| 
				
				 
					COTTO-CANELO
				 
			 | 
		
| 
				 
					11-07-2015, 12:15 PM 
				 
				
Post: #1 
			 | 
		|||
				
  | 
		|||
| 
				COTTO-CANELO 
				 
					Hitowa walka pomiędzy Miguelem Cotto (40-4, 33 KO) a Saulem Alvarezem (45-1-1, 32 KO) została zakontraktowana na 21 listopada. Pojedynek odbędzie się w MGM Grand lub Thomas & Mack Center w Las Vegas - ogłosiła federacja World Boxing Council, powołując się na promotora "Canelo" Oscara De La Hoyę. 
				
				
Pięściarze skrzyżują rękawice w umownym limicie 155 funtów. W stawce znajdzie się prawdopodobnie specjalnie przygotowany na tę walkę pas WBC w wadze średniej. Zwycięzca będzie następnie musiał się zmierzyć w obowiązkowej obronie tytułu z Giennadijem Gołowkinem (33-0, 30 KO) - jeżeli tego nie zrobi, status Kazacha zostanie zmieniony z mistrza tymczasowego na pełnoprawnego. Czytaj też: TRINIDAD STAWIA NA CANELO Przed pojedynkiem Cotto i "Canelo" wezmą udział w promocyjnym tournee, które zatrzyma się w Kalifornii, Nowym Jorku, Meksyku oraz Portoryko. Szczegóły, w tym dokładna lokalizacja niezwykle ciekawie zapowiadającej się konfrontacji, zostaną ogłoszone wkrótce. http://www.bokser.org/content/2015/07/11.../index.jsp ![]() http://www.siepomaga.pl/s/klikaj "Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk  | 
		|||
| 
				 
					11-07-2015, 02:30 PM 
				 
				
Post: #2 
			 | 
		|||
				
  | 
		|||
| 
				RE: COTTO-CANELO 
				 
					Kosmiczna walka. Do 21 listopada trochę daleko, ale warto będzie czekać. Styl i mentalność obu zawodników są takie, że z tego praktycznie nie może wyjść słaba walka. Mam też nadzieję, że zwycięzca wyjdzie do Golovkina.
				 
				
				
 
				
			 | 
		|||
| 
				 
					11-07-2015, 08:21 PM 
				 
				
Post: #3 
			 | 
		|||
				
  | 
		|||
| 
				RE: COTTO-CANELO 
				 
					No to mamy bombę na jesieni. Zdecydowanie bardziej mnie elektryzuje to starcie niż majowa "walka stulecia". Kompletnie nie potrafię wskazać faworyta. Sercem oczywiście za Cotto, ale niech wygra lepszy!
				 
				
				
				
			 | 
		|||
| 
				 
					11-07-2015, 08:28 PM 
				 
				
Post: #4 
			 | 
		|||
				
  | 
		|||
| 
				RE: COTTO-CANELO 
				 
					Wrzesień-Floyd, Październik-Kliczko, , Listopad-Cotto, bez komentarza, trzeba przećierpiec jakoś lato,  
				
				
				
			Pozdrawiam, p.s sercem za Cotto, ale rozum mówi że Canelo może go przełamać fizycznie,.  | 
		|||
| 
				
	 
					« Starszy wątek | Nowszy wątek »
				 
			 | 
		
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



![[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]](http://www.idiakez.com/j/images/web/charlas/xabi-alonso-perfil.jpg)

