Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notatki z walk
28-04-2015, 07:02 PM
Post: #11
RE: Notatki z walk
Julian Williams vs Eliezer Gonzalez 2014-09-11

Pewne punktowe zwycięstwo Williamsa, zapisałem jedną rundę dla Gonzaleza. Kilka elementów w boksie Juliana mi się podobało. Głównie lewy prosty, kontrola dystansu, balans tułowiem i bezpośredni prawy. Jednak zabrakło trochę pracy nóg, zmiany tempa walki, trochę spokoju w niektórych sytuacjach. Do tego zero ciosów na tułów, trochę za bardzo chciał Williams urwać głowę rywalowi. Repertuar ciosów Juliana również mnie nie porwał. Występ na plus, ale nie rewelacyjny. Wydawało mi się, że w ostatniej, ósmej rundzie Williams był już mocno zmęczony.

Julian Williams vs Jamar Freeman 2014-12-20

Tym razem Williams od początku pamiętał o dołach, boksował nieco efektywniej i efektowniej. Wszystko zwieńczone czasówką w rundzie ósmej, ale Freeman dwukrotnie był liczony w rundzie siódmej. Julian kolejny raz dobrze kontrolował dystans, potrafił zamknąć rywala przy linach, nie pozwolił sobie zrobić krzywdy, ale rywal nie zmusił go do wielkiego wysiłku.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2015, 04:42 PM
Post: #12
RE: Notatki z walk
Przyjrzałem się po krótce dwójce niepokonanych pięściarzy kategorii ciężkiej.

Jarrel Miller vs Aaron Kinch 2015-01-09

Miller karierę bokserską łączy z karierą w K1 (choć ostatecznie postanowił postawić na boks), gdzie mierzył się choćby z samym Mirco Cro Copem. W tym pojedynku potężny Jarrell sprawił rywalowi okrutne lanie, ale nie zdołał posłać rywala na deski. Miller nie wygląda na kompletnie surowego pięściarsko gościa, wyciągniętego z innej odmiany sportów walki. Jest lewy prosty, są ciosy na tułów, są podbródkowe, bijatyki daje on bardzo efektowne, ale większe sukcesy mu nie grożą. Kinchowi trzeba oddać, że kawał z niego twardziela. Przyjmował okrutne piguły, słaniał się na nogach, ale przetrwał do końca, przegrywając każdą z sześciu rund.

Jarrel Miller vs Raymond Ochieng 2015-04-17

Błyskawiczna robota Millera. Ochieng wyglądał bardzo groźnie, ale dał się szybko złapać serią ciosów przy linach i padł na matę. Sędzia źle ocenił sytuację, bo Raymong mógł walczyć dalej. Miller napoczął rywala silnym krótkim prawym.

Oscar Rivas vs Edgars Kalnars 2011-10-20

Kalnars już w 30 sekundzie walki pierwszy raz padł na deski, po prawym sierpie. Rivas nie rzucił się na rywala zbyt agresywnie, przeczekał i po kolejnym prawym sierpowym ponownie położył przeciwnika. Sędzia zakończył walkę widząc, że Łotysz rękawice na rękach ma chyba pierwszy raz w życiu, przynajmniej tak wyglądał (choć boxrec twierdzi inaczej).

Oscar Rivas vs Laszlo Peczeli 2012-12-14

Kolejny okrutnie słaby przeciwnik utalentowanego Oscara Rivasa. Walka potrwała ledwie 19 sekund, wszystko zakończone krótkim lewym sierpem, po którym Peczeli już nie wrócił do gry.

Oscar Rivas vs Eric Barrak 2014-09-23

Bardzo efektowny występ Rivasa. Boksował on bardzo pewnie, rywal samą posturą nie mógł wywołać w Oscarze wielkiego respektu i tak też było. Wszystko zakończone w drugiej rundzie po kolejnych seriach ciosów, spadających na twarz Barraka.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości