Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs Berto
20-08-2015, 11:07 PM
Post: #151
RE: Mayweather vs Berto
Berto to nie jest wojownik? Przecież on idzie w bitkę zawsze, ale czasami zapomina ze sobą zabrać obronę.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 02:15 PM
Post: #152
RE: Mayweather vs Berto
"Uważam, że Floyd Mayweather mając na karku 37, 38 lat ma prawo wycofać się z zawodowego
boksu. On pokonał każdego, kto stanął na jego drodze i nadal ma zero w rekordzie. To jest coś
czego innym pięściarzom nie udało się utrzymać będąc w branży od tak dawna. Gdy popatrzy
się na jego rekord to jest to coś wyjątkowego, tak jak na rekord zarabianych przez niego
pieniędzy za walki. Bez względu na to, czy jesteś jego fanem, czy też nie i tak musisz mieć do
niego szacunek." - powiedział BoxingScene.com Bernard Hopkins .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 08:37 PM
Post: #153
RE: Mayweather vs Berto


Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2015, 03:43 PM
Post: #154
RE: Mayweather vs Berto
O dziwo nie spotkałem się tu z wpisem, o tym, że na gali pojawi się walka Badou Jack - George Groves. Uważam, że to może być niezłe show. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2015, 04:05 PM
Post: #155
RE: Mayweather vs Berto
Nie możliwe, że nie ma nic o tej walce na tym forum.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2015, 05:02 PM
Post: #156
RE: Mayweather vs Berto
Było o tej walce na forum,nie kłam @BOKS.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2015, 06:51 AM
Post: #157
RE: Mayweather vs Berto
Może umarło to w gąszczu #bóldupnych komentarzy o słabym rywalu Majkłetera. xd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2015, 10:17 AM
Post: #158
RE: Mayweather vs Berto
Ja nie wiem co myśleć o tej walce. Na papierze Groves wydaje się dużo solidniejszym zawodnikiem niż Jack, ale od walki z Frochem nie wyglądał tak dobrze. Jeśli walka była by w Anglii to stawiałbym na Grovesa, ale w Vegas to już jest 50/50.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2015, 11:52 AM
Post: #159
RE: Mayweather vs Berto
Ciekawe jakie kursy będą u buka. Ostatnio potrafili dać bardzo wysokie na Consuegrę, Morę, Głowackiego i Teper'a, gdzie moim zdaniem w swoich walkach wcale nie byli na takich straconych pozycjach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2015, 11:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2015 11:58 AM przez redd.)
Post: #160
RE: Mayweather vs Berto
Walka Grovesa to spora zagadka. Groves prezentuje się słabo od porażki z Frochem przez nokaut. Jego ostatnia walka była bardzo, bardzo słaba - choć pewnie Anglik nie robił wielkiej formy. W gruncie rzeczy trudno powiedzieć na dzisiaj, ile jeszcze Grovesa w Grovesie - weryfikatorem wydaje się być potyczka ze Szwedem. A Jack? Trochę zaskoczył mnie zwycięstwem z Dirrellem i kto wie, czy nie doda mu ona wiatru w skrzydła, oraz pozwoli wskoczyć na wyższy poziom? Trudno przewidzieć co stanie się w ringu, ale zdaje się, że ta potyczka nie ma faworyta na obecną chwilę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości