Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fury vs Hammer | Chudinov vs Eubank Jr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
28 Luty 2015 O2 Arena Londyn.

[Obrazek: 16333811321_447bb7719e_b.jpg]

[Obrazek: 254546B400000578-2936864-image-a-2_1422905475266.jpg]
Eubank Jr na tej gali to dno...

Fury wygra z Hammerem, licze na zywa fajna walke bo dawno takiej z udzialem Fury'ego nie widzialem.
Dobrze ze to juz za chwile, a nie w czerwcu Big Grin
W walce Tysona podejrzewam że rozprawi się z Hammerem tak jak Głowacki w sobote z kumplem Rumuna ,Seferim,tylko że przed czasem i bardziej efektownie.
(03-02-2015 05:24 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Eubank Jr na tej gali to dno...

Cos przegapilem, czy nie zalapalem ironii?Huh
Wszystko byloby okej gdyby najblizsi rywale Eubankai Saundersa sie zamienili. Eubank mimo porazki w walce rankingowej wyszedl na niej o niebo lepiej. Nie lubie takich motywow Smile
Sanders ma walczyć z Lee o pas WBO więc chyba lepiej wypadł od Eubanka, który walczy z mało znanym Chudinovem.
Walka z Lee nie jest potwierdzona. Lee moze zaboksuje z Quilinem.
Nastepna potyczka Saundersa ma byc kolejnym eliminatorem.
Poza tym sam fakt, ze Eubank dostaje walke na gali Fury'ego, a Saundersowi nie moga zaklepac walki jest wymowny.
Oczywiscie jesli Saunders dostanie walke o pas juz teraz to wyjdzie na tym duzo lepiej - ale poki co chyba sie na to nie zanosi.
Walka mogła iść w obie strony (ja miałem dla Eubanka) więc nie wiem co w tym złego że dostał taką walkę.Widzę w Chrisie rezerwy i myślę że z nim i Saundersem będzie podobnie co z DeGaliem i Grovesem. Liczę że pokona Chudinowa a sama walka będzie na pewno widowiskowa bo obaj lubią wymiany.
Nominalnie ja przegral, poza tym zeby ja wypunktowac dla Eubanka to trzeb dac mu chyba wszystkie wyrownane rundy skoro pierwsze cztery-piec przerznal z miejsca.
Z reszta obaj sa beznadziejni i niech jak najszybciej jakis Lemieux robi z nimi porzadek. Jeden bez kondycji, drugi bez koordynacji i pchaja sie na takiego Lee Wink
No nie wiem czy ją normalnie przegrał w dziale punktacji walk są 2 karty na Eubanka,1 Soundersa i 4 na remis.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie