa".

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2012, 10:12 AM
Post: #32
RE: Witalij Kliczko
@Jerome

Hehe, w taki razie sorki za pomyłkę, ale ja nie znam się za bardzo na tych pasach Smile dla mnie liczą się tylko pasy mistrzowskie, nic więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-05-2012, 08:31 PM
Post: #33
RE: Witalij Kliczko
@AdamekFightPL
Rozumiem i uważam, że to dobra taktyka. Po co sobie śmiecić łeb.
Chciałbym aby często walczono o niekwestionowane Mistrzostwo, więcej unifikacji.. Wtedy mielibyśmy prawdziwych Mistrzów a nie kilku. Nie dość, że od ch*ja tych kategorii to jeszcze pełno pasów i pasków.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 05:31 PM
Post: #34
RE: Witalij Kliczko
Witalij Kliczko podobno powiedział "Koniec" i zakończył karierę:
http://www.bokser.org/content/2012/09/24.../index.jsp

Zanim jednak zaczną się się spekulacje, czy Arreola będzie walczył ze Stivernem o wakat i czy potem z którymś z nich zmierzy się Adamek (bo takie dyskusji parę dni temu chyba na portalu się toczyły) ja proponuje się wstrzymać i poczekać na oficjalne potwierdzenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 05:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2012 05:42 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #35
RE: Witalij Kliczko
Kurde, jak przeczytałem tytuł tego newsa to aż mnie ciarki przeszły... Witalij Kliczko kończy karierę, niby szkoda bo chciałem żeby go w końcu ktoś pokonał, ale z drugiej strony czeka nas ciekawy okres bo będą zabijać się o wakat WBC. Może w końcu zobaczymy ciekawe walki typu Wilder Arreola itd... ale zaraz, zaraz, czy Witalij jako tak honorowy zawodnik, wielki przykład sportowca, zakończy karierę nie zamykając buzi Haye'owi ? głupio kończyć karierę wygrywając z przeciwnikiem przez kontuzję. Witalij drugi Lennox Lewis.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 05:43 PM
Post: #36
RE: Witalij Kliczko
(24-09-2012 05:39 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Kurde, jak przeczytałem tytuł tego newsa to aż mnie ciarki przeszły... Witalij Kliczko kończy karierę, niby szkoda bo chciałem żeby go w końcu ktoś pokonał, ale z drugiej strony czeka nas ciekawy okres bo będą zabijać się o wakat WBC. Może w końcu zobaczymy ciekawe walki typu Wilder Arreola itd...
I nagle pojawi się milion bokserów wzywających Kliczkę do powrotu z emerytury, bo są gotowi, bo po prostu chcą tej walki, bo to czy tamto.
Pierwszy będzie Haye (Witalij się mnie boi, więc skończył karierę), potem Toney (Jedna z sióstr Bitchko zakończyła karierę, żeby ze mną nie walczyć), a następny pewnie Fury (Jestem gotów na walkę z Kliczko! Witalij, pokaż że jesteś mistrzem).
Już się nie mogę doczekać ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 05:53 PM
Post: #37
RE: Witalij Kliczko
@Szakal
Przegra wybory to wróci...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 06:02 PM
Post: #38
RE: Witalij Kliczko
Podobno już zdementowane, wcale nie kończy kariery. Któryś już raz ktoś źle zinterpretował jego wypowiedź.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 06:04 PM
Post: #39
RE: Witalij Kliczko
@up
Generalnie to ja nie wierzę, że Vitali ma taki uraz do Haye'a. Brytyjczyk po prostu w specyficzny sposób zrobił otoczkę, z której obaj mogą doskonale zarobić. Gdyby Vitek naprawdę miał uraz do Haye'a to nie trzelałby sobie z nim piąteczek na konferencjach. Możecie mówić, że to wyraz szacunku ale dla mnie to bez sensu. Ktoś mnie uraził, znieważył to ręki mu nie podaję i uważam, że to jest uzasadnione a nie chamskie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2012, 06:09 PM
Post: #40
RE: Witalij Kliczko
Na boxingbet jest wypowiedz Wita i powiedział że nie odchodzi. Media już trzeci raz go wysłały go na emeryturę. Na emeryturę to on pojdzie po walce z Hayem (bez względu na wynik).

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości