Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witalij Kliczko
21-02-2012, 03:54 PM
Post: #1
Bug Witalij Kliczko
Panie i panowie, oto legenda! Doktor Eisenfaust!

Jestem fanem braci, ale uważam, że Witalij powinien przenosić się powoli do polityki. 2 walki to maksimum, aby odejść niepokonanym i nie zostawić za sobą wielkiego znaku zapytania jak Lennox. Powiedzmy pierwsza walka z Hayem i pożegnalna na Kijowskim stadionie z Dimitrenką. Co wy na to?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2012, 05:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2012 05:23 PM przez Jerome.)
Post: #2
RE: Witalij Kliczko
Vitek to świetny pięściarz. Lubię jego walki. Nietypowy styl (ale to zasługa warunków dzięki czarnobylskiej wodzie z sadzawki (Tongue) więc np. nie koncentruje się na obronie bo wystarczy odchył), cios może mocny ale wydaje mi się, że jego KO to efekt kumulacji tych ciosów. Jednak po odzyskaniu tytułu z Peterem to oprócz Solisa i Chisory nie widzę ciekawych nazwisk. Adamek jest ciekawy tylko z patriotycznego punktu widzenia, boksersko nie miał szans. Co do jego porażek to powiem tylko, że każdego obowiązują te same przepisy i przegrana z LL wynikała z JEGO rozcięcia, które spowodował Lewis więc...
Byrd? Nie oglądałem nawet tej walki...

"By the way" ...
Chciałbym, żeby powoli kończył. Mój scenariusz to najpierw walka z Dimitrenką w Kijowie a później Wembley - 90 000 ludzi i porażka z Haye'em. Vitkowi ona ujmy nie przyniesie bo jest już stary i każdy powie, że to przez to przegrał. Haye'owi jednak pomoże i dobrze bo go lubię.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2012, 01:53 PM
Post: #3
RE: Witalij Kliczko
" - W sobotę rozmawiałem z Witalijem. Starszy z braci wyjdzie do ringu we wrześniu tego roku – powiedział Fritz Zdunek. Na razie wciąż nie znamy nazwiska przeciwnika. Wśród kandydatów wymienia się Chauncy’ego Wellivera (53-5-5, 20 KO), czy Bermane Stiverne’a (21-1-1, 20 KO).
4 miejsce w rankingu World Boxing Council zajmuje Mariusz Wach (27-0, 15 KO), ale obóz "Wikinga" nie jest w tej chwili zainteresowany mistrzowską potyczką. "


Welliver i Stiverne??!! O pas WBC?? Czy chodzi o sparingi?? Świat się kończy. W IBF najlepszy jest Thompson, w WBA Hasim Rahman, w WBC Stiverne (a w rankingu jest taki ktoś jak Welliver)... boję się zajrzeć do WBO.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2012, 04:42 PM
Post: #4
RE: Witalij Kliczko
@Jerome

Uwierz mi, że Witalij nie przegrałby z Haye'em Tongue walka wyglądała by tak... Haye ucieka przez całą walkę nie dając się znokautować, co jakiś czas atakując żeby nie dostać upomnienia za nie zadawanie ciosów przeciwnikowi lub poszedłby na całość i rzeczywiście próbował Witalija usadzić, ale wtedy jestem pewny, że nadziałby się na jakiś cios Witka. Haye to świetny pięściarz, ale brak mu tak żelaznej szczęki jaką ma Chisora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2012, 05:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2012 05:56 PM przez Adammobp.)
Post: #5
RE: Witalij Kliczko
(13-04-2012 01:53 PM)Jerome napisał(a):  Welliver i Stiverne??!! O pas WBC?? Czy chodzi o sparingi?? Świat się kończy. W IBF najlepszy jest Thompson, w WBA Hasim Rahman, w WBC Stiverne (a w rankingu jest taki ktoś jak Welliver)... boję się zajrzeć do WBO.

Chauncy Welliver? Ale przecież on pokonał ostatnio na punkty samego Berta Coopera, mistrza świata sprzed 20 lat Tongue No i zremisował z takimi tuzami jak Seiaute Mailata i Chad Van Sickle, a porażka ze świetnym Elisara Sii Uta ujmy mu na pewno nie przynosi Tongue Tongue

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2012, 10:22 PM
Post: #6
RE: Witalij Kliczko
@AdamekFightPL
Widziałeś datę posta dotyczącego Haye'a??

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2012, 06:19 PM
Post: #7
RE: Witalij Kliczko
@Jerome

Nie zwracam uwagi na takie szczegóły ...lol... =D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2012, 07:10 PM
Post: #8
RE: Witalij Kliczko
No ok spoko ale jak post był świeży to odzewu nie było Big Grin

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2012, 02:23 PM
Post: #9
RE: Witalij Kliczko
Co do Stiverne'a to mu bardzo dużo brakuje, ale co do siły to ma czym przyłożyć. Najbardziej dla mnie jest niezrozumiałe czemu do każdego eliminatora WBC przystępuje Ray Austin. Śmiać się czy płakać? Niech każdy już sobie wybierze.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2012, 05:59 PM
Post: #10
RE: Witalij Kliczko
W dziale "BK z rankingów" poruszyłem kiedyś ten temat Cieszę się, że też to zauważyłeś. Austin musi mieć duże chody u WBC...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości