Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalenga vs Lebedev
17-03-2015, 01:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2015 01:27 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #1
Kalenga vs Lebedev
[Obrazek: Denis-Lebedev-Youri-Kalenga.jpg]

"Zaplanowany na jutro przetarg nie będzie potrzebny. Obozy Denisa Lebiediewa (26-2, 20 KO) i Yourego Kalengi (21-1, 14 KO) doszły do porozumienia.

Panujący na tronie federacji WBA w wadze junior ciężkiej Rosjanin jest zmuszony do starcia z Francuzem, który od czerwca piastuje pas tej samej organizacji, tylko w wersji Regular. Pierwotnie rywalem Lebiediewa miał być Łukasz Janik, lecz władze WBA przychyliły się do skargi Yourego i nakazały Denisowi tarcie z obowiązkowym pretendentem.

W myśl podpisanego dziś kontraktu pojedynek Lebiediew vs Kalenga odbędzie się 10 kwietnia w Moskwie."
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2015, 02:38 PM
Post: #2
Bug RE: Kalenga vs Lebedev
I bardzo dobrze, bo doborem przeciwników Lebiediew zaczął przypominać Władka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2015, 04:03 PM
Post: #3
RE: Kalenga vs Lebedev
Janik nie bylby tragicznym wyborem, ale oczywiscie Kalenga ma duzo lepsze argumenty.

Co do walki: ja sobie nie wyobrazam rownej potyczki. Niby slugger Kalenga powinien miec szanse ze swarmerem Lebedevem, ale na moje to Denis niszczy rywala w pare rund+ 2-3 na poczatek na rozprostowanie kosci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2015, 04:24 PM
Post: #4
RE: Kalenga vs Lebedev
@Gogo
Oglądając walkę z Masternakiem nie nazwałbym Kalengi sluggerem Smile. Zresztą kij w to, nie powalczy z ruskiem ni chuja. KO do 6 rundy.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2015, 04:29 PM
Post: #5
RE: Kalenga vs Lebedev
Fajna walka. Zobaczymy co zaprezentuje Lebedev. Od walki z Jonesem walczył tylko raz i to w walce, która kompletnie nic nie mówi o jego dyspozycji, więc taki pewny jego wygranej nie jestem, ale faworytem na pewno jest dosyć wyraźnym.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2015, 04:29 PM
Post: #6
RE: Kalenga vs Lebedev
O ile Kalenga to na pewno slugger, o tyle Lebiediew jest bardzo niejednoznaczny stylowo. Obserwuję go od lat, kilka razy już się przymierzałem, żeby go jakoś zaszeregować i zawsze pojawiały się wątpliwości. Myślę, że on nawet nie jest pomiędzy dwoma, ale pomiędzy trzema stylami.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2015, 04:52 PM
Post: #7
RE: Kalenga vs Lebedev
Kurde Kalenga przed Masternakiem juz nie byl faworytem, zaboksowal zgodnie z przewidywaniami, przez kolejne miesiace nie pokazal nic nowego a tu daje sie mu jakies szanse z Denisem. Lebedev to czolg, to nie jest jakis technik z refleksem ktory mialby stracic wraz z wiekiem. Chyba ze prognozuje sie jego rozbicie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2015, 10:20 PM
Post: #8
RE: Kalenga vs Lebedev
Tak dopiero do mnie teraz dotarło, że ta walka już za 8 dni i tak sobie myślę, czy oni przypadkiem nie dostali za mało czasu na przygotowanie się do tego pojedynku?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2015, 06:06 AM
Post: #9
RE: Kalenga vs Lebedev
Też zupełnie sobie z tego nie zdawałem sprawy, że ta walka już zaraz. W sumie ten temat już od dłuższego czasu krążył. Lebedev wiedział kiedy walczy więc będzie przygotowany, ciekawe jak z Kalengą.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2015, 08:18 AM
Post: #10
RE: Kalenga vs Lebedev
Kalenga jeszcze przed ogłoszeniem walki Lebiediewa z Janikiem chciał zrobić tą walkę,więc pewnie już trenował.Gdy później walka z Polakiem była zagrożona to na pewno też się solidnie przygotowywał,czy to starczy na Denisa ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości