Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie sylwestrowo-noworoczne
31-12-2014, 06:15 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2014 06:17 AM przez RSC-2.)
Post: #1
Pytanie sylwestrowo-noworoczne
@Sander.
Mam do Ciebie pytanie.
Dlaczego powodem do banowania na tym forum jest: „Piaskownica, pies, zabawki”
Natomiast nie ma żadnej reakcji na taki tekst:
Cytuję: „Ale tacy jak Ty to najgorszy
motłoch, zero kultury i zero
inteligencji, kompletny brak
umiejętności oceny faktów i
szacunku do innych ludzi,
totalne zacofanie umysłowe.
Po prostu typowe i
stereotypowe buractwo. Nie
pierwszy raz to z resztą
widać i nie w pierwszym
temacie.”

Oraz dlaczego nie reagujesz na wpis o treści:
„Ale trzeba być debilem żeby dzień w dzień siedzieć na orgu i przekonywać świat o tym jaki to Floyd jest słaby, przereklamowany itd.”

Czy według Ciebie nazwanie uczestnika tego samego portalu Bokser.org debilem jest wykroczeniem mniejszym?


Czy mógłbyś mi to merytorycznie wyjaśnić?

Zwłaszcza ,że kiedyś sam w formie ironii czy sarkazmu napisałeś w temacie :RE: Skoro mogę więc pytam i proszę.

"Regulamin nie jest równy dla wszystkich. Są tu persony nie do ruszenia."
-----------------------------------------------------------------------------------

Czyli jakie kryteria stosujesz przy wymierzaniu kar [zemście], i co z regulaminem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 11:44 AM
Post: #2
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Badum-tss
Rsc-2
Proszę idź do tematu trashtalk,razem zgnoimy całe forum od dna do wierzchu,w końcu ja i Ty to jak innych dwóch. Z moją psychika oraz Twoimi maszynami i wkładem finansowym zjedziemy każdego-KAŻDEGO.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 11:56 AM
Post: #3
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
@Joker
Mama już wpuściła Cie na komputer dzieciaku ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 11:59 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2014 12:07 PM przez Sander.)
Post: #4
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
@RSC
Post Krzycha wynikał z dłuuugiej dyskusji, gdzie napięcie rosło z posta na post, jeden i drugi się podszczypywali, wbijali szpilki Smile To są okoliczności łagodzące, Krzych się poczuł urażony, bo ktoś drwił z jego spsobu odżywiania, myślałem nad ostrzeżeniem dla niego, ale uznałem, ze nikomu ich nie będę dawał, bo i po co?

Co do mojego wpisu - gdybym miał banować za nazwanie kogoś debilem, to nie byłoby tu niemal nikogo.

A co do Ciebie - dzień wcześniej przed Twoim postem, który jest po prostu żałosny (przyznaj) ostrzegałem Ciebie i @BMH - panowie proszę o spokój, ignorujcie się itd I co z tym zrobiłeś? Wskoczyłeś na forum, znów zaczepiłeś @BMH, pisząc jakieś srander, czołem dzieciaki, itd co to miało być? To jest dla Ciebie działalność na forum bokserskim? Prowokowanie i tyle. To jest moje wytłumaczenie. Gdybyś napisał coś takiego w dłuższej dyskusji, gdzie byłbyś również obrażany, prowokowany, to bana byś nie dostał na pewno, albo nie tylko Ty - jeśli uważasz, że źle sprawuję "władzę" to możesz napisać do Maynarda lub Dudasa - chętnie złożę odznakę i oddam różową funkcję komuś innemu. Bana dałem Ci tylko na 2 tygodnie, skróciłem go jeszcze o 3 dni - w sumie uznałem, że nie zrobiłeś nic wielkiego, ale pzyznaj sam, ze bylo to ponizej poziomu, no i zignorowales moja prosbe z dnia wczesniejszego - nie mogles wytrzymac, by nie napisac czegos pod publiczkę? Na podtrzymanie opinii cwanego lisa?

I te trash-talkowe teksty chłopaki, to co najwyżej w tym swoim temacie piszcie, bo jak ktoś tu zajrzy i poczyta, to spierdoli w trybie natychmiastowym.

Założyłeś na tym forum 16 tematów z czego 11 nie dotyczy boksu, a w większości szeroko pojętego funkcjonowania forum, w każdym pierdzisz mniej więcej o tym samym - walczysz z władzą - możesz to merytorycznie wytłumaczyć? Dlaczego ktoś wbija na forum BOKSERSKIE i nie pisze o boksie, a skupia się na regularnych prowokacjach?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 12:18 PM
Post: #5
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Sander
A fige z makiem zostałem obrażony jak stąd do Glasgow a Ty nic-Nie za taką władze walczyłem,teraz widze że głos oddany na Ciebie był błędem-zmieniłeś się Krystian...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 12:22 PM
Post: #6
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
@Krychu
Ban na rok, przesadziłeś! Joker za obrazę moderatora wyjazd na miesiąc!

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 12:34 PM
Post: #7
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
*Uno-nie obraziłem Cię *Duo-Tu nie będe wchodził w polemike *Trzy-Krychowi się należało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 12:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2014 12:36 PM przez Sander.)
Post: #8
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
@RSC
I jeszcze jedno. Nie traktuj jako argument zbanowania, tego co wpisałem w ramce, która poinformowała Cię o blokadzie - tam jest limit znaków, przecież nie zbanowałbym Cię za jedno pojedyńcze wykroczenie, prowokacje, zaczepki i różne takie to Twoja wizytówka na tym forum od bardzo dawna.

I jeszcze drugo. Czemu zwracasz się tylko do mnie? BESTIA ma te same prawa co i ja, a Maynard to już w ogóle jest tu kimś.. A Ty pytasz o bany mnie..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 12:40 PM
Post: #9
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Dajta mi Modera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 12:47 PM
Post: #10
RE: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Ja nie kwestionuję decyzji moderatora, więc mnie nie mieszajcie w tę dyskusję. Sander wyjaśnił swoją decyzję. A reszcie polecam się uspokoić, wystarczy tego wyzywania się.

I nie wiem, czy temat "trash talk" powinien pozostać, bo zaczyna się tam robić szambo.

Póki co, dam wam szansę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości