Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs Berto
03-09-2015, 11:26 PM
Post: #201
RE: Mayweather vs Berto
Berto to twardziel, którego Floyd nie jest w stanie usadzić takie jest moje zdanie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2015, 09:59 AM
Post: #202
RE: Mayweather vs Berto
(03-09-2015 11:26 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Berto to twardziel, którego Floyd nie jest w stanie usadzić takie jest moje zdanie.


Berto sie chwial nie tak dawno z jakims klasycznym slabym sredniakiem, ktory nie byl zadnym puncherem. Gosc ewidentnie nie jest zdolny przyjac tyle co dawniej, ale zgadzam sie, ze to twardziel, i nawet jak siadzie na tylku, to jest niemal pewne ze wstanie. Jezeli chodzi o emocje w ringu, to walka zapowiada sie bardzo fajnie. Daje sobie uciac palec, ze nie bedzie powtorki z Mannego/Alvareza.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2015, 12:22 PM
Post: #203
RE: Mayweather vs Berto
No z taką dziurawą obroną to nie jest trudno padać na deski. Ale obecny Floyd jest nastawiony tylko i wyłącznie na defensywę. Knockdown jest możliwy, ale nokaut nie bardzo.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2015, 09:47 AM
Post: #204
RE: Mayweather vs Berto


Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2015, 11:18 AM
Post: #205
RE: Mayweather vs Berto
Dlaczego Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) pominął kilku znacznie wyżej notowanych zawodników i wybrał na rywala Andre Berto (30-3, 23 KO)? Zdaniem byłego przeciwnika niepokonanego Amerykanina, Shane'a Mosleya (48-9-1, 40 KO), odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta.

- Myślę, że Floyd chce wygrać przez nokaut. Od dawna nikogo nie znokautował, cały czas tylko uciekał i klinczował. Chęć nokautu to jedyny powód, który przychodzi mi do głowy. Mayweather chce pokazać ludziom, że jest w stanie wygrywać przed czasem. Berto to idealny rywal, aby osiągnąć ten cel - mówi "Słodki".

Walka Mayweather-Berto odbędzie się w najbliższy weekend w Las Vegas. Ma to być ostatni występ w karierze "Money" Floyda, lecz podobnie jak wielu obserwatorów, Mosley wątpi, aby 38-latek na stałe zawiesił rękawice na kołku.

- Może chce znokautować Berto, przejść na emeryturę z bilansem 49-0, a potem wrócić i jeszcze trochę powalczyć. Może wróci i będzie walczyć na przykład z Pacquiao. Berto nie ma dobrej szczęki. Został zastopowany przez Soto Karassa, niemal znokautował go Robert Guerrero. Victor Ortiz posłał go na deski. Mayweather musi z nim boksować, jeżeli chce zanotować nokaut - powiedział.


Mi się dzisiaj śniło, że Berto padł po podbródkowym w 2 rundzie, ale to mało prawdopodobne.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2015, 11:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2015 11:48 AM przez BMH.)
Post: #206
RE: Mayweather vs Berto
Z pierwsza czescia sie zgadzam, sam sobie tym tlumaczylem wybor Berto. Co do reszty, to nie wiem jak zawodowy bokser jak Shane, moze pierdolic takie glupoty. Berto, nie ma dobrej szczek-OK. Ale na c*uj rzuca za chwile... poslal go na deski Ortiz. No i co? Ortiz potrafil uderzyc przeciez. Maidana, ktory ma twardy leb z Ortizem tez sie turlal. O czym to swiadczy? Maidana ma slaba szczeke? Andre faktycznie nie ma betonu, ale te argumenty o deskach z Victorem sa po prostu niepotrzebne.
A ze Floyd, ma prywatne zatargi z Andre, ktory przyjaznie sie z jego ex, to jestem przekonany, ze chcialby efektowna czasowke i na to poluje. Tylko zeby ten misterny plan, nie obrocil sie przeciwko jiemu, bo co by nie mowic o Berto, to jedno jest pewne. Jak przyceluje, to "Money" nakryje sie nogami. Ta walka przebije wiekszosc ostatnich wystepow Floyda, jak ten z Alvarezem, Mannym, Guerrero i Maidana II. To bedzie dobra potyczka, godna walki na szczycie WW. Stawiam na czasowke, a po wazeniu okresle sie, co do wygraneego. Tak mimo wyraznego faworta, caly czas sie glowie na tym, bo tak naprawde mam rozdarte serce. Nie wiem za cholere komu bede nawet kibicowal.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2015, 09:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2015 09:54 PM przez Wietnam.)
Post: #207
RE: Mayweather vs Berto
“Widzę jak 12 września wygrywam to starcie. O to właśnie chodzi. Wszyscy wiedzą, że nie będę
podczas tej walki stał w miejscu i nie pozwolę, aby mój rywal całą walkę biegał dookoła mnie w
ringu. Większość osób była zawiedziona walką Pacquiao z Mayweatherem, ponieważ ten
pojedynek był nudny. Ja nigdy nie toczę nudnych walk. Mam szacunek do tego, co Mayweather
osiągnął w ringu, ale teraz chcę mu to wszystko odebrać. On od 19 lat jest na szczycie, a ja
mam szansę stanąć naprzeciw niego i zszokować bokserski świat. Mam zamiar wspiąć się na
wyżyny swoich możliwości, aby dobrze wykonać swoją pracę." - powiedział Andre Berto .

Gancarczyk na Twitterze

15 procent biletów do MGM Grand, na Mayweather-Berto, ciągle szuka
chętnych. Walka za 4 dni, ostatnia (?) wielkiego pięściarza. Dramat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2015, 12:48 AM
Post: #208
RE: Mayweather vs Berto
Te 15% jest zarezerwowane dla copa i jego kliki.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2015, 07:16 AM
Post: #209
RE: Mayweather vs Berto
Cop ,tego dnia komentuje dla Showtime, razem z Mallinaggim i Hopkinsem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2015, 10:21 AM
Post: #210
RE: Mayweather vs Berto
Kto będzie komentował tą galę dla Showtime? Standardowy skład?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości