Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
28-08-2018, 11:11 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2018 11:13 AM przez DevonPL.)
Post: #1311
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Ok. Al Sands rywalem Krzysztofa Włodarczyka.

Al Sands - rekord 20-3 (18KO-3KO), walczył m.in z Jurijem Kaszyńskim i Philem Williamsem. Obie walki przegrał szybko przed czasem. W 3 walce przegrał z zawodnkiem legitymującym się rekordem 0-1. Ma mocny cios. Jego głównym mankamentem jest szklana szczęka. Jest to zawodnik pokroju Kaia Kurzawy, albo jeszcze gorszego. Diablo powinien go szybko pokonać przed czasem. Wolałbym przykładowo, by rywalem Diabla został Isiah Thomas, ale cóż jest chociaż rywal lepszy od jakiegoś Węgra, czy Słowaka.

Gogolius, może nie zatwierdzanie, a nie lepiej by było gdyby było przykładowo jakieś działanie np. 2+2. Komputer tego nie policzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 12:55 PM
Post: #1312
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Wiem, Gogolius, ale was o czymś poinformuje. Założyłem się z BykZBronksuLaMotta3 o to, że Wilder pokona Fury'ego. Jeśli Wilder przegra będę musiał odejść z bokser.org. Być może walka Wilder vs Fury będzie walką, która zakończy mój pobyt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 01:09 PM
Post: #1313
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(28-08-2018 12:55 PM)DevonPL napisał(a):  Wiem, Gogolius, ale was o czymś poinformuje. Założyłem się z BykZBronksuLaMotta3 o to, że Wilder pokona Fury'ego. Jeśli Wilder przegra będę musiał odejść z bokser.org. Być może walka Wilder vs Fury będzie walką, która zakończy mój pobyt.
Ty naprawdę wierzysz, że ta walka odbędzie się w listopadzie/grudniu tego roku?
Przecież oni nie mają nawet żadnego kontraktu, na razie to tylko jeden wielki lans z obu stron. Dodam, że niesmaczny lans, taki Fury po dwóch latach chlania i ćpania oraz pokonaniu podstarzałego cruisera-karzełka i otłuszczonego wraku boksera nagle wskakuje na 5 miejsce rankingu WBC. Szkoda że nie na drugie. Tak czy inaczej, tymczasem byłbym spokojny o waszą obecność na orgu Tongue Może w kwietniu przyszłego roku, ale wtedy będzie trzeba zakład zaktualizować, bazując na formie obu rywali Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 01:54 PM
Post: #1314
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Głupszego zakładu nie dało się wymyślić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 03:30 PM
Post: #1315
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Chce się pozbyć tego trolla, a jak walki nie będzie to zakład i tak będzie unieważniony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 03:50 PM
Post: #1316
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Problem w tym ze Fury to wygra :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 04:30 PM
Post: #1317
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Wątpie, że obecny Fury pokona Wildera. Za rok jak najbardziej, przez to zakładam się z nim teraz, a nie gdy Fury będzie faworytem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2018, 08:54 PM
Post: #1318
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Rywal Diablo bardziej na potrzymane rekordu. Śmiałbym się gdyby Allowi wszedł jakiś czyścioch i po Diablo. Odnośnie starcia Wilder Fury to ja stawiam na Wildera TKO w końcówce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 11:40 AM
Post: #1319
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(28-08-2018 03:50 PM)Gogolius napisał(a):  Problem w tym ze Fury to wygra :/
Jakim cudem? Jeśli walka faktycznie odbędzie się w listopadzie, to potrwa do pierwszego trafienia Wildera. Fury wyglądał tak sobie nawet na tle zapuszczonego i powolnego Pianety, Wilder jest o kilka klas szybszy, do tego wyższy, z większym zasięgiem i zahartowany w bojach z zawodnikami o niebo lepszymi niż dwóch ostatnich przeciwników Anglika.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2018, 11:43 AM
Post: #1320
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Cytat:Jakim cudem? Jeśli walka faktycznie odbędzie się w listopadzie, to potrwa do pierwszego trafienia Wildera.
Wszystko zawiera się w tym zdaniu. Takim cudem, że Wilder nie trafi (czysto) Fury'ego przez całą walkę ;-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości