Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
18-03-2017, 03:33 PM
Post: #791
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Dla mnie zdecydowanym faworytem był Mansour, który dotychczas o wiele lepiej się prezentował na ringach od Kauffmana. Jedynie pozostawała ta niepewność czy przypadkiem Mansour w wieku 45 lat po ponad rocznej przerwie nie zaliczył konkretnego spadku formy - jak widać nic takiego nie miało miejsca. Swoją drogą, czy nie znalazł ktoś nagrania z tej walki, highlights czy cokolwiek?

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2017, 03:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2017 03:51 PM przez Wietnam.)
Post: #792
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Wiadomo walka drugoligowców, wygrał ten któremu bardziej
się chce, widać to po formie i sylwetce starszego Mansoura,
wyszedł z kićia i ostro zapierdala na treningach. Mistrzem
nie będzie, ale czołówkę to on będzie straszył jeszcze pare
razy.

Kaufmann to jedynie średni kołek, który niedługo będzie
miał rekord Journeymana.

Zobaczył bym jego(Mansoura) walkę z Wachem który wygra dzisiejszą walkę z Turkiem.

Mansour w wielkoludami walczyć potrafi co pokazał w pojedynku z Breazeale'm. Wach jednak miałby szansę
na zwycięstwo ponieważ ma szczękę z betonu, Amir
mógłby się szybko wypompować jak z Breazeale właśnie.
I później Wach przejął by inicjatywe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2017, 03:57 PM
Post: #793
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Też nie jestem zdziwiony. Mansour mimo wieku to twardy, dynamiczny i silny bijok, Kauffman to z kolei poprawny pięściarz, ale bez żadnego błysku. Schyłkowy Arreola to nie jest jakiś nadzwyczajny skalp, jeśli weźmie się pod uwagę jego b. wyrównaną walkę z nonejmem Harperem i realną porażkę z Kassim. Mansour z kolei powinien wygrać z Washingtonem i miał wielkiego pecha w walce z Breazeale; wygrane (przez KO) nad Kassim i Dawejko (nieoszlifowany, ale groźny bokser) też mają swoją wagę, choć na pierwszy rzut oka zdecydowanie ustępują miejsca takiemu nazwisku jak Arreola. Podsumowując, Amir to groźny i nieco niedoceniany HW, szkoda, że swoje fizyczne prime przegnił w pierdlu, bo w latach 2003 - 2008 może przytuliłby jakiś pas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2017, 04:30 PM
Post: #794
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Kibicowałem Amirowi ale właśnie obawiałem się o jego wiek. Podejrzewałem, że jednak w końcówce Kauffmann okaże się skuteczniejszym pięściarzem i wygra. Całe szczęście stało się inaczej. Smile

Co do walki to zaskakujące, że jeszcze nigdzie nie można jej zobaczyć.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2017, 04:38 PM
Post: #795
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Ja stawiałem delikatnie na Kaufmanna. Liczyłem, że świetnie się przygotuje i zawalczy jeszcze lepiej niż z Arreolą, ale niestety Mansour swoją szybkością wygrał. Spodziewałem się, że Amir w tym wieku już nie da rady tak dobrze zawalczyć, a jednak pozytywnie mnie zaskoczył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2017, 01:12 AM
Post: #796
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Adrian Granat znokautowany w pierwszej rundzie przez Alexandra Dimitrenkę. Wow, wow, co za sensacja!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2017, 01:23 AM
Post: #797
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Dużo mamy teraz tych sztucznych prospektów z Europy
którzy pompowani byli/są na czołówkę. Teper , Kabayel, Granat
De Mori i kilku innych.

Gdy już zaczynają boksować z trochę lepszymi zawodnikami
nie bumami a Journeymanami czy zaawansowanymi pretendentami to wpadają w takim pojedynku w błoto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2017, 01:24 AM
Post: #798
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
No to ładnie... cała kolejka typera w piz... Wink Jeszcze niech tylko Golovkin przegra, to pomyślę, że to jakiś sen. xd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2017, 01:30 AM
Post: #799
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(19-03-2017 01:24 AM)BOKS napisał(a):  No to ładnie... cała kolejka typera w piz... Wink Jeszcze niech tylko Golovkin przegra, to pomyślę, że to jakiś sen. xd

A widzisz trzeba było postawić na Wacha jak ja ..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2017, 08:30 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2017 08:37 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #800
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(19-03-2017 01:24 AM)BOKS napisał(a):  No to ładnie... cała kolejka typera w piz... Wink Jeszcze niech tylko Golovkin przegra, to pomyślę, że to jakiś sen. xd
Ponoć niewiele brakowało Wink

EDIT: Sensacja, jak w pierwszej walce Mollo z Zimnochem. Granat w 1 rundzie znokautowany przez Dimitrenkę. Wink Będzie wielki rewanż?

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości