Ankieta: Piątkowska vs Brodnicka
Brodnicka wygrywa przez KO
Brodnicka na punkty
Piątkowska wygrywa przez KO
Piątkowska na punkty
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 1.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brodnicka i Piątkowska
25-09-2015, 03:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2015 04:05 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #31
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Face to face:




Fajną fryzurę sobie Piątkowska sprawiła. Smile

A tu już oficjalne ważenie:



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 08:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2015 08:06 PM przez Krzych.)
Post: #32
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Brodnicka ma jakiś swój świat. Najpierw nie pasuje jej rozmiar rękawic, potem limit wagowy, potem marka rękawic, bo przecież "w poważnych walkach zawodnicy boksują w tych samych rękawicach". Teraz jak dostała od Wasielewskiego Granty to stwierdziła, że chce Granty Piątkowskiej.

Update - EB zgadza się łaskawie na Granty ale chce te które przywiozła EP dla siebie - z twittera Wasilewskiego.

Czyli że chce prywatne rękawice Piątkowskiej czy jak?...

Nie wiem czy ten cyrk jest zaplanowany dla celów promocyjnych czy nie, ale jeżeli nie jest to Brodnicka powinna dostać kopa z gali i bana na wszystkie poważne gale w Polsce.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 08:22 PM
Post: #33
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Cyrk. Skoro Brodnicka już zrobiła limit wagowy, to ktoś powinien podrzucić jej kilka snickersów Wink

Ale podzielam zdanie @Krzycha. Jak Brodnickiej się nie podoba, powinna dostać kopa w dupę i bana od TV. Ale, niestety najbliższe PBN wygląda jak wygląda, potyczka pań jest jedną z ciekawszych dla ogółu, więc Ewa B. ma swoje 5 minut. Oby ostatnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 08:32 PM
Post: #34
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Sercem za Ewą Pìątkowską,,
Brodnicka, sorry lubiłem ją, ale ostatnio pokazała swoją arogancką stronę, spowodowaną zbytnim wczućiem w "Fame"
włącze powtórkę specjalnie tylko na tą walkę, ,!
Tygryśica Jedziesz! !!!!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 08:40 PM
Post: #35
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Wietnam, bo nie zrozumiałem. Jaką powtórkę mam wrzucić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 08:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2015 08:46 PM przez Metzger.)
Post: #36
Bug RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Również kibicuję Piątkowskiej. Jak się posłucha ich wywiadów, to widać, że pod względem intelektu Tygrysica gra parę lig wyżej, natomiast Brodnicka to typowa blond-pińdzia. Ale jeżeli będą jakieś sędziowskie machlojki, to raczej na korzyść celebrytki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 09:52 PM
Post: #37
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
(25-09-2015 08:40 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Wietnam, bo nie zrozumiałem. Jaką powtórkę mam wrzucić?

Wilczek,
Ja, nie będę oglądał tej gali jutro, a jak będzie powtórka tej gali w niedziele czy poniedziałek,
to obejrzę tylko powtórkę walki obu pań, ,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 10:50 PM
Post: #38
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Aha, dzięki za wyjaśnienie. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2015, 11:25 PM
Post: #39
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
To ja dla odmiany pokibicuję Brodnickiej (jakoś tak wybiórczo trafiam na newsy i wszędzie to wypowiada się jej team że to oni idą na ustępstwa). Wink

Innych walk nawet nie oglądam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2015, 07:30 AM
Post: #40
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
(25-09-2015 08:02 PM)Krzych napisał(a):  Nie wiem czy ten cyrk jest zaplanowany dla celów promocyjnych czy nie

Hehe pytanie powinno brzmieć: jak tam sprzedaż pej per wiu ? Big Grin
Pan Kmita nie pochwalił się do dzisiaj wynikami z poprzedniego PBN więc tu raczej też na odpowiedź nie ma co liczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości