Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dereck Chisora
20-09-2012, 06:09 AM
Post: #31
RE: Dereck Chisora
Haye powinien zostać w cruiser Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2012, 01:22 PM
Post: #32
RE: Dereck Chisora
@Bandit
Ale głupota...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2012, 04:31 PM
Post: #33
RE: Dereck Chisora
@bartek
Czy to nie przypadkiem Metzger "niefortunnie określił" Chisorę? Nie rozumiem Twojego chimeru :/
O EBU na razie nie ma szans. Pulev będzie się bił z Ustinovem a stawką będzie ten pas. Nawet gdyby Dereck jednak z nim zawalczył a na dodatek wygrał to nie sądzę, aby aż tak mu to pomogło żeby od razu title shot otrzymać. Wpadnie do top10 ale zabraknie mu jednej walki do tego..

@Bandit
Jak chcesz tym nędznym gadaniem "poruszyć tłumy" to powodzenia. Nie wiem jakie prawdziwe wnioski skłoniłyby mnie do takiego stwierdzenia.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2012, 05:14 PM
Post: #34
RE: Dereck Chisora
@Bandit
Z jakiego punktu widzenia stawiasz tak sprawę z Haye'm ? pod względem sportowym to był strzał w dziesiątkę w końcu Haye zdobył pas mistrza świata HW, brał udział w unifikacji tytułów, ciągle jest realnym zagrożeniem dla obu braci Kliczko. Pod względem finansowym to już w ogóle masakra...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2012, 05:34 PM
Post: #35
RE: Dereck Chisora
@AdamekFightPL
Widać, że Bandit chce mnie sprowokować. Odpuść.

Dereck zapowiadał powrót koło grudnia bodajże. Uważam, że to realny czas możliwego pojedynku. Ciekawi mnie tylko rywal. Fajnie byłoby gdyby to był Adamek. Co ciekawe to jedno z moim życzeń w HW a z drugiej strony bardzo możliwe do zorganizowania starcie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2012, 06:20 PM
Post: #36
RE: Dereck Chisora
Nie mam na celu prowokacji, nie moge wyrazić zdania ze lepiej jakby Haye został w cruiser????? Miałby wszystkie pasy zlałby pokolei Hucka,Hernandeza,Włodara,Lebedieva
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2012, 06:58 PM
Post: #37
RE: Dereck Chisora
Jeśli to jest Twoja argumentacja to jest ona bez sensu. Po zdobyciu niemal wszystkich pasów w CW i przejściu do HW Haye zdobył Mistrzostwo. Czy unifikacja w HW nie jest wystarczającym powodem dla którego zmienił On kategorię?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2012, 11:06 PM
Post: #38
RE: Dereck Chisora
(20-09-2012 04:31 PM)Jerome napisał(a):  @bartek
Czy to nie przypadkiem Metzger "niefortunnie określił" Chisorę? Nie rozumiem Twojego chimeru :/

Chodziło mi o to, że na tym forum łatwo zostać zaatakowanym za mało istotną sprawę i to niekoniecznie związaną z boksem Wink ale nieważne, pewnie takie są uroki tego forum.

Co do powrotu Haye'a do cruiser to nie widzę sensu. Adamek teoretycznie też mógł tam dłużej zostać, bo tych aktualnych mistrzów by wszystkich ograł do jednej bramki, ale z finansowego punktu widzenia HW jest bardziej opłacalne.
Co do walki o EBU to po jego ewentualnym zdobyciu przez Chisorę wskakuje automatycznie do tego top10 jak zauważył Jerome. Pewnie w WBC, a Witalija już nie będzie. Chisora to wciąż marka i może nowy mistrz wziąłby go na dobrowolną obronę. Jednakże to tylko takie gdybanie, bo ja wątpię, żeby Chisora coś jeszcze ugrał w boksie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2012, 05:33 PM
Post: #39
RE: Dereck Chisora
http://www.bokser.org/content/2012/11/14.../index.jsp

Chisora ponoć wiesza rękawice na kołku... Jak dla mnie spora niespodzianka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2012, 05:38 PM
Post: #40
RE: Dereck Chisora
Dostanie odpowiednią ofertę, to wróci. Zazwyczaj tak bywa. Po prostu chciał o sobie przypomnieć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości