Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs Berto
13-09-2015, 04:23 AM
Post: #371
RE: Mayweather vs Berto
Szkoda słów i tyle. Wszystkich sędziów z tej gali wywalić na zbity ryj. Ale pewnie dobrze wykonali swoją robotę za kilka napiwków.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 04:24 AM
Post: #372
RE: Mayweather vs Berto
Jedziesz Berto,,,!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 04:29 AM
Post: #373
RE: Mayweather vs Berto
No, obejrzyjmy z przeświadczeniem że to rzeczywiście może być ostatnia walka Floyda Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 04:32 AM
Post: #374
RE: Mayweather vs Berto
Ja mam nadzieję, że skończy nawet jeśli będzie dzisiaj wyglądał bardzo dobrze w ringu. Jedynie jakaś ciekawa walka mogłaby zmienić moje zdanie np. z Brookiem czy Bradleyem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 04:47 AM
Post: #375
RE: Mayweather vs Berto
Jak Berto w tej walce wyprowadzi z 50 celnych, to będzie dobrze, ,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 05:27 AM
Post: #376
RE: Mayweather vs Berto
49-0.

Floyd sobie skakał robił uniki i kontrował. Świetny występ, ale na tle Berto.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 09:26 AM
Post: #377
RE: Mayweather vs Berto
Przysnąłem pod koniec walki Salido - Martinez i dopiero teraz się obudziłem. Odświeżyłem ekran na forum i ... nic nie rozumiem. 374 posty przed walką Floyda, 1 w trakcie i 1 po walce. Rozumiem, że teraz wszyscy odsypiają zarwaną noc, ale dlaczego prawie nikt nie skomentował pojedynku Floyda z groźnym Berto zaraz po jego zakończeniu. Nie było o czym pisać?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 09:50 AM
Post: #378
RE: Mayweather vs Berto
Przeżyłem podobny zonk Wink Mnie ta walka kompletnie nie interesowała, a po trzech rundach przełączyłem na siatkówkę, bo oglądanie tego w środku nocy nie było zbyt dobrym pomysłem. Ja doceniam umiejętności defensywne Floyda, ale na tle Berto nie robiły one na mnie wrażenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 10:02 AM
Post: #379
RE: Mayweather vs Berto
W sumie tak bylo, obejrzalem do konca i stwierdzilem ze nie ma co pisac na goraco bo wszystko wg planu. No chyba ze bedziemy analizowac to pol-podlaczenie Floyda w 6(?) rundzie. Albo to ze dotknal maty rekawicami trzeci raz w karierze Big Grin

57% skutecznosci Floyda vs 17% Berto, trzy razy wiecej celnych ciosów.

Na pewno blizej prawdy byly przewidywania Kubali niz BMH - Berto moze wizualnie robil jakis dym i AZ TAKIEJ tragedii nie zrobil, ale to zdecydowanie walka na poziomie Guerrero i Pacquiao.

Cieszy ze Floyd nie postawil na 99%defensywe jak z Alvarezem tylko raz za czas ruszyl tylek i wyprowadzil fajne kombinacje, widac ze chcial polozyc Berto. Jedna akcja mi sie podobala szczegolnie jak Berto tam siekal ciosami w powietrze a Floyd wymienial je jednoczesnie trafiajac czterema na korpus obracajac sie wlasciwie o 180 stopni podczas tej wymiany.

Caly Floyd, ale jak wyzej napisano... na tle calego Berto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-09-2015, 10:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2015 10:07 AM przez redd.)
Post: #380
RE: Mayweather vs Berto
Właśnie obejrzałem FMJ vs Berto i faktycznie, oglądanie tej potyczki w środku nocy to byłby kiepski pomysł. Walka nudna, monotonna i bez pieprzu. Mayweather bardzo ostrożnie i minimalistyczny jeśli chodzi o atak. Berto pokazał ambicję, ale różnica klas była zbyt duża, by mógł cokolwiek zawojować. Walka się odbyła, wygrał Floyd i... to tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości