Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cuenca vs Yang o pas IBF wagi super lekkiej
13-04-2015, 07:22 PM
Post: #11
RE: Cuenca vs Yang o pas IBF wagi super lekkiej
A ciepły Cruz,bo o niego mi tu chodzi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 07:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2015 07:13 AM przez Krzych.)
Post: #12
RE: Cuenca vs Yang o pas IBF wagi super lekkiej
No tak, orientacja seksualna jest jednym z głównych kryteriów przecież...Big Grin No ale w sumie to Cruz nie zasługiwał na tą walkę pod względem sportowym, choć i tak były gorsze obrony niż ta Salido z Cruzem. Walka Cuenca-Yang to rzeczywiście dosyć ciekawe zestawienie, ale z drugiej strony to w tej wadze jakiejś wielkiej siły nie ma. Jest Garcia, Peterson, Matthysse, Broner, Provodnikov, Postol, w sobotę wejdzie Crawford i to praktycznie tyle jeżeli chodzi o ścisłą czołówkę, dalej już się robi mniej ciekawie i w sumie nic dziwnego że ci dwaj zawodnicy dostali szansę, skoro cała ścisła czołówka ma inne plany.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 01:37 PM
Post: #13
RE: Cuenca vs Yang o pas IBF wagi super lekkiej
Zostałem wywołany do tablicy, więc się melduję. Chyba jednak nie dorzucę wiele ponad to, co już powyżej napisano. Cuenca to świetny technik, ale przy tym ekstremalny waciak, o czym świadczy jego bilans. Jest przy tym słabo sprawdzony, bo nigdy nie walczył poza Argentyną. W sumie więc nie mogę za niego ręczyć poza stwierdzeniem, że przyjemnie się go ogląda (ma bardzo ciekawy balans). Ik Yanga widziałem raz na ostatniej gali w Macao i też zrobił na mnie dobre wrażenie. Raczej fizol, więc zestawienie będzie ciekawe. Cieszę się, że wreszcie w tej wadze dostaną szansę ludzie spoza pewnego szczelnego kręgu walczącego w kółko ze sobą nawzajem. Żeby jeszcze Postoł dostał title shota, to już będzie całkiem O.K.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2015, 01:54 PM
Post: #14
RE: Cuenca vs Yang o pas IBF wagi super lekkiej
Krzych
Niestety idę o zakład, że jakby Cruz nie był pedałem (ups... homoseksualistą) nie dostałby title shota Tongue

W tamtej walce był chociaż Salido, znany chyba każdemu, kto się interesuje boksem. A tutaj jak usłyszałem Yang i Cuenca to się musiałem ostro zastanowić, kim oni są Wink
Do tego zestawienie rekordów, samych narodowości - no cóż, czekam na tą walkę i chętnie ją obejrzę Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2015, 04:00 PM
Post: #15
RE: Cuenca vs Yang o pas IBF wagi super lekkiej
Drugi raz chiński bokser ze stajni Aruma próbował zdobyć tytuł mistrza świata, drugi raz bez skutku i drugi raz dzięki zaskakująco uczciwej punktacji Smile Cesar Rene Cuenca pokazał kawał solidnego bokserskiego warsztatu, zwłaszcza szybkość i technikę. Mógłby zebrać trochę mniej tych sygnalizowanych ciosów Yanga, ale można to wybaczyć. Co ciekawe z tym jego ciosem nie jest aż tak źle. Chińczyk w pierwszej rundzie był liczony, a wydawał się być naruszony także pod koniec trzeciej rundy. Co do boksu Ika Yanga to wiele nie napiszę. Jest to mocno ograniczony i dosyć fizyczny pięściarz. Cuenca ograł Yanga prawie tak samo jak Ruenroeng Zou Shiminga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2015, 04:12 PM
Post: #16
RE: Cuenca vs Yang o pas IBF wagi super lekkiej
Argentyńczyk dał pokaz technicznego boksu, a jego rywal pomimo walecznej postawy i przewagi fizycznej nie mógł nic zdziałać. Szkoda, że tak późno Cuenca dostał title shota, bo dotąd pozostawał bliżej nieznany ogółowi kibiców. Mam jednak nadzieję, że obejrzymy jeszcze kilka świetnych walk w jego wykonaniu. Chciałbym, żeby teraz jako mistrz świata obił ryja jakiemuś przereklamowanemu celebrycie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2015, 05:01 PM
Post: #17
RE: Cuenca vs Yang o pas IBF wagi super lekkiej
To był prawdziwy pokaz boksu Argentyńczyka. Dla mnie boksował rewelacyjnie i pokazał to, co w boksie wręcz uwielbiam, i to, co odróżnia ten sport choćby od MMA. Kapitalna defensywa i przemyślane kontrataki, szybkość, poruszanie się po ringu, balans - wyglądało to naprawdę wyśmienicie. Yang nie miał tutaj kompletnie argumentów. We wcześniejszych walkach wydawało się, że jest szybkim pięściarzem, do tego agresywnym i mocno bijącym. Tutaj jakby zaprzeczył temu wszystkiemu - Cuenca był kilka lat świetlnych szybszy, nie dał sprowadzać się do defensywy i nie chwiał się po ciosach przeciwnika. Mi Argentyńczyk po prostu zaimponował i można powiedzieć, że odkrycie tego roku już znamy. Czekam jeszcze na potwierdzenie umiejętności Cuenci, ale z tym co dziś pokazał trafia do listy moich ulubionych pięściarzy. Uwielbiam taki styl. Oczarował mnie dzisiaj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2015, 09:35 PM
Post: #18
RE: Cuenca vs Yang o pas IBF wagi super lekkiej
Racja Kuba, , , gdyby jeszcze tylko miał parę w łapie, byłby killerem,, , idzie na rekord Marciano Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2015, 09:57 PM
Post: #19
RE: Cuenca vs Yang o pas IBF wagi super lekkiej
Marciano nie miał remisów, był bezkompromisowy Wink

Fajnie, że tacy bokserzy - dobrze, ale mający problem z medialnością, dochodzą do walk o pas i wygrywają (szkoda, że tak późno).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2015, 10:06 PM
Post: #20
RE: Cuenca vs Yang o pas IBF wagi super lekkiej
Cuenca nie ma remisów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości