Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
19-02-2018, 10:06 AM
Post: #1081
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Co się działo w ringu chłopaki? Akurat postawiłem PTS na Liebenberga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 01:25 PM
Post: #1082
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Wałek "na kontuzję". Liebenberg dobierał się coraz mocniej do skóry Niemca, ale sędzia przerwał walkę ze względu na rozcięcie na czole Afrykanera (nie wyglądało wcale najgorzej).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 01:49 PM
Post: #1083
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Żenada. Poczytałem na paru forach i fb Ryno. Rozciecie było na czole. Sędzia podszedł do boksera i zaczął rozmawiać. Ryno mówił, że krew nie spływa mu do oczu, a jak sędzia powiedział, że koniec, to pytał "a gdzie jest doktor?". To co się stało to jest jakaś "masakracja", apogeum spi...lenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 02:36 PM
Post: #1084
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(19-02-2018 01:49 PM)Wit napisał(a):  To co się stało to jest jakaś "masakracja", apogeum spi...lenia.

W skrócie: Sauerland Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 04:11 PM
Post: #1085
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Sauerland to grabarz niemieckiego boksu. Sztuczne lansowanie pseudoprospektów na dłuższą metę wszędzie przynosi ten sam efekt. Zniechęcenie kibiców do oglądania gal opartych na kłamstwie i przekrętach.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-02-2018, 04:32 PM
Post: #1086
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Sprawa może mieć też drugie dno. Bo skoro Liebenberg zaczął ewidentnie przeważać i było jasne, że za moment może być po wszystkim, to z pewnością warto było postawić trochę grosza na Feigenbutza w ramach zakładów przyjmowanych w necie w trakcie walki. Oczywiście przy założeniu, że znało się zamiary sędziego Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2018, 12:22 AM
Post: #1087
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
W RPA jeden z najwyższych bokserów świata Ruann Visser (207 cm) pokonał przez nokaut w 7 rundzie jednego z najcięższych bokserów świata Osborne'a Machimanę (145 kg).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 12:03 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-02-2018 12:19 AM przez kubala1122331.)
Post: #1088
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Ambitny ten Holzken, widać, że brakuje mu umiejętności, ale dawno nie widziałem pięściarza tak bardzo chcącego wygrać. Na razie 6-3 Smith.

Miałem 8-4 Smith, ale nie oglądałem mega dokładnie. Bardzo dobra walka, Holzken twierdzi, że wygrał. Zobaczymy.

Sędziowie dali 118-110, 117-111 x2 dla Smitha. Chyba ciut wysoko, ale Holzken dzięki tej walce dostanie jeszcze kilka ciekawych pojedynków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 12:28 AM
Post: #1089
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Bardzo dziwna walka. Wyglądało, jakby Smith stracił całą siłę ciosu i nagle stał się waciakiem. Jego uderzenia nie robiły na rywalu żadnego wrażenia. Z drugiej strony na punkty (a zwłaszcza w statystykach ciosów) różnica była duża. Ja dałem Holzkenowi tylko jedną rundę.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 12:30 AM
Post: #1090
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Szkoda Szkoda grypy Breahmera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości