Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
01-09-2019, 12:18 AM
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(31-08-2019 10:05 PM)Gogolius napisał(a):  Nie było tam żadnego wałka. Tongue Co do kobiet z tabliczkami to pół biedy, ostatnio w tv coraz trudniej dojrzeć bo kamery skupiają się na narożnikach Wink

To niech nikogo nie będzie, ale jakichś pedziów z tabliczkami kręcących tyłkami nie strawię.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2019, 11:23 AM
(31-08-2019 05:39 PM)Hugo napisał(a):  Bardziej zbulwersowała mnie informacja (poparta fotografiami), że na tej gali w Bendigo na skutek protestu organizacji feministycznych tabliczki z numerami rund w przerwach nosili faceci. Jak ten obyczaj dotrze do Polski, to chyba zapisze się do talibów.
U talibów "nosicielki numerków" jakie obaj kochamy też by nie przeszły Smile Tam może i miałbyś kobiety, ale ubrane w taki sposób, że równie dobrze mogłyby to być lamy przyuczone do chodzenia na dwóch nogach. Albo szympansice. Nie dostrzegłbyś różnicy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2019, 12:27 PM
(01-09-2019 11:23 AM)fext napisał(a):  
(31-08-2019 05:39 PM)Hugo napisał(a):  Bardziej zbulwersowała mnie informacja (poparta fotografiami), że na tej gali w Bendigo na skutek protestu organizacji feministycznych tabliczki z numerami rund w przerwach nosili faceci. Jak ten obyczaj dotrze do Polski, to chyba zapisze się do talibów.
U talibów "nosicielki numerków" jakie obaj kochamy też by nie przeszły Smile Tam może i miałbyś kobiety, ale ubrane w taki sposób, że równie dobrze mogłyby to być lamy przyuczone do chodzenia na dwóch nogach. Albo szympansice. Nie dostrzegłbyś różnicy Smile

O tych talibach to wspomniałem bez bokserskiego kontekstu. Po prostu narastające zidiocenie świata pod wpływem poprawności politycznej powoduje, że czasami mam ochotę chwycić za brzytwę i wybiec na ulicę z okrzykiem "Allah akbar". Pasowałby mi jakiś inny okrzyk, ale oprócz muzułmanów nikt nawet nie próbuje się przeciwstawiać pełzającemu zamordyzmowi wymierzonemu w heteroseksualnych mężczyzn posiadających rodziny (jako grupie potencjalnie najbardziej skłonnej do buntu).

01-09-2019, 03:13 PM
(01-09-2019 12:27 PM)Hugo napisał(a):  O tych talibach to wspomniałem bez bokserskiego kontekstu. Po prostu narastające zidiocenie świata pod wpływem poprawności politycznej powoduje, że czasami mam ochotę chwycić za brzytwę i wybiec na ulicę z okrzykiem "Allah akbar". Pasowałby mi jakiś inny okrzyk, ale oprócz muzułmanów nikt nawet nie próbuje się przeciwstawiać pełzającemu zamordyzmowi wymierzonemu w heteroseksualnych mężczyzn posiadających rodziny (jako grupie potencjalnie najbardziej skłonnej do buntu).
Nie ma sensu. Polityczna poprawność za jakiś czas poniesie druzgocącą klęskę, tak samo jak klęskę poniosła "rewolucja kulturalna" w Chinach. W tym wypadku polityczną poprawność z jednej strony gnębią totalitarne ideologie takie jak islam, gdzie na nie nie ma po prostu miejsca, z drugiej jest tak wewnętrznie sprzeczna, że po prostu musi upaść pod ciężarem własnego idiotyzmu. Zresztą popatrz co już się dzieje, choćby na przykładzie tych nieszczęsnych "feministek".

Bo te panie sobie wyobrażają "równouprawnienie" jako coś, przy czym zachowują wszystkie "dawne przywileje", przy założeniu "pełnego zrównania" z mężczyznami. Na razie to przechodzi, bo wciąż jeszcze żyją mężczyźni tacy jak ja, którzy to "pełne zrównanie" tolerują (w sumie czemu nie?), ale jednocześnie dają im "stare fory". Nie wiem, a to w drzwiach przepuszczę, a to poniosę coś cięższego, a to coś cięższego zdejmę w pociągu. I tak dalej - wszystko to, co lepiej mi wychodzi z racji gabarytów i innego składu masy mięśniowej.

Kiedy jednak "nas" zabraknie a panie feministki staną oko w oko z przesiąkniętymi ideałami "równości" narcystycznymi lalusiami, durnymi i roszczeniowymi jak cholera, to im ten feminizm przejdzie jak ręką odjął. Tym bardziej, jeśli ktoś do powszechnego użytku wdroży jakieś "seks androidy", zawsze młode, chętne i gotowe. Wtedy wszelkie feminizmy i polityczne poprawności pójdą wnet w odstawkę, szczególnie jak z drugiej strony panie będą chciały, żeby ktoś bronił je przed islamem, który jeńców nie bierze. Dlatego należy zachować spokój Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2019, 07:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2019 08:21 PM przez Hugo.)
@fext
Traktowałbym wojujący feminizm i nagonkę na mężczyzn jako coś humorystycznego, gdyby nie przekonanie, że stoi za tym szeroko rozumiana "władza" (zresztą złożona w 90% z mężczyzn) a towarzyszą temu konkretne kroki prawne. Zamordyści dostrzegli, że kobiety (i geje) to środowiska skłonne do popierania każdej władzy dla świętego spokoju. Natomiast mężczyźni to element potencjalnie buntowniczy, na który przygotowano bat w postaci oskarżeń o tzw. molestowanie seksualne i tzw. "pedofilię". Każdego można o to oskarżyć, nawet (lub a zwłaszcza) po 30-50 latach od rzekomego "czynu przestępczego" i żadne domniemanie niewinności w tym przypadku nie obowiązuje. Metoda jest w swej istocie podobna do umieszczania dysydentów w domach wariatów w byłym ZSRR, ale jeszcze bardziej perfidna. Jak komuś wpływowemu podpadniesz, to za 20 lat wyciągną przeciwko tobie, że z upodobaniem oglądałeś skąpo ubrane panienki w przerwach walk bokserskich (na co są dowody na tym forum), a tym samym dopuściłeś się seksistowskiej zbrodni i dla dobra społeczeństwa (bo tak zdeprawowany osobnik jest zdolny do wszystkiego) należy cię umieścić bezterminowo w ośrodku resocjalizacyjnym. W każdym razie w tym kierunku to zmierza i wcale nie są to żarty.

Nie wiem, czy wiesz że w pobliskim kraju, jakim jest Szwecja:
- każdy stosunek ( w tym z własną żoną) może zostać uznany za gwałt, jeżeli nie ma dowodów, że kobieta wyraziła na niego zgodę. Trzeba nagrywać tę zgodę za każdym razem telefonem, ale 100% pewności daje tylko uprzednia każdorazowa wizyta u notariusza.
- istnieje pojęcie tzw. gwałtu psychicznego.
- w publicznych toaletach już wiele lat temu zlikwidowano pisuary. Była nawet propozycja umieszczenia w kabinach kamer i karania mandatami szowinistycznych świń sikających na stojąco, ale (na razie) nie przeszła.

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości