Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalenga vs Lebedev
03-04-2015, 10:09 AM
Post: #11
RE: Kalenga vs Lebedev
Obaj mają dosyć widowiskowy styl walki więc spodziewam się grzmotów. Fajnie by było gdyby Kalenga wygrał i wtedy Masternak miał szansę na rewanż o pas.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 05:44 AM
Post: #12
RE: Kalenga vs Lebedev
Ciekawa jest nie tylko walka główna, ale i undercard jest wręcz rewelacyjny. Gala za kilka dni, więc pobawię się w proroka:

Lebiediew - Kalenga - cruiser o pas WBA
Przewaga techniki, doświadczenia i własnego ringu czyni Lebiediewa faworytem. Jednak nieobliczalny i mocno bijący Kalenga może być groźny zwłaszcza na początku walki. Sądzę, że Lebiediew pierwszą połowę pojedynku będzie boksował zachowawczo i na dystans, a dopiero potem przyśpieszy i zaatakuje.
Typ: Lebiediew na punkty lub bardzo późne ko/tko.

Czachkijew - Brudow - cruiser
Brudow to już bokser schyłkowy i nie wytrzyma siły ciosów Czachkijewa, chociaż w początkowych rundach może mu napsuć trochę krwi.
Typ: Czachkijew ko/tko w środkowych (5-8) rundach

Kudriaszow - Palacios - cruiser
Myślę, że na Kudriaszowa dzisiaj w cruiser nie ma mocnych. Palacios jest dość odważny, więc nie będzie uciekał, tylko przyjmie wymianę, a to musi się dla niego źle skończyć.
Typ: Kudriaszow ko/tko do 4 rundy

Szachnazarjan - Trojanowski - lekka o pas IBO
Tutaj będzie łomot. Przegrana walka z Abnerem Lopezem pokazała, że boks Szachnazarjana oparty jest bardziej na bojowości, niż na sile ciosu. Jednak w początkowych rundach jest on groźny, a z kolei Trojanowski rozkręca się powoli. Sądzę więc, że początek może być zdecydowanie dla Szachnazarjana, ale chyba jednak potem sytuacja się odwróci. Możliwe obustronne nokdauny.
Typ: Trojanowski na punkty lub późne tko/ko

Biwoł - Piternow - półciężka
Biwoł to kolejny spory talent z Rosji. Wbrew nazwisku, bardziej technik, niż siłacz. Piternow to już tylko dość solidny journeyman i nie ma żadnych szans na zwycięstwo.
Typ: Biwoł na punkty lub późne tko/ko

Charr - Duhaupas - ciężka
Będą walczyć dwa potężne chłopy o dużej sile, ale tylko przeciętnych umiejętnościach bokserskich. Może być jakieś efektowne ko, ale raczej będzie nudna przepychanka. Lepsza technika Duhaupasa powinna przeważyć szalę.
Typ: Duhaupas na punkty

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 02:38 PM
Post: #13
RE: Kalenga vs Lebedev
Widzę, że to będzie mega dobra gala a ja jej najprawdopodobniej nie będę mógł obejrzeć. Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 04:31 PM
Post: #14
RE: Kalenga vs Lebedev
F2F




[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2015, 04:41 PM
Post: #15
RE: Kalenga vs Lebedev
Jak dla mnie to Lopez strasznie nie leżał Szachnazarjanowi. Chłopak jest naprawdę nieźle wyszkolony, ma serce i umiejętności i trochę szkoda, że po tej jednej porażce z dużo wyższym i silniejszym rywalem jedzie na teren rywala typowo na pożarcie. Mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony, bo jest zbyt dobry na miano journeymana.
W starciach Kudriaszowa i Czakijewa nie widzę emocji. Niby rywale są naprawdę nieźli, ale obaj to są bestie i myślę, że szybko zakończą swoje pojedynki.
Lebedev - Kalenga również nie wiem w czym mógłby pretendent zagrozić mistrzowi. Jest za słaby technicznie, żeby go wypunktować, a Denis jest zbyt twardy, aby dał się znokautować. Liczę jednak na bardzo dobrą i zaciętą walkę, jednak wynik jest raczej z góry znany. Coś jak Stevenson - Bika. Niby Sakio był bez szans, ale pokazał się z bardzo dobrej strony.
Charr - Duhaupas to raczej przeciętna walka, ale stawiam na bardziej znanego Niemca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2015, 07:06 AM
Post: #16
RE: Kalenga vs Lebedev
Szykuje się całkiem ciekawa gala, a co najśmieszniejsze główna walka wieczoru mnie jakoś specjalnie nie porywa w tym sensie, iż nie wyobrażam sobie by Denis tego nie wygrał.
Czakijew powinien wygrać bez najmniejszych problemów, ciekawiej może być w ringu gdy wejdą do niego Kudriaszow i Palacios. Tu też pewniakiem jest Rosjanin, ale Palacios jeśli nie jest jeszcze całkiem rozbity to może dać dobrą walkę.
Reszta walk to zapchajdziury, ogólnie ciekawa obsada i oby były też emocje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2015, 10:38 AM
Post: #17
RE: Kalenga vs Lebedev
Martin
Trojanowskiego z Szachnazarjanem nie nazwałbym zapchajdziurą. Dla mnie to jedno z ciekawszych i na pewno najbardziej wyrównane zestawienie na tej gali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2015, 06:27 AM
Post: #18
RE: Kalenga vs Lebedev
(08-04-2015 10:38 AM)kubala1122331 napisał(a):  Martin
Trojanowskiego z Szachnazarjanem nie nazwałbym zapchajdziurą.

Niech Ci będzie. A o której zaczyna się gala?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2015, 11:30 AM
Post: #19
RE: Kalenga vs Lebedev
O 17:00 na Fightklubie właśnie walką Troyanowskiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2015, 01:34 PM
Post: #20
RE: Kalenga vs Lebedev
Nie mam tej stacji, pozostają streamy, mam nadzieję, że Kudriaszow i Lebiediew będą walczyć po 20 naszego czasu bo jak wcześniej to mogę nie zdążyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości