Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zła postawa , błędy które robię
08-02-2015, 12:14 PM
Post: #1
Zła postawa , błędy które robię
Witam od zawsze fascynowała mnie walka mam ponad 18 lat i zawsze coś trenowałem mniej lub bardziej poważnie a od roku jeszcze więcej biłem w worek i ostatnio oglądając filmiki na youtube , zauwazyłem w swoim treningu kilka błedow np stojąc prawa noga w przodzie przy sierpowym nie skręcam tej nogi która jest w przodzie i ogolnie mam kilka takich błedow gdy np bije na worku mocniej to ciosy wygladaja na ładne mocne i szybkie lubie walke w stylu MikeTysona duzo sierpow ciosow na zebra i podbródkowych ogolnie walka w pol dystanie chodz proste tez mi dobrze wychodza,Jestem praworeczny ale lubie tez bic z pozycji odwrotnej tzn prawa noga w przodzie ta silniejsza i ciosy w poldystansie bije i jak poprawic te błedy czy wgl sam mam szanse je poprawic za jakis 1-2 msc bede miał mozliowsc zapisania sie do klubu bokserskiego Co o tym myślicie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2015, 12:33 PM
Post: #2
RE: Zła postawa , błędy które robię
Bede brutalny, ale szczery. Samemu raczej nie nauczysz sie podstaw bokserskich(czyt.techniki). Do tego potrzeba jest wiedza. Bicie w worek i ogladnie filmow z jutub ma tyle wspolnego prawdziwym treningiem boksu, co slizg na stojaka z zamarznietej gorki z trenowaniem pod okiem profesjonalisty slalomu narciarskiego. Niby troche podobne, a jednak to zupelnie cos innego. Zeby zalapac podstawy to tylko klub i trener, inaczej wyrobisz sobie tylko glupie nawyki ktore pozniej bedzie Ci ciezko wyeliminowac jak juz zaczniesz cwiczyc na powaznie. Powodzenia.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 03:25 PM
Post: #3
RE: Zła postawa , błędy które robię
Dzięki za odpowiedz czyli najlepiej nic z technika i workiem nie probowac poprawic samemu dopoki nie zapisze sie do klubu.Czyli cos byś propował jakieś cwiczenia silowe lub bieganie , biegam tak po 5-6 km a truchtem do 10 waże 88 kg mam 176 cm to moze bieganie bo probuje zrzucić .Na ta wage jedyne czym moge sie pochwalic to ze robie 10 pompek na prawej rece ze sila jest ok ale za duzo waze Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2015, 12:38 PM
Post: #4
RE: Zła postawa , błędy które robię
No koniecznie zrzuć przy tych warunkach co masz musiał byś walczyć z rywalami o wiele wyższymi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2015, 07:12 PM
Post: #5
RE: Zła postawa , błędy które robię
Ok poki nie zrobie prawka mam dwie opcje w pierwszy dzien trucht 8 km a w drugie bieg do kolegi 2 km i sporotem 2 km a u kolega cwicyl 2 lata muay thai to cos podlabalym czy lepiej zamiast kolegi jakies inne opcje silowe interwaly Big Grin ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2015, 04:22 PM
Post: #6
RE: Zła postawa , błędy które robię
http://potreningu.pl/articles/3040/czy-t...iesz-gruby

Polecam przeczytać, i zacząć trenować interwały. Same suche fakty i badania bardzo dobry art.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2015, 06:00 PM
Post: #7
RE: Zła postawa , błędy które robię
Zapisz się do klubu pochodź tam rok czasu załap podstawy zapytaj trenera czy robisz technikę dobrze a później wróć do domu i doskonal umiejętności tylko wtedy to ma sens.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości