Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
20-01-2015, 07:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2015 07:51 AM przez redd.)
Post: #21
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Za stroną główną:

Cytat:Podczas ulicznych obchodów Martin Luther King Parade w rodzinnym Little Rock (Arkansas) Jermain Taylor pięciokrotnie wystrzelił ze swojej broni, co zostało zakwalifikowane przez policję jako zagrożenie terrorystyczne. "Bad Intensions", który od pewnego czasu żyje stosownie do swojego pseudonimu, został już zatrzymany. Znaleziono przy nim marihuanę. W sieci pojawiły się nagrania ukazujące boksera tańczącego radośnie z kubkiem w dłoni.

- To bardzo niepokojące - przyznał w rozmowie z BoxingScene.com Lou DiBella, promotor Taylora. - Martwi nas stan jego zdrowia psychicznego. Kariera bokserska schodzi teraz na drugi plan. Próbujemy wszystkiego, żeby komuś pomóc. Jestem bardzo zawiedziony dzisiejszymi rewelacjami.

W ubiegłym miesiącu Jermain rzucił cegłą w kobietę - rzekomo w samoobronie. Wcześniej postrzelił swojego kuzyna i groził towarzyszącemu mu mężczyźnie, gdy ci wkroczyli na jego prywatny teren. Termin przesłuchania w sprawie wystrzałów na paradzie MLK wyznaczono na 29 maja.

To już naprawdę kiepsko wygląda. Po walce z Abrahamem Amerykanin miał pewne problemy neurologiczne, jednak po kilkunastu miesiącach przerwy powrócił do boksu. Kto wie, czy kolejne przyjmowane ciosy nie sprawiły, że w mózgu Taylora zaszły takie zmiany, które odbijają się teraz na jego psychice? Szczególnie, że kiedyś czytałem, że Amerykanin niegdyś należał raczej do grupy bardziej ogarniających rzeczywistość pięściarzy. Faceta trzeba przebadać zanim zrobi coś jeszcze głupszego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2015, 01:39 PM
Post: #22
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
WBA w ramach wyjatku od swojej polityki, zdecydowala sie na sensowny ruch: nakazala walke mistrza Lebedeva z pseudomistrzem Kalengą. Bokserzy maja 30dni na negocjacje, potem przetarg.

Jeszcze czekam na to samo w sprawie Mayweather-Lara Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 11:31 AM
Post: #23
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Nowe szczegóły zajścia z udziałem Taylora (za boxing.pl):
Cytat:Znamy kilka nowych szczegółów dotyczących ostatnich przebojów z udziałem Jermaina Taylora (33-4-1, 20 KO). W poniedziałek policja zatrzymała mistrza IBF w kategorii średniej podczas dorocznej parady Martina Luthera Kinga w Little Rock. Jak relacjonuje mężczyzna, który zawiadomił organy ścigania, Taylor wyciągnął pistolet i strzelił mu ponad głową, w reakcji na fakt, że jego mała córeczka upuściła pas mistrza pozując do zdjęcia. W momencie wystrzału mężczyzna miał trzymać na rękach inną córeczkę, która miała zaledwie roczek.

Facet nieźle musi mieć poprzestawiane pod kopułą. Lepiej niech siedzi w zamknięciu zanim zrobi komuś coś tragicznego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 12:32 PM
Post: #24
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Kto go wyciąga z tych kłopotów, nie rozumiem. Normalny człowiek dostałby kilkanaście lat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 06:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2015 06:12 PM przez Krzych.)
Post: #25
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Mógł mu ktoś odstrzelić łeb w momencie gry wycelował w stronę tego człowieka i byłoby po kłopocie. Mają prawdo do posiadania broni, a pozwalają na to żeby takie świry chodziły po świecie i strzelały ich dzieciom nad głowami.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 07:20 PM
Post: #26
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Dorticos vs Gassiew w lutym w Ameryce. Wow!

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 07:41 PM
Post: #27
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(20-01-2015 01:39 PM)Gogolius napisał(a):  WBA w ramach wyjatku od swojej polityki, zdecydowala sie na sensowny ruch: nakazala walke mistrza Lebedeva z pseudomistrzem Kalengą.
A więc Kalendze szykuje się niezły wpierdziel.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 08:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2015 08:34 PM przez Martin.)
Post: #28
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(21-01-2015 07:41 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  
(20-01-2015 01:39 PM)Gogolius napisał(a):  WBA w ramach wyjatku od swojej polityki, zdecydowala sie na sensowny ruch: nakazala walke mistrza Lebedeva z pseudomistrzem Kalengą.
A więc Kalendze szykuje się niezły wpierdziel.

Lebiediew to gość, który może pokonać każdego w cruiser. Również nie daję Kalendze większych szans.

Mi marzą się walki pomiędzy czołówką CW właśnie Lebiediewem, Drozdem, Huckiem, Hernandezem, Makabu, Mchunu - między sobą. Do tego jest Kudriaszow, Czakijew, Usyk. Są też nasi Włodarczyk, Głowacki, Masternak, Janik, ale chyba obecnie żaden z Polaków nie ma szans na pokonanie pięściarzy, których wymieniłem wyżej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-01-2015, 09:03 PM
Post: #29
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Według mnie Kalenga będzie trudnym rywalem dla Lebiediewa.Lepszym pięściarzem jest Rosjanin ale stylowo to mi przypomina slugger vs swarmer.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2015, 01:33 PM
Post: #30
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Obsada turnieju Boxcino
http://www.boxing.pl/forum/newsy/31360-u...xcino.html

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości