Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 1.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
12-05-2015, 06:30 AM
Post: #1
PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Prawdopodobnie 26 września w Łodzi dojdzie do kolejnej gali PBN, gdzie głównym daniem ma być pojedynek Tomasza Adamka z Przemysławem Saletą...Undecided.

Planowanych jest kilka walk, zapewne będą to polsko-polskie pojedynki, ale na szczegóły musimy jeszcze poczekać.

Wiadomo, iż Adamek i Saleta walczą po to by przytulić trochę grosza i nic w tym dziwnego. Gorzej jeśli chodzi o poziom sportowy. Kto waszym faworytem?

Pytanie czy lud to kupi (ppv) i za ile?Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 06:35 AM
Post: #2
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
jeżeli jeszcze usłyszę że to będzie w ppv za 40 zł, to nie chce nawet o tej gali słyszeć, , , Saleta z Celebrity splash do ringu z Adamkiem , , góral, ,please zakończ z kimś innym Wink już Oliver Mccall byłby dużo lepszym wyborem, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 06:39 AM
Post: #3
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
A mnie jakos nie mierzi taka walka. Adamek chce sie pozegnac i ma do tego prawo. Saleta fizycznie prezentuje sie calkiem niezle, jak na to kiedy skonczyl kariere i jak czesto prowadza sie byli bokserzy.

Fajerwerkow nie bedzie, ale tez ich sie nikt nie spodziewa. Golota-Saleta ogladalem bez bolu zebow i tutaj spodziewam sie podobnego poziomu.

A co do PPV - jak dla mnie watpliwe choc wiele zalezy od gazy Tomka. Jak Polsat sprosta to sobie odpusci PPV i pociagnie na reklamach.
Walka drugorzedna to i sprawa PPV drugorzedna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 08:30 AM
Post: #4
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Ja jestem w stanie to przełknąć bo Adamek ma prawo odejść po wygranej. Jest faworytem wyraźnym, ale jak nie będzie w ogóle trenował to może być sensacja.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 12:13 PM
Post: #5
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Nie no, PPV podczas gal Polsat Boxing Night jest tak pewne, jak ubranie choinki na Boże Narodzenie. Trzeba więc szykować 40 zł, aby to obejrzeć.
Sama walka totalnie mnie nie kręci, czekam sobie cierpliwie na undercard, ale jak słyszę nazwiska Parzęczewski, Dąbrowski to obawiam się, że po zajebistym PBN III, PBN IV będzie najgorszy w historii.
Póki co, nie planuję ani wybrać się na galę, choć do Atlas Areny mam rzut beretem, ani zakup PPV.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 01:17 PM
Post: #6
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Obydwaj podpadli mi mieszaniem się do polityki. Adamek startował na europosła, a Saleta wspierał Komorowskiego w kampanii wyborczej. Teraz chcą wyciągnąć forsę od kibiców za oglądanie jakiegoś dziadostwa. To jest rozmienianie kariery na drobne i szukanie frajerów. Prędzej dam pijaczkowi na flaszkę, niż zapłacę tym dwóm za PPV.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 03:05 PM
Post: #7
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Już pogodziłem się z myślą o Adamek vs Saleta i ten pojedynek nie wzbudza we mnie żadnych emocji. Adamek jak chciał się pożegnać godnie, mógł przyłożyć się do przygotowań do pojedynku ze Szpilką, a tak pozostaje obijanie 100letniego Salety. Wcale nie zdziwiłbym się, gdy Saleta postawił jakiś opór Adamkowi.

Za to reszta undercardu mnie ciekawi i martwi. Podobno mają być odkurzeni jacyś weterani, oraz ma się odbyć rekordowo dużo walk w HW. Kogo oni mogą odkopać w ciężkiej? Jak wygrzebią Jurczyka, Bugaja, Bartnika, czy Najmnana to będzie to śmiech na sali. Szczególnie jeśli gala będzie w ppv. No, ale nie ma co zapeszać. Trzeba poczekać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 03:21 PM
Post: #8
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Nie no ja to mam nadzieję, że będą jakieś konkretne pojedynki. Sporo mówi się o Rekowski - Wach, dla mnie byłoby to bardzo fajne starcie, dużo ciekawsze od main eventu. Druga walka to może Izu Ugonoh? Tylko z kim? Może z Zimnochem? Chętnie bym obaczył taki pojedynek. Odkopywania różnych Najmanów raczej nie będzie, bez przesady Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 04:15 PM
Post: #9
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Powiem Wam, że przed walką Salety z Gołotą wydawało mi się, że Przemek nie jest w stanie pokonać kogoś takiego jak Andrew nawet 100 lat po swoim prime, a jednak......Mimo wszystko Góral nie jest jeszcze takim wrakiem by nie obić Salety.

PPV? Ależ będzie panowie będzie....tylko ilu głupoli to wykupi?!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2015, 01:09 PM
Post: #10
RE: PBN (Łódz) - Adamek vs Saleta
Do gali coraz bliżej a my wciąż wiemy mniej niż więcej.

Oprócz "hitowej" walki wieczoru być może dojdzie do starcia Krzysia z Białegostoku z Kołodziejem, ponoć też dla Wacha szykowany jest jakiś ciekawy rywal zagraniczny...
Wątpliwe jest by doszło do walki Piątkowskiej z Brodnicką, a jeszcze mniej realne wydaje się być starcie Włodarczyka z Masternakiem.

Słabo to polsacie wygląda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości