Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej pamiętne momenty w boksie 2010-2014 (Video)
02-01-2015, 01:13 PM
Post: #1
Najbardziej pamiętne momenty w boksie 2010-2014 (Video)
Na początek, AdamekFightPL/RedHawk to ja nie jestem Angel , więc nie spodziewajcie się fajerwerków. Po prostu złożyłem razem, chronologicznie, najbardziej pamiętne momenty pierwszej połowy dekady w boksie.
Może niektórych zainteresuje, szczególnie tych którzy są w boksie od niedawna, albo śledzą tylko największe walki i mogli przegapić parę pięknych pojedynków:




Przy okazji przypomnę inny film, zdecydowanie lepiej wykonany, przedstawiający najlepsze momenty ostatniej dekady, który kiedyś sprawił, że naprawdę wciągnąłem się w boks:



2 Filmy = podróż przez ostatnie 15 lat w boksie w ciągu godziny Smile.

Zdrowia i dobrego nowego roku wszystkim.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2015, 08:06 PM
Post: #2
RE: Najbardziej pamiętne momenty w boksie 2010-2014 (Video)
Dzięki. Później sobie obejrzę. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2015, 08:16 PM
Post: #3
RE: Najbardziej pamiętne momenty w boksie 2010-2014 (Video)
Mastrangelo
Gdzie się podziewałeś? Znikłeś niczym Szakal, pojawiłeś się niczym Matys Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2015, 08:32 PM
Post: #4
RE: Najbardziej pamiętne momenty w boksie 2010-2014 (Video)
(02-01-2015 08:16 PM)CCConeser2 napisał(a):  Mastrangelo
Gdzie się podziewałeś? Znikłeś niczym Szakal, pojawiłeś się niczym Matys Big Grin
Jak to gdzie? Robiłem film no.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2015, 08:34 PM
Post: #5
RE: Najbardziej pamiętne momenty w boksie 2010-2014 (Video)
Rozjade troche temat ale-gdzie do kalarepy jest @redhawk(może znalazł jakąś jasnowłosą?)gdzie jest @Roy(jakiś żartowniś zaraz napisze że pewnie walczy gdzieś na Litwie...)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2015, 09:41 PM
Post: #6
RE: Najbardziej pamiętne momenty w boksie 2010-2014 (Video)
Obejrzałem cały i jest naprawdę spoko. Dla mnie trochę taka podróż sentymentalna, bo jakoś od 2009 zacząłem się interesować boksem tak intensywnie jak obecnie Smile Co do samego doboru walk nie mam się czego przyczepić, bo jest ich cały ogrom.

Dobry początek, ale jeżeli mógłbym "czegoś się przyczepić", to dobrze by było, aby przy każdym pokazywanym skrócie widniało jacy to bokserzy walczą. Początkującym kibicom bardzo by to pomogło. Sam się złapałem, że 3-4 pojedynków z zestawiania nie skojarzyłem ^^

Podoba mi się, że film jest merytoryczny i nie ma w nim różnych tanich bajerów / patosu / przerostu formy nad treścią. Było dużo dobrych walk, z wielu dywizji wagowych co cieszy, szczególnie że te lżejsze kategorie są poza mainstreamem i łatwo przegapić prawdziwe perełki. Niewątpliwie bardzo przydatny film dla kogoś, kto zaczyna przygodę z boksem, oraz tych co chcą powspominać / odświeżyć sobie ten okres w boksie. Szybko mi te 50 minut zleciało Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2015, 10:17 PM
Post: #7
RE: Najbardziej pamiętne momenty w boksie 2010-2014 (Video)
Wielkie dzięki redd, miło usłyszeć że się komuś podobało.
Wiesz - ja to składałem Video Converterem, więc opcji napisów tam nie było - amatorka. No ale jak zrobię następny za 5 lat to będę pamiętał (zapiszę Sobie) Wink.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2015, 10:20 PM
Post: #8
RE: Najbardziej pamiętne momenty w boksie 2010-2014 (Video)
Świetne Mastrangelo. Ja właśnie bardzo lubię takie zestawienia gdzie jest wszystko zostawione bez udziwnień, filtrów, eye of the tiger w tle, itp. Z oryginalnym komentarzem najlepiej oddaje emocje i przywołuje wspomnienia. Super sprawa. Jedyne co, to szkoda że nie w 720p Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2015, 10:33 PM
Post: #9
RE: Najbardziej pamiętne momenty w boksie 2010-2014 (Video)
(02-01-2015 10:20 PM)Matys napisał(a):  Jedyne co, to szkoda że nie w 720p Wink
Ba.. pewnie, że szkoda. Tylko że na moim sprzęcie filmy w takiej rozdzielczości nie za bardzo się odtwarzają, więc byłoby ciężko.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2015, 02:56 AM
Post: #10
RE: Najbardziej pamiętne momenty w boksie 2010-2014 (Video)
Dość powiedzieć, że pierwszy filmik o wiele lepszy od drugiego Wink

Ten drugi to migawka jakich wiele, zbyt krótkie i intensywne sceny, które mogą być przyjemnym odświeżeniem jeżeli ktoś te walki kiedyś widział.

Ale pierwszy filmik świetny. Przed obejrzeniem liczyłem na Rigo vs Donaire, Maidana vs Broner i obecność jednego z największych talentów we współczesnym boksie, Andy'ego Lee. Dostałem wszystko Wink

Dobra robota, fajnie że większość urywków ma odpowiedni komentarz, kiedy nawet człowiek nie poznaje bokserów, to słyszy ich nazwiska (pomijam oczywiście te walki azjatyckie Tongue).

Biedny Rigo, dostał dwie walki w Twoim filmiku, na pierwszym jedna z trzech dobrych akcji Donaire w całej walce, a na drugim podwójne deski z Amagasą Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości