Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
30-04-2015, 05:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2015 05:20 PM przez Wietnam.)
Post: #741
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
~BMH, , dobrze piszę, ja już kończę z Trashem, bo wszystko zostało już napisane, na temat tej walki, zostawię trochę miejsca
Krychowi, , który musi teraz się napisać postów za czasy, , Wink Peace

Chce tylko żeby to była zajebista walka, jak na nazwiska i rekordowy budżet przystało, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 05:29 PM
Post: #742
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Po tej walce boks złapie oddech prawdopodobnie aż do Września żadnych wielkich walk nie będzie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 05:38 PM
Post: #743
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
ciekawe jeszcze tylko będzie chyba starcie tydzień po, Alvarez vs Kirkland, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 05:42 PM
Post: #744
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Trzeba się cieszyć, że choć przez chwilę wszystkie sporty świata są w cieniu boksu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 05:48 PM
Post: #745
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
BMH
Ja nigdy nie nazwę np redd'a znafcą,głupkiem,łotrem,hyclem itp(bo redd stawia chyba na amerikano)Chodzi mi raczej o takich bezczelnych chłopaków jak @Krych i @Krzych którzy piszą z taką pogardą...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 06:05 PM
Post: #746
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
W zakładach bukmacherskich kurs na remis spada każdego dnia.
Jeszcze tydzień temu było ponad 20 kilka dni temu 19 a dzisiaj już poniżej 15.
Dzień przed walką może być nawet 1.05 na remis.
Co raz bardziej zaczynam wierzyć ,że walka zakończy się remisem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 06:30 PM
Post: #747
Bug RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
(30-04-2015 06:05 PM)RSC-2 napisał(a):  Co raz bardziej zaczynam wierzyć ,że walka zakończy się remisem
Remis jest bardzo prawdopodobny z marketingowego punktu widzenia. Gdybym to ja zarabiał na organizowaniu tej walki, to też bym przekupił sędziów, aby orzekli remis. A potem cała szopka startuje na nowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 06:32 PM
Post: #748
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
(30-04-2015 05:48 PM)Joker napisał(a):  BMH
Ja nigdy nie nazwę np redd'a znafcą,głupkiem,łotrem,hyclem itp(bo redd stawia chyba na amerikano)Chodzi mi raczej o takich bezczelnych chłopaków jak @Krych i @Krzych którzy piszą z taką pogardą...

Stawiam na FMJ, ale i jednego i drugiego boksera traktuję dosyć obojętnie (zazwyczaj kibicuję ich rywalom). Wiadomo, przy takiej walce pojawia się wiele skrajnych wpisów (co gorsza pisanych chyba na serio) różnych ultrafanboyów robiących z jednego, albo drugiego pięściarza niepełnosprawnego buma. Staram się ignorować takie "opinie", ale i tak z satysfakcją będę oglądał tłumaczenia wszelkich fanatyków (niezależnie czy flojdowych, czy pakłajowych) po walce , że pięściarz xyz przegrał bo: złapał go wiek / miał sraczkę / zgolił wąsa / naoglądał się zbyt wiele Mayweathera Seniora na konferencjach / itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 06:40 PM
Post: #749
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Widocznie wiele osób stawia na remis. To dosyć logiczne rozwiązanie dla tej walki i też prawdopodobne, bo w kilku z ostatnich walk tej dwójki pojawiały się różne dziwne punktacje, a remis wielu jest na rękę. Wystarczy że zamiast jednej gafy punktowej będą dwie i remis gotowy. W dodatku taki werdykt na pewno znajdzie wielu zwolenników wśród kibiców tego, którego taki remis uratuje od porażki, znowu zaczną się dyskusje i ludzie zaczną się domagać rewanżu.

Wolałbym jednak żeby wszystko odbyło się sprawiedliwie, ale jednak nie ma co ukrywać, że teoria remisu ma swoje podstawy i to mocne.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 06:54 PM
Post: #750
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Tak wszyscy mieli beke z Chudeckiego, a tu proszę dostał bileciki na walkę i zaliczył cały obóz z TBE :v :v Propsy.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości