Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
08-08-2018, 07:54 AM
Post: #1251
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Jeden nieaktywny cztery lata, kończący karierę po kontuzjach. Drugi nieaktywny ponad rok od ośmieszenia przez Alvareza, zweryfikowany dawno temu, który w średniej błyszczał tylko dzięki przewadze gabarytów.
Nie wiem który z nich miałby mniejsze szanse.

Walka dobra dla gawiedzi na zasadzie zderzenia dwóch nazwisk i pompowania hype'u za pomocą pierwszego pojedyneku (który był świetny i wszystkim nieoglądającym szczerze polecam bo to jedna z tych walk gdzie trzeba obejrzeć całość by zrozumieć ostatnią rundę).

Tyle, że ani jeden ani drugi nie mają już wiele wspólnego z tymi bokserami którymi byli.

Jestem na tak tylko w jednym przypadku: jeśli Martinez potrzebuje pieniędzy.
Niech mu promotor Chaveza sypnie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-08-2018, 10:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2018 10:58 AM przez szalonyAli.)
Post: #1252
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Jeśli nie przechulał wszystkiego u bucha albo na jakieś bardzo nie trafionej inwestycji to nie sądzę . Martinez dużo w zyciu zarobił , zresztą ma nazwisko , w Argentynie jest Legendą .

Chavez w średniej kiedyś coś sobą reprezentował, ścinanie wagi , olewanie treningów go wykończyło
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2018, 07:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2018 07:39 PM przez szalonyAli.)
Post: #1253
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Stawka sobotniej walki Flores Bryan będzie półpasiec WBA w kategorii ciezkiej. WBA sięga dna.Czyli w ciężkiej będziemy mieli 3 mistrzów WBA Joshua Charra i trzeciego szczesliwego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2018, 08:52 PM
Post: #1254
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
To za sprawą tego celebryty Floresa. Nie dość, że ni z gruchy ni z pietruchy dostaje szansę zostania "mistrzem świata wagi ciężkiej", to jeszcze walka w jego miejscu zamieszkania w hali o adekwatnej nazwie Celebrity Theatre (zresztą małej). Z Floresa "dupa nie bokser wagi ciężkiej". Bryana w akcji nigdy nie widziałem, ale mam nadzieję, że spuści wpierdol temu pajacowi.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2018, 02:02 PM
Post: #1255
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
I jeszcze kiedyś myślałem, że Trovor Bryan może szybciej zdobyć pas od Jarrela Millera, mimo że jest od niego gorszy. I się stało. Ale ogólnie co się dzieje w WBA to istny cyrk. Szumenov po 2 letniej przerwie powraca i dostaje walkę o pas WBA z zawodnikiem, którego ubił Głowacki. I w taki sposób taki Szumenov ma pas, a taki Własow będzie musiał niewiadomo ile lat czekać na szansę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2018, 08:21 PM
Post: #1256
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Być może nieodpowiedni dział, ale cóż niewiem, czy ktoś zauważył powrót Soszyńskiego. Pokonał niejakiego Mike Savyera (8-10) przez nokaut w drugiej rundzie. Jak myślicie, czy jego powrót po tylu latach na ring ma jakiś sens?

A tu dowodzik - http://boxrec.com/en/boxer/351280
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2018, 08:26 PM
Post: #1257
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
No cóż chłop ma już 36 i gdy odchodził był przeciętniakiem. Nie wiem jakie były motywy powrotu , prawdopoodbne kwestie finansowe. Sportowo raczej nic nie osiągnie , poboksuje kilka walk z journemanami i może dostanie jakąś lepszą walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2018, 08:29 PM
Post: #1258
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Podobno Antunkaya jest brany pod uwagę jako rywal dla Lebiediewa na powrót. Ten Antunkaya dostaje ciekawe oferty z wiadomych przyczyn. Ładny lekord, łatwy do pokonania dla jakiegoś solidnego średniaka, bo Turka uważam za przyszłego jurneymana o ile nie buma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-08-2018, 03:28 PM
Post: #1259
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
W Portoryko Subriel Matias znokautował Briedisa Prescotta i poprawił swój bilans na 10(10) - 0. Warto mu się przyglądać. Wyglada na bardzo silnego fizycznie.
https://www.boxingnews24.com/2018/08/sub...t-results/

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-08-2018, 08:18 AM
Post: #1260
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Szkoda tego Prescotta Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości