Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitwa po bitwie w Monachium
20-02-2012, 02:43 AM
Post: #11
Bug RE: Bitwa po bitwie w Monachium
Ale ten Haye drobniutki przy Chisorze Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2012, 09:22 AM
Post: #12
RE: Bitwa po bitwie w Monachium
Haye nie będzie mógł przyjechać do Niemiec jak swego czasu Andrew do Polski Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2012, 03:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2012 10:32 PM przez Jerome.)
Post: #13
RE: Bitwa po bitwie w Monachium
Kilka ciekawych filmików.
http://www.youtube.com/watch?v=xot97viE-...r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=2sRG2WdF3...creen&NR=1
Tym razem Dereck chce zgassować Davida.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2012, 04:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2012 04:49 PM przez Metzger.)
Post: #14
Bug RE: Bitwa po bitwie w Monachium
Na razie na podstawie dostępnych filmików nie da się stwierdzić kto pierwszy uderzył, ale wątpię aby Haye wyprowadził te 2 ciosy tylko dlatego, że Chisora zionął mu nieświeżym oddechem w twarz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2012, 10:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2012 10:31 PM przez Jerome.)
Post: #15
RE: Bitwa po bitwie w Monachium
http://www.youtube.com/watch?v=aaVZP9VC9...re=related

Tu widać doskonale. Pierwszy uderzył Haye. Tylko dlaczego? Co ciekawe wydaje mi się, że butelka Haye'a pękła ze względu na dźwięk ale nie sądzę. Zobaczcie i potwierdźcie ok? 00:24 jakby co.
... dla mnie sytuacja wygląda tak. Dereck podchodzi i pyta czy Haye chce z nim walczyć (Pytanie kiedy? Teraz czy w ringu?). Wtedy przykłada do szczęki Davida pięść (z tym, że trzyma tam mikrofon więc może chciał tylko nagłośnić ich rozmowe). Davidowi może się to nie spodobało i uderzył. I co z butelką? Nie pękła prawda?

W ogóle to gdzie się podziewacie? Gadam i gadam a Wy nic. Kare na komputery macie? Rozumiem, że ja się bardziej może ekscytuje ale ogólnie jakoś na forum pusto. Gorąco zapraszam do wymiany zdań.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2012, 11:00 PM
Post: #16
RE: Bitwa po bitwie w Monachium
Nie ma za bardzo o czym gadać , wszystko jak narazie jest wyjaśnione . Wiem ,że jesteś zwolennikiem Haye'a, ale naprawdę każdy widział ,że uderzył go tą butelką

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2012, 11:13 PM
Post: #17
RE: Bitwa po bitwie w Monachium
Jeśli trzymał szyjkę w zaciśniętej pięści to znaczy, że nie uderzył butelką, chyba, że taki był zamiar stąd ten dźwięk

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2012, 12:16 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2012 12:16 AM przez Metzger.)
Post: #18
Bug RE: Bitwa po bitwie w Monachium
Faktycznie, wygląda na to, że Haye'owi nie spodobało się to przyłożenie mu do szczęki pięści z mikrofonem. Swoją drogą ładnie mu przywalił łokciem w kark.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2012, 10:37 AM
Post: #19
RE: Bitwa po bitwie w Monachium
Zarówno Haye jak i Chisora to buraki psujący wizerunek mojego ulubionego sportu. Mają problem to powinni go rozwiązać w ringu na zasadach okreslonych przez regulamin. Lipa konkretna...

HOW MUCH CAN YOU REALLY KNOW ABOUT YOURSELF IF YOU'VE NEVER BEEN IN A FIGHT?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2012, 04:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2012 05:02 PM przez Jerome.)
Post: #20
RE: Bitwa po bitwie w Monachium
@Metzger
Hehe.. to samo pomyślałem. Chciałbym widzieć tak agresywnego Davida w ringu. Wtedy nie miałbym wątpliwości ze wygrałby przez tKO

@primax
Ja osobiście wolę 3 soczyste ciosy Haye'a na konferencji niż bitkę w stylu z Abdoulem. Tam padło mniej ciosów niż w walce z Valuevem !

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości