Ankieta: Piątkowska vs Brodnicka
Brodnicka wygrywa przez KO
Brodnicka na punkty
Piątkowska wygrywa przez KO
Piątkowska na punkty
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 1.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brodnicka i Piątkowska
25-06-2015, 11:40 AM
Post: #11
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
(25-06-2015 10:14 AM)Metzger napisał(a):  A jakie są szanse, że osiągną coś na arenie międzynarodowej?

Nie wiem, nie znam się na kobiecym boksie, ale chyba jakiś poziom prezentują na tyle by zrobić karierę międzynarodową.

(25-06-2015 10:14 AM)Metzger napisał(a):  Szkoda czasu. Mają po 30-31 lat i teraz ze sportowego punktu widzenia jest najlepszy moment na ich walkę.

Jedna i druga to już w Polsce "marka". Ich walka równie dobrze sprzeda się za 2 albo 3 lata. Ze sportowego punktu widzenia owszem, tylko co ze sportowego punktu widzenia da zwycięstwo Brodnickiej nad Piątkowską i na odwrót? A zarobić jeszcze na walce ze sobą zdążą, niech przykładem będzie Gołota vs Saleta czy teraz Saleta vs Adamek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 12:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2015 12:38 PM przez Wietnam.)
Post: #12
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
W mediach o wiele bardziej promowana jest Brodnicka(ostatnio nawet gotowała w pewnym programie,i uczestnikom prezentowała muskulature w samej bieliźnie)
Boję śię aby za bardzo "Fame" nie wszedł jej do głowy, i nie przećiągała go z treningami, po ostatniej walce można było tak pomyśleć,
widać jednak że dziewczyna zaangażowała śię mocno w sport, muśi jednak być czujna, media czy sponsorzy to często krnąbne hieny,
Ewka Piątkowska to lekkie przećiwięstwo Brodnickiej, spokojna unika mediów, skromna, dało to się zauważyć w Puncherze, bo nigdzie pozatym jej nie widzę, tylko na ringu,.
Często byłem przećiwny Kobiecemu pięśćiarstwu
ale jak widzę jak nasze dziewczyny śię angażują z pasją, i ile serca wkładają w ten sport, to im życzę wszystkiego najlepszego, samych sukcesów, pasów, sławy, nie wiem co śię dźieję teraz obecnie w kobiecym Bokśie, ale kiedyś stał on na większym poźiomie, jeszcze na początku XXI wieku, było dużo dobrych zawodniczek,Amerykanki trzymały śię mocno,Laila Ali święćiła sukcesy, teraz nie widzę żadnej, wszystkie pasy ma owszem czaroskóra ale Norweżka Smile , tym bardziej szansa na zaistnienie dla naszych Polek, mają szansę na międzynarodową kariere, pasy mistrzyń Europy.
Będe im kibicował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2015, 12:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2015 12:46 PM przez Sander.)
Post: #13
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Rozmawiałem dziś z Mariuszem Grabowskim i walki Brodnicka vs Piątkowska podczas PBN prawdopodobnie nie będzie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2015, 07:45 PM
Post: #14
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
szkoda, nie wiem na co czekają, ,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2015, 08:29 PM
Post: #15
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Masakra. Bardzo chciałem zobaczyć ten pojedynek. Może najbardziej właśnie ten. Sander wiadomo może, o co poszło i kto pierwszy strzelił focha?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2015, 10:22 PM
Post: #16
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Piątkowska i jej team, z naciskiem na team, zwyczajnie nie zgodzili się.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2015, 10:35 PM
Post: #17
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Ciekawe dlaczego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-07-2015, 10:51 PM
Post: #18
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Chyba nie czuli zagrożenia ze strony Brodnickej? Wink
No chyba że mają poważniejsze propozycje,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2015, 08:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-07-2015 08:41 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #19
RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Zadałem pytanie o to Ewie Piątkowskiej na jej fanpage'u i ona twierdzi, że to nieprawda, że walki nie będzie, że negocjacje są w toku. Mam nadzieję, że to prawda i że walka się odbędzie. Jestem mega, meaga na nią napalony (na walkę oczywiście Wink Big Grin )

EDIT: A teraz nawet na fanpage Tygrysicy toczy się wymiana zdań pomiędzy Ewką a Mariuszem Grabowskim. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-07-2015, 10:39 PM
Post: #20
Bug RE: Brodnicka - Piątkowska (sparing)
Polsatowi teoretycznie powinno zależeć na tej walce, bo mogłaby uratować PBN4 przed klapą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości