Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fury vs Hammer | Chudinov vs Eubank Jr
28-02-2015, 11:15 PM
Post: #31
RE: Fury vs Hammer | Chudinov vs Eubank Jr
Eubank vs Czudinow to dla mnie typowa walka wg schematu slugger vs swarmer. Gdyby teraz jeszcze Czudinow walczył z Saundersem (boxer) to myślę, że by wygrał i wtedy trójkącik pięknie by się nam zamknął.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 11:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 11:30 PM przez Wietnam.)
Post: #32
RE: Fury vs Hammer | Chudinov vs Eubank Jr
co on jedną rekawicą będzie walczył? ??

już myślałem że będzie go chciał jedną rekawicą położyć Big Grin

z'z'z'z -Sleepy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 11:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 11:54 PM przez Martin.)
Post: #33
RE: Fury vs Hammer | Chudinov vs Eubank Jr
Walka Tysona znów nie porywa...

5 runda niezła

No i koniec, Fury porozbijał Hammera, walka bez emocji. Dużo lepsza była potyczka Eubanka z Czudinowem, gdyby nie nokaut to Junior chyba by nie wygrał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 11:54 PM
Post: #34
RE: Fury vs Hammer | Chudinov vs Eubank Jr
Śmieszne trochę to poddanie. Ogólnie ta walka to taka bardziej sielanka niż poważny boks.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 11:56 PM
Post: #35
RE: Fury vs Hammer | Chudinov vs Eubank Jr
Pacman ma konkurenta w branży muzycznej Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 11:56 PM
Post: #36
RE: Fury vs Hammer | Chudinov vs Eubank Jr
Fury rozczarował. Za dużo pajacowania, za dużo zmian pozycji, za mało dynamiki i zdecydowanych akcji. W takiej formie i w takim stylu z Kliczką będzie bez szans.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2015, 11:57 PM
Post: #37
RE: Fury vs Hammer | Chudinov vs Eubank Jr
To w walce Eubanka, kto prowadził na punkty?

[Obrazek: LujXkiV.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 12:09 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015 12:16 AM przez Wietnam.)
Post: #38
RE: Fury vs Hammer | Chudinov vs Eubank Jr
(28-02-2015 11:56 PM)Hugo napisał(a):  Fury rozczarował. Za dużo pajacowania, za dużo zmian pozycji, za mało dynamiki i zdecydowanych akcji. W takiej formie i w takim stylu z Kliczką będzie bez szans.

Ja bym się tam tym rozczarowaniem nie przejmował, od początku pierwszej rundy było widać że Tyson chciał po prostu zrobić sobie sparing, wogòle przecież nie musiał brać tej walki, gdyby tylko chciał znokautowałby Hammera w pierwszej rundzie,każde runda przeboksowana, przed walką z Kliczką może tylko pozytywnie wpłynąć na jego psychikę i
doświadczenie, .

(28-02-2015 11:57 PM)Zawixon napisał(a):  To w walce Eubanka, kto prowadził na punkty?

108-101, po 11 rundzie miałem dla Eubanka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 12:32 AM
Post: #39
RE: Fury vs Hammer | Chudinov vs Eubank Jr
Czudinow od 5 rundy zaczął walczyć jak pod monopolowym, beka z typka :v Eubank ładnie go pobił, w rewanżu BJS dostanie wpierdol,nie powalczy ni chuja.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2015, 12:48 AM
Post: #40
RE: Fury vs Hammer | Chudinov vs Eubank Jr
Bardzo dobra walka Eubanka, pokazał, że jest chyba lepszym bokserem od Czudinova, ale ja mam żal do sędziego ringowego, który swoim ubłażaniem dla fauli Chrisa po prostu odebrał wszystkie atuty Rosjaninowi. Wszystkie trzymania, często niedozwolone były puszczone. Nie wspomnę już o łokciu z premedytacją w drugiej rundzie, który rozbił łuk brwiowy Dimitrija. Szkoda, bo myślę, że pojedynek mógłby być bardziej wyrównany i mielibyśmy dwustronną bijatykę, a nie jednostronną rzeź.
Co do walki wieczoru to trochę żenada Wink No nie chce się nawet tego komentować. Bardziej to przypominało jakiś wiejski festyn niż poważną galę. Jeszcze to poddanie Hammera. Ja wiem, że był bezradny, ale na Boga, poddać się od tak, nawet nie próbując niz zrobić, to jest wystawianie się na śmieszność. Wiele stracił Rumun w moich oczach. Jeśli się nie ma ambicji, nic się w sporcie nie osiągnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości