Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ostatni tydzien przed walka
13-04-2014, 11:37 PM
Post: #1
ostatni tydzien przed walka
wracam na ring za 6 dni po ponad 10 letniej przerwie korzystajac ze zmiany przepisow aiby dopuszczajacej boskerow w nowym przedziale wiekowym do 40 lat , zostalo mi 6 dni do walki i mam pytanie co robic ? lata temu kiedy boksowalem w ligowym klubie to w srode sparowalismy ostatni raz a w piatek robilismy 40 x 10 sekund szybkosci w sobote start , wiem ze duzo sie zmienilo tu w klubie w uk gdzie jestem nieraz mnie zadziwiaja polecenia trenerskie Smile jestem po ponad 300 ! rundach sparingu malo biegalem bo lekka kontuzja nogi ,,,, prosze o podzielenie sie informacjami
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2014, 08:06 AM
Post: #2
RE: ostatni tydzien przed walka
300 rund sparingów to żaden polski amator nie miał nawet przez całe życie, tu są sparingi jedna runda co 2 lataBig Grin
A co do samego tematu to tydzień przed walką polega na odpoczynku i łapaniu świeżości, robieniu wagi. Szybkościówki, lekka tarcza, ostatnie szlify. W każdym razie malutkie obciążenia i nieduży wysiłek. Po prostu łapanie świeżości i przygotowywanie się psychiczne, układanie sobie planu walki w głowie. Choć na amatorstwie to niekoniecznie tak musi działać, walczy się częściej, bardzo często nie wie się nic o przeciwniku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości