Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Danny Garcia - Lamont Peterson
12-04-2015, 08:44 PM
Post: #71
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
dopiero teraz się dowiedziałem że Garcia ma 6 palców u stopy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2015, 10:09 PM
Post: #72
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
Maidana: "Nikt nie byłby w stanie ochronić Garcii, , gdyby doszło do naszej walki"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2015, 10:25 PM
Post: #73
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
Al Haymon go obroni poprzez nie dopuszczenie do pojedynku.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 07:25 AM
Post: #74
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
Wydaje się, że Danny obniżył loty. Niby wygrywa, ale to nie ten zawodnik co w walce z Matthysse.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 11:17 AM
Post: #75
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
E tam, Garcia przystosowuje się do poziomu przeciwnika Tongue Z przeciętnym Herrerą zawalczył przeciętnie, ze świetnym Mathysse świetnie, z jeszcze lepszym Khanem jeszcze lepiej, a ze średnim Petersonem, średnio :v
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 03:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2015 03:35 PM przez Krzych.)
Post: #76
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
On po prostu ze wszystkimi toczy wyrównane walki, ale za to ze wszystkimi wygrywa. Taki ekonomiczny boks, walczy tylko tyle ile potrzeba żeby wygrać dwoma czy trzema punktamiBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 07:01 PM
Post: #77
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
Troche go tu szczypiecie jak Lebedeva w piatek.
Garcia mnie pozytywnie zaskoczyl na poczatku bo spodziewalem sie ze srednio bedzie mu pasowac gonienie za Petersonem a on biegal za nim z uporem i staral sie punktowac.
2-3 slabsze rundy pod koniec nie powinny zamazywac calego pojedynku.

Wiadomo, ze to nie byla forma z Matthysse gdzie byl szczyt szczytów, ale jak na siermiezne walki z Judah czy Herrera to ten pojedynek wyszedl mu bardzo fajnie.


Co do gali to tu sie zgodze ze nie otoczka nie byla emocjonujaca. Lee, Quilin, Garcia i Peterson nie walczyli na smierc i zycie byle wygrac walke, wszyscy dosc spokojnie przyjeli werdykt. Nie slyszalem zeby Quilin sie pluł o kradziez zwyciestwa, Peterson tez taki zadowolony.

W takich chwilach tesknie za zawodnikami pokroju JMM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 08:54 PM
Post: #78
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
Lamont Peterson (33-3-1, 17 KO) i jego obóz oraz duża część kibiców są zdania, że "Havoc" nie przegrał walki z Dannym Garcią (30-0, 17 KO). Brat pokonanego Anthony Peterson (34-1, 22 KO) twierdzi, że "Swift" sam przyznał się do porażki w rozmowie ze swym przeciwnikiem.

- Zobaczyliście prawdziwego Lamonta Petersona, który pokonał Danny'ego Garcię 8-4 w rundach - przekonuje 30-letni Anthony, nieco zmarnowany talent, któremu jedyną porażkę zadał w 2010 roku Brandon "Bam Bam" Rios.

- Mayweather walczy tak cały czas. Chciecie mi powiedzieć, że tylko on może tak boksować i wygrywać, a wszyscy inni przegrywają? Jestem tym poirytowany, boks jest czasami żałośnie śmieszny. Danny przegrał dwa razy. Najpierw z Herrerą, teraz z Lamontem - dodaje młodszy z braci Peterson.

- Lamont go zdominował. Danny przyznał mu na ucho, że to on wygrał. Jego ludzie to wiedzą, on sam to wie, fani wiedzą. Danny Garcia przegrał ten pojedynek - kończy zawiedziony Anthony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 09:04 PM
Post: #79
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
Chyba trzeba zorganizować rewanż. Ale pamiętajmy, że Peterson dostał prezent z Khanem i do rewanżu nie doszło.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-04-2015, 09:09 PM
Post: #80
RE: Danny Garcia - Lamont Peterson
Hey everybody. Just wanted to let you all know I'm okay! I'm not mad at the decision or anybody involved cause I look at it like this, I got paid to have fun doing something that I love! God has other plans for me so I will go through with no complaint. Thanks to everybody that supported me, DC really stood up!

Lamont na fb.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości