Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amir Khan
12-12-2014, 02:00 PM
Post: #51
RE: Amir Khan
(12-12-2014 01:38 PM)Sander napisał(a):  Albo teksty o szklance Fury'ego Sad Confused

Rozwala mnie to tak samo, a przeciez czytalem wiele razy, ze Fury jest szklany, bo przewrocil go waciany cruiser. Wiem z doswiadczenia, ze nawet ktos niedysponujacy pojedyncza bomba co urywa glowy, jak sie odpowiednio zlozy, i wystrzeli takiego overhand'a jak "USS" z Furym, przy okazji trafi czysto, to nie ma zmiluj.
W sumie o szczece Tysona, to ja jeszcze zdania wyrobionego nie mam, ale widzac tamten cios Cunna, wiem ze mial on swoja wage. Byc moze bylo to najlepsze(najmocniejsze) celne uderzenie Amerykanina, jakie wyprowadzil w calej karierze. Moglbym wracac do tamatej akcji kazdego dnia.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 02:29 PM
Post: #52
RE: Amir Khan
@BMH, mam pytanie czego brakuje Khanowi aby stał on się pięściarzem doskonałym,?Jest bardzo szybki, to wiem, Puncherem nie jest, , Czy defensywa to największy mankament king Khana, czy też jest jeszcze coś nad czym musi szczególnie popracować, ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 05:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2014 05:45 PM przez Krzych.)
Post: #53
RE: Amir Khan
Obrona, cierpliwość i zmysł taktyczny - tego się musi nauczyć. Ma trenera odpowiedniego do tego zadania, więc jest szansa na systematyczny i widoczny progres. Kiedyś już go przekreśliłem na tym najwyższym poziomie, szczególnie w takim przedziale wagowym, gdzie jest aż za dużo świetnych zawodników, ale widać choćby po walce z Collazo, że wszystko idzie w dobrą stronę i może wrócić na szczyt. Hunter może nie ma najlepszej passy, ale żeby osiągać sukcesy to trzeba mieć z kim, ani z Angulo ani z Dallasem Jr ich nie osiągnie, żaden trener nie osiągnie. Ale już np. z Wardem osiągnął spore sukcesy i myślę że z Khanem też mu się uda.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 10:52 PM
Post: #54
RE: Amir Khan
Za ok 30min na zywo wazenie przed gala z Las Vegas.



[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 01:46 PM
Post: #55
RE: Amir Khan
Po fenomenalnej postawie z walki z Devonem Alexabdrem, ktorego ogral 11-1/12-0, Amir Khan chce walki z Floydem Mayweatherem. Jezeli nie dojdzie do Mega Walki, to King jest głównym kandydatem do pojedynku z Moneyem i co by nie mówić, sportowo na to zasłużył. Gdzie on był rok temu jak było głosowanie między nim a Maidaną Tongue

Druga opcja jest walka na Wyspach z Kellem Brookiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 03:08 PM
Post: #56
RE: Amir Khan
Khan może ograć Floyda to jak ośmieszył alexandra było niesamowite.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2014, 04:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2014 04:37 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #57
RE: Amir Khan




Khan pojechał w tym wywiadzie. Jeśli Floyd wybrał by niepokonanego mistrza zamiast niego to znaczy, że unika wyzwań i ucieka Big Grin

Swoją drogą to kilka walk z Maidaną/ Garcią i nikt nie zrozumie co Amir mówi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2014, 09:06 PM
Post: #58
RE: Amir Khan
Już był spokój jak tego ciapka DSG uwalił na dupę. Dawać mu Maidanę i skończy się jego pierdolenie na kolejne 2 lata.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2014, 12:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2014 12:07 PM przez Krzych.)
Post: #59
RE: Amir Khan
Ciekawe jak Floyd ma walczyć z Haglerem czy LeonardemBig Grin Co za głupie pierdolenie. To nie jego wina, że wszyscy możliwi przeciwnicy to pieprzące bez końca o uciekaniu półgłówki nie dosrastające mu do pięt w umiejętnościach. Khan mówi jakby sam był takim Haglerem czy inną legandąBig Grin Jest bardzo dobry, ale znowu zaczyna się pierdolenie i za chwilę znowu stanie się pośmiewiskiem jakim był przez ostatni czas. Na prawdę dobrze wypadł w 2 ostatnich walkach, ale to nie upoważnia do gadania takich bzdur. Nie wiem ile razy ktoś jeszcze musi go skasować żeby zmądrzał.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2014, 12:42 PM
Post: #60
RE: Amir Khan
O kurde, co za mlot. "Brook nie okazuje mi respektu, nie bede z nim walczyl". Jedyne co mi przychodzi do glowy to tekst Brooka o tym, ze to on ma pas a nie Khan i czuje sie mistrzem.
Khan stwierdzil, ze dopoki Brook go nie zacznie szanowac to nie bedzie zaprzatal sobie glowy.
Z taka postawa to Khan po pierwszym trash-talku powinien odwolywac walke.


Zaraz, a co Floyd ostatnio powiedzial? Ze Khana nie kojarza osoby spoza boksu i nie jest super gwiazda? To przeciez brak szacunku! Czyli Khan sobie Floyda odpusci? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości