Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs Berto
15-07-2015, 04:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2015 04:35 PM przez Krzych.)
Post: #11
RE: Mayweather vs Berto
Trochę słabo, ale z drugiej strony ja już wygraną z Pacquiao po części potraktowałem jako koniec kariery Floyda. Ta jedna rzecz wisiała nad nim od lat, a teraz wszystko jest już jasne i nie pozostało nic do udowodnienia. A jeżeli chce sobie stoczyć jedną czy dwie lekkie walki w otwartej telewizji na koniec kariery to niech sobie stoczy, nie mam z tym problemu. Inni wielcy u schyłku kariery rozbijają się po Łotwach i Polskach przegrywając z Głażewskimi, więc i tak nie jest źle.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2015, 05:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2015 05:33 PM przez Wietnam.)
Post: #12
RE: Mayweather vs Berto
może być tak że walka na wyrównanie rekordu Marciano ma być właśnie taka lżejsza, a walka na 50-0 już z bardziej wymagającym przeciwnikiem, zapewne już Khan lub rewanż z Pacquiao, żeby już zupełnie zarobić na końiec, to nawet logicznie wygląda ze strony Floyda, po 50 zwycięstwo walka z Pacquiao, i ponowne pokonanie go, , myśle że Mayweather właśnie taki plan sobie w głowie ułożył, i to by było coś imponującego, jak w 50 walce miałby zmierzyć się ponownie z Mannym, to dla mnie może teraz właśnie walczyć z Berto nawet,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2015, 07:13 PM
Post: #13
RE: Mayweather vs Berto
(15-07-2015 05:31 PM)Wietnam napisał(a):  jak w 50 walce miałby zmierzyć się ponownie z Mannym, to dla mnie może teraz właśnie walczyć z Berto nawet,.

Dla mnie z kolei jakby tak miała wyglądać końcówka kariery Floyda to niech ją lepiej kończy w tym momencie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2015, 07:42 PM
Post: #14
RE: Mayweather vs Berto
Nie widzę nic złego w tym, żeby się spotkał znowu z Pacquiao w 50 walce.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2015, 07:43 PM
Post: #15
RE: Mayweather vs Berto
Jakkolwiek na to nie patrzeć, to gdy zawodnik nr 1 P4P bierze walkę z zawodnikiem drugiej ligi to jest to bardzo rozczarowujące. Niezależnie, czy jest to walka pożegnalna, czy nie - to taki wariant po prostu, od strony sportowej zostawia spory niedosyt. Berto jest po prime, porozbijany, po kilku kontuzjach, w ostatnich walkach wypadał tak sobie. Myślę, że od numeru 1 P4P należy wymagać więcej niż potyczki z kimś takim jak Andre.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2015, 08:37 PM
Post: #16
RE: Mayweather vs Berto
Ja i tak myślę że Floyd kiwa kibiców, tą walką z Berto, jest świetnym i dobrze myślącym Biznesmenem, kibice będą z dużą intensywnością śledzić i ściągać jego aplikacje #shots, , tylko po to aby wiedzieć kogo Mayweather wybierze na ostatniego rywala, i czy to naprawdę będzie Andre Berto, to buduje ciśnienie, aplikacja idzie jak świeże bułeczki, Floyd o tym wie,
w rzeczywistości, będzie to Amir Khan lub Keith Thurman, TMT zwodzi, sympatyków boksu tym rywalem, ,, , zobaczycie że rywal będzie bardzo wymagający, a jak będzie Berto to się nie obrażę, Floyd przewyższa go o trzy klasy, technicznie i taktycznie przepaść, Ale zawsze fajnie ogląda się walki mistrza z Underdogiem, w tym przypadku dużym, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2015, 08:50 PM
Post: #17
RE: Mayweather vs Berto
Osobiście uważam, że Floyd wcale nie ''kiwa'' kibiców. On za każdym razem chce pokazać, że jest panem samego siebie i podejrzewam, że i tym razem postawi na swoim i wybierze tego całego Andre Berto... Jednak uważam również, że to nie będzie ostatnia walka Floyda... swoją drogą jestem ciekawy jak zareagowali by kibice gdyby z zaskoczenia ogłosili walkę Mayweather-Golovkin... ( wiem, wiem, jest to praktycznie nie możliwe).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2015, 11:46 AM
Post: #18
RE: Mayweather vs Berto
Pierwsze co pomyślałem, jak zobaczyłem ten temat to to, żeby go od razu usunąć. No ale poczekajmy, może ten szajs się sprawdzi i po Alvarezie, Maidanie i Pacqiuao dostaniemy super Berto Wink

Ja ciągle liczę na to, że jednak Floyd utrzyma poziom przeciwników i wybierze kogoś z grupy Khan, Thurman, Brook, Porter, Lara
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2015, 10:05 PM
Post: #19
RE: Mayweather vs Berto
TMZ donosi, że walka zaklepana. Nie jest to wiarygodne źródło, ale wszystko na to wskazuje, że to Berto wygrał loterię.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2015, 10:35 PM
Post: #20
RE: Mayweather vs Berto
Cyc-Wilder, Mayweather-Berto... Jeszcze niech zrobią Kovalev-Głażewski, Ward-Miszkiń i Golovkin-Opalach.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości