Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
23-01-2015, 11:41 AM
Post: #41
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Jakoś żal mi gościa. Faktycznie twardziel do pierwszego ciosu. Szkoda tej jego szklanej szczęki bo wydaje się, że boksować potrafił. Jeżeli chodzi o walkę z Witherspoonem to znalazłem jedynie ostatnią rundę, w której akurat wykończył gościa. A co się działo w pierwszych dwóch, że już pojawiły się takie podejrzenia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2015, 11:58 AM
Post: #42
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Dostał jakiś cios, chyba prawy prosty. Nie pamiętam, ale że Witherspoon to tylko nazwisko, to nie dał rady go wykończyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2015, 11:33 PM
Post: #43
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Do bardzo ciekawej walki dojdzie 27 lutego. W limicie kategorii cruiser zmierzy się ze sobą dwóch niepokonanych prospektów.
Z jednej strony Kubańczyk Yunier Dorticos 18(17)-0, który zmiótł siedemnastu pierwszych rywali z ringu, a ostatnio wysoko wypunktował Edisona Mirandę. Dorticos ma też całkiem niezłą karierę amatorską, to czołowy bokser Kuby w tym przedziale wagowym, choć złota nigdy nie zdobył.
Jego rywalem jest Murat Gassiew 20(13)-0 o których chodzą plotki, że jest większym młodym (21 lat) talentem niż Kudriaszow (dla którego z kolei Chilemba na początku kariery to cieniak Big Grin). Gassiew ponoć świetnie wypadł na sparingach z Huckiem (miał też parę rund z naszym Masterem).
Obaj bokserzy są bardzo wysoko notowani w rankingach: Gassiew jest 9-ty w WBC i 11-ty w IBF, Dortcos tuż obok: 10-te miejsce w obu tych rankingach + 3. miejsce wg WBA.

Zaplecze cruiser jest kapitalne Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2015, 11:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2015 11:52 PM przez Joker.)
Post: #44
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Kudriaszow (dla
którego z kolei Chilemba na
początku kariery to cieniak )
*
Chyba Beterbijew...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2015, 12:06 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2015 12:06 AM przez Sander.)
Post: #45
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Pisałem o walce Dorticos vs Gassiew już kilka dni temu. Stawiam na Dorticosa, Gassiew mnie nie przekonuje.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2015, 01:27 AM
Post: #46
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Dzięki Jokuś Wink

Sander, coś czułem że nie mogłem napisać jako pierwszy o jakiejś niszowej walce Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2015, 10:25 AM
Post: #47
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Jokuś? Ożkjpr...
Nie ma sprawy @Gogolius,poprawiam wizerunek by w tym roku stać się znawcą i filozofem i móc pisać z przesadną wyższością o pięściarzach ale i ludziach jako zacofanym,sku*wiałym gatunku.
#2015 #oneandonly #Joker
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2015, 05:25 PM
Post: #48
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Wyczytałem na niemieckich stronach że 21 marca w Moskwie ma dojść do walki Charra z Perezem,ale nie jest to chyba oficjalnie potwierdzona informacja,choć Manuel uważa że wszystko zaklepane.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2015, 05:37 PM
Post: #49
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Dobra walka mogłaby z tego wyjść do tego Takam-Stiverne i mamy 2 świetne zestawienia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2015, 07:07 PM
Post: #50
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
@Melvin
Daj link jak możesz.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości