Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dereck Chisora
17-07-2013, 07:39 AM
Post: #81
RE: Dereck Chisora
@Sander
No formę zrobił Chisora bardzo dobrą. Dlaczego uważasz, że kondycji starczy mu tylko na 7 rund? spokojnie, spokojnie, Chisora dobrze przygotowany to taki Chisora, który gania za swoim rywalem przez 12 rund. Będzie dobrze!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 07:45 AM
Post: #82
RE: Dereck Chisora
Sam pisałeś że nad kondycją to się pracuje latami a w ostatniej walce Chisora spuchł po 2 rundzie Tongue choć tam zadecydowała słabiutka forma fizyczna a teraz jak widzimy i klata i kaloryfer i zapewne zdrowia będzie też zdecydowanie więcej w końcu kondycji nie traci
się z dnia na dzień..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 09:35 AM
Post: #83
RE: Dereck Chisora
@Sander
Czy ja wiem czy spuchł w 2 rundzie? mi się wydaje, że Chisora był po prostu słabo przygotowany, do tego tak jak by ktoś go zmusił do wejścia na ring, walczył od niechcenia. Wystarczy obejrzeć walki z Heleniusem i Kliczką, przecież Dereck ma mega dobrą kondycję. To Kliczko na końcu ledwo stał na nogach. Solis natomiast w żadnej dotychczasowej walce zawodowej nie pokazał takiej kondycji jak Chisora....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 09:42 AM
Post: #84
RE: Dereck Chisora
Forma fizyczna to nie wszystko. Zobaczymy co pokaże w ringu, ale wygląda naprawdę dobrze. A kondycja? Jak jest się w treningu i jest się dobrze przygotowanym pod każdym względem, to i kondycja jest. Coś o tym wiemTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 10:57 AM
Post: #85
Bug RE: Dereck Chisora
Wygląda na to, że zrobił najniższą wagę w karierze, ale na treningu medialnym nic ciekawego nie pokazał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 04:30 PM
Post: #86
RE: Dereck Chisora
Załóżmy że Chisora wygra tą walkę - to i tak wydaje mi się, że ciężko mu będzie w najbliższych 2-3 latach wrócić do miejsca w którym był przed walką z Vitem. Wprawdzie wyrobił sobie nazwisko (walki z Kliczko i Haye) ale tak naprawdę to nie wiem na co go stać...
A jeśli przegra (mniej realna wersja wydarzeń) to już nie ma czego szukać w tym biznesie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 04:55 PM
Post: #87
RE: Dereck Chisora
Przyznam, ze bylem spokojny o Malika, az nie zobaczylem Chisory na treningu medialnym Wprawdzie poza sylwetka niczym specjalnie nie zaimponowal, ale walsnie ta sylwetka... takiego Derecka, to ja jeszcze nie widzialem. Na dzis dzien, chyba jednak nieznacznym faworytem Chisora.Sad

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2013, 08:32 PM
Post: #88
RE: Dereck Chisora
Chisora go zje Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-07-2013, 10:46 PM
Post: #89
Bug RE: Dereck Chisora
Dzikus dał porządną walkę, choć miał też słabsze momenty. Natomiast nie rozumiem decyzji sędziego. Na 9 Scott szybko wstaje nie okazując oznak zamroczenia, a ten macha rękami stopując walkę. WTF?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-07-2013, 05:35 PM
Post: #90
RE: Dereck Chisora
Co myślicie o ew. pojedynku Charr-Chisora? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości