Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Danny Garcia - Lamont Peterson
14-04-2015, 02:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-04-2015 03:00 AM przez Krzych.)
Post: #81
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
Może te kontrakty od Haymona z bardzo dużymi sumami minimalnymi za każdy pojedynek tak właśnie zadziałają, że zawodnicy przestaną się specjalnie przejmować werdyktami i wynikami walk, a będą po prostu wychodzić do ringu zrobić to co lubią robić i dostać za to sporą kasę? Coś w tym musi być, bo jak na razie praktycznie we wszystkich największych walkach z ostatnich gal Haymona wyraźnie widać niedostateczną motywację i chęć zwycięstwa u zawodników, którzy wyglądają w ringu tak jakby wyszli sobie poboksować, a co będzie to będzie, wynik mało istotny, kasa wpadła. To już nie ten klimat walk takich zawodników jak jak np. Juan Manuel Marquez, który wychodził od ringu z wielką wolą zwycięstwa i walczył jak o życie w każdej walce, nie dawał sobie wciskać złodziejskich werdyktów.

Z jednej strony to plus, że zawodnicy zaczną podchodzić do tego wszystkiego na większym luzie i mniej przejmować się porażkami i werdyktami, bo to ograniczy różne kalkulacje i unikanie walk między czołowymi zawodnikami, przez co dostaniemy więcej świetnych zestawień, ale jeżeli ci zawodnicy będą wychodzić do ringu tylko sobie porobić to co kochają bez motywacji i chęci zwycięstwa, a na każdy złodziejski werdykt będą reagować "Szanuję decyzję sędziów, wyszedłem zrobić to co kocham i dostałem za to dobre pieniądze, dziękuję Ci Panie" to boks zostanie wypruty z wszelkich emocji i sensu, będziemy oglądać przepłacone sparingi, a nie walki.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 08:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2015 08:14 PM przez Krzych.)
Post: #82
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
[Obrazek: CCW0aiyWgAEDHdx.png:large]

Peterson przybrał 22 funty.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 08:54 PM
Post: #83
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
Zna ktoś rekord masy od ważenia do walki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 09:53 PM
Post: #84
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
Ja nie znam, ale strzelam na Chaveza Tongue
Canelo drugi Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 10:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2015 10:48 PM przez redd.)
Post: #85
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
Z takich przypadków, które najbardziej rzuciły mi się w oczy, to Francisco Sierra w walce z Badou Jack'iem. Na ważeniu 172.5 lbs, w dniu walki 200.

Jestem ciekaw ile w dniu walki waży Kudriaszow? Wcale bym się nie zdziwił, gdyby przybierał po 20-30 lbs od ważenia.

Chociaż pamiętajcie, to co rafaltheo pisał o ważeniu w dniu walki - manipulacja robiona przez tv, na którą nabierają się tylko laicy i ludzie bez wąsów o słabej psychice Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 05:30 PM
Post: #86
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
Kurde cały czas mi ta waga Petersona chodzi po głowie. On wniósł do ringu tyle co Canelo z Floydem!

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2015, 07:24 PM
Post: #87
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
(03-05-2015 05:30 PM)Krzych napisał(a):  Kurde cały czas mi ta waga Petersona chodzi po głowie. On wniósł do ringu tyle co Canelo z Floydem!

I tyle co Maidana w pierwszej walce.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości