Ankieta: Kto wygra? Kliczko czy Fury?
Kliczko przez KO
Kliczko na punkty
Remis
Fury przez KO
Fury na punkty
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Władimir Kliczko vs Tyson Fury
16-11-2015, 03:31 PM
Post: #171
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Raczej chyba Syrowatka zaboksuje w Polsce, .
Ale więcej będzie można się dowiedzieć na te temat w dzisiejszych magazynie Puncher
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 03:48 PM
Post: #172
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Kiladze-Gassijew to taki smakołyk? (może smak zaburza mi rozpiska Cotto-Alvarez Tongue)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 04:12 PM
Post: #173
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Gogolius
Mnie dość mocno interesuje ta walka, a dodatkowo porównując ją do innych "hitów" proponowanych przez K2 na wcześniejszych galach to wygląda całkiem solidnie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 04:13 PM
Post: #174
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
No to pytam wlasnie dlaczego Cie tak interesuje? Sledzisz jakos mocniej kariere jednego z zawodnikow czy jak? : >
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 04:23 PM
Post: #175
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Syrowatka chyba nie jest przewidziany na Dusseldorf bo ma walczyć na gali w Ełku już 12 grudnia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 05:48 PM
Post: #176
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Gogolius
Prawdę mówiąc śledzę obu. Nie to, że jakoś dokładnie, walka w walkę, ale Kiladze widziałem jakieś trzy pojedynki, to samo Gassijewa. Obaj prezentują nieco odmienne style, stąd też powinno być ciekawie. Gdybym miał wskazać faworyta to jednak upatrywałbym go w Rosjaninie. Ukrainiec wydaje się być lepszy technicznie, fajnie boksuje na dystans (co jest chyba dość normalne dla bokserów z tamtego regionu), ale nie wiem jak tam z jego szczęką. Kalenga go pozamiatał. I właśnie jestem dość ciekawy, czy to wypadek przy pracy, czy jednak oznaka, że pewnego poziomu nie przeskoczy. Gassijew wydaje się silniejszy, bardziej agresywny, jednak z gościem o umiejętnościach Kiladze raczej nie walczył. Taka weryfikacja dla obu. Kiladze, jesli przegra przed czasem (a tak uważam) może powoli pakować manatki i wyglądać dobrze z Rusiewiczami tego świata. Gassijew ma szansę udowodnić swój talent.
Mój typ to Gassijew przed czasem, a jeśli ktoś na punkty to bardziej Kiladze (jest promowany przez K2, gala "u siebie"). Dobry pojedynek może być, serio Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 08:38 PM
Post: #177
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
oj jak czas leći,jeszcze z dwa tygodnie Fury pogada
a później po walce troche posepleni,
i śie ućiszy. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 09:44 PM
Post: #178
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Martin, czemu jedziesz akurat na tę walkę? Szkoda mi Ciebie Wink
Najpierw przez tydzień nie pogadasz na forum bo Cotto wygra z Canelo, potem będziesz na żywo oglądał porażkę Kliczki a na koniec jeszcze ustawisz w sygnie Tysona bo przegrasz zakład ze mną Tongue



ps.
albo będzie zupełnie odwrotnie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 10:06 PM
Post: #179
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
@Gogolius
Nie wykluczam, że zakład dotyczący walki Canelo vs Cotto mogę przerżnąć Wink. Wtedy odpocznę sobie tydzień od pisania tutaj.

Obejrzeć na żywo porażkę Kliczki? To będzie coś ......pięknego. Wprawdzie niezwykle cenię i szanuję Władimira, ale możesz mi wierzyć lub nie, będę kibicował Tysonowi, choć nie wierzę w jego wygraną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 10:20 PM
Post: #180
RE: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Sorry, ale nie wierzę Big Grin Naprawdę jesteś za Furym? Myślałem że jesteś największym fanem braci K2 na tym forum, jak to?!
To już porażka Rigo za chwilę byłaby mniejszą sensacją niż to co przeczytałem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości