Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Briggs vs Maronne
12-08-2015, 10:33 PM
Post: #1
Briggs vs Maronne
Shannon Briggs vs Michael Marrone
58 (51KO)-6 (2KO) ||| 21 (15 KO)-4 (3KO)


Dwukrotny były mistrz świata wagi ciężkiej Shannon Briggs (58-6-1, 51 KO) zmierzy się w najbliższej walce z Mikem
Morrone (21-4, 15 KO) . Starcie to będzie głównym wydarzeniem wieczoru podczas gali "World Heavyweight Champs –
Saturday Fight Night” , która odbędzie się w 5 września w Hollywood.
Impreza, podczas której odbędzie się wyżej wymieniona walka będzie swego rodzaju świętem dla pięściarzy wagi ciężkiej.
Swoją obecność podczas tego wydarzenia potwierdziło 20 byłych/obecnych mistrzów świata w tym obecny dominator wagi
ciężkiej Władimir Kliczko. Poza Ukraińcem pojawią się także Mike Tyson, Evander Holyfield, Lennox Lewis, Roy Jones Jr.,
Larry Holmes, Michael Moorer, Riddick Bowe, Ray Mercer, Hasim Rahman, Tony Tucker, Tony Tubbs, James “Bonecrusher”
Smith, Michael Bentt, Lamon Brewster, Chris Byrd, John Ruiz, Mike Weaver, Tim Witherspoon, Pinklon Thomas, Leon Spinks,
Michael Spinks oraz Bruce Seldon.



konferencja prasowa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-08-2015, 10:35 PM
Post: #2
RE: Briggs vs Maronne
No name dostanie wpierdol.#letsgochamp

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2015, 10:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2015 10:36 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #3
RE: Briggs vs Maronne
Myślałem, że to dzisiaj a to jednak jutro. Wink Briggs zapewne pewnie wygra i tym bardziej przybliży się do walki o pas. Wink

Chciałem jeszcze tylko zwrócić uwagę, że temat zawiera błąd, źle jest napisane nazwisko Marrone. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2015, 12:18 AM
Post: #4
RE: Briggs vs Maronne



Briggs pojawił się z boku jak zjawa Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2015, 10:40 AM
Post: #5
RE: Briggs vs Maronne
Hehe pan "Let's go champ" potrafi być upierdliwy. Z kolei Władimir to mega cierpliwy gość, inny dałby się już dawno sprowokować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2015, 03:43 PM
Post: #6
RE: Briggs vs Maronne
Mam nadzieję, że Kliczko za parę lat nie będzie tak człapał za Furym czy Joshuą, jak teraz za nim Briggs. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2015, 05:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2015 05:29 PM przez Wietnam.)
Post: #7
RE: Briggs vs Maronne
Gali nie pokazuje na to wygląda żadna telewizja w USA, chociażby cartoon network,
więc jak ktoś z was będzie miał jakiś dobry link, bo zapewne internetowa transmisja będzie, niech podrzuci,
Chętnie zobaczę co Briggs pokaże na tle tak znakomitych osobowości, Wink
Nie powinien raczej pajacować jak w ostatnich walkach bo się ośmieszy,

Wietnamski źielony pigment, będzie za link, Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2015, 05:34 PM
Post: #8
RE: Briggs vs Maronne
https://www.facebook.com/BoxingMemes/vid...422487432/

LETS GO CHAMP

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2015, 07:37 PM
Post: #9
RE: Briggs vs Maronne
#Girls Champ
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2015, 06:32 AM
Post: #10
RE: Briggs vs Maronne



# Vamos Campeones
#Let's go Champ
2 runda KO,,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości