Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huck-Głowacki
16-08-2015, 07:04 PM
Post: #141
RE: Huck-Głowacki
Krzysiek dał tak dobrą walkę (szczególnie to, co zrobił w 6 rundzie) że aż boję się, że niedługo się dowiemy o jakimś nadmiarze niezbyt dozwolonych "witaminek" w jego organizmie. Mam oczywiście nadzieję, że nie, że mi tylko jakaś schiza się wkręciła. Może jestem przewrażliwiony po wpadce Wacha z Kliczko. Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2015, 08:08 PM
Post: #142
RE: Huck-Głowacki
(16-08-2015 07:04 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Krzysiek dał tak dobrą walkę (szczególnie to, co zrobił w 6 rundzie) że aż boję się, że niedługo się dowiemy o jakimś nadmiarze niezbyt dozwolonych "witaminek" w jego organizmie. Mam oczywiście nadzieję, że nie, że mi tylko jakaś schiza się wkręciła. Może jestem przewrażliwiony po wpadce Wacha z Kliczko. Sad

Myślę, że nie masz się czego obawiać. Na temat Łapina krąży opinia, że absolutnie nie pozwala koksować się swoim bokserom.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2015, 08:30 PM
Post: #143
RE: Huck-Głowacki
A polisz dzipsy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2015, 08:33 PM
Post: #144
RE: Huck-Głowacki
Jakby jeszcze był sok wzmacniający szczękę :v :v :v

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2015, 08:48 PM
Post: #145
RE: Huck-Głowacki
hahaha a niby czemu Wach wytrzymał z Kliczko cały dystans a na sparingach kładł go Szpila?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2015, 09:06 PM
Post: #146
RE: Huck-Głowacki
(16-08-2015 08:30 PM)Joker napisał(a):  A polisz dzipsy?

Łapin o tym nie wiedział. Kostecki koksował się na własną rękę. Zresztą polisz czipsy miał sms'em (ech, ta klasa) przeprosić Łapina za to, co zrobił - sugerowałoby to, że trener nic o tym nie wiedział.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2015, 09:10 PM
Post: #147
RE: Huck-Głowacki
(16-08-2015 08:08 PM)redd napisał(a):  Myślę, że nie masz się czego obawiać. Na temat Łapina krąży opinia, że absolutnie nie pozwala koksować się swoim bokserom.
Dzięki Redd, mam nadzieję, że tak będzie, jak jest teraz. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-08-2015, 09:17 PM
Post: #148
RE: Huck-Głowacki
Z tego wynika że Łapin nie toleruje dróg w ljewo :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-08-2015, 07:02 PM
Post: #149
RE: Huck-Głowacki
O tej walce napisano już chyba wszystko. Dodam jedynie, że to jeden z najwspanialszych pojedynków ostatnich lat z udziałem Polaka, który oglądałem.
Co do koksowania to nie sądzę by Głowacki się w to bawił. Myślę, że jest czysty. W ogóle nie ma podstaw by sądzić, że jest inaczej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości