Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rosja - Nowa Potęga?
29-12-2014, 03:04 PM
Post: #21
RE: Rosja - Nowa Potęga?
(29-12-2014 12:57 AM)CCConeser2 napisał(a):  Moim zdaniem Рахим Чахкиев ma większe szanse na pas w CW niż Алекса́ндр Пове́ткин w kategorii ciężkiej. Pasek typu WBA regular nic nie znaczył a Чахкиев może pokonać przecież Григорий Дрозд - mistrza świata WBC w kategorii CW. Zobaczymy, co przyniesie 2015 rok.

Wrocimy do dyskusji za jakis czas.Wink Dla mnie Rakhim to przereklamowany gosc, a Sasze uwazam od lat za goscia niedocenianego. Dopiero ambitna postawa z Kliczko, oraz dwie wygrane po dobrych(Charr/Takam) walkach sprawily, ze czesc kibicow inaczej na niego spojrzala.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 03:43 PM
Post: #22
RE: Rosja - Nowa Potęga?
Filipiny:Manny Pacquiao, WBO półśrednia Champion, legenda Boksu
Donnie Nietes , WBO junior Musza Champion, 13nasta obron tytułu "Ahasa"!
Nonito Donaire, Merito Gesta
John Riel Casimero- były mistrz IBF Junior Flyweight
i były mistrz WBO papierowej wersji Interim ., Ci Pięściarze nadal są wysoko w rankingach, z dużymi ewentualnymi szansami na walki o Mistrzostwo świata, Myślę że nie jest tak źle jeżeli chodzi o Filipiny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 03:58 PM
Post: #23
RE: Rosja - Nowa Potęga?
Filipiny mają 2 pasy i 2 mistrzów a np Wielka Brytania 5 pasów 4 mistrzów,Kuba 5 pasów 4 mistrzów,Rosja 7 pasów 5 mistrzów Japonia 6 pasów 6 mistrzów te kraje według mnie powinny być wyżej od Filipin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 04:35 PM
Post: #24
RE: Rosja - Nowa Potęga?
Filipiny ok, przesune trochę w rankingu, nie chce tu zaśmiecać tematu o Rosji,Zrobię nowy wątek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 04:41 PM
Post: #25
RE: Rosja - Nowa Potęga?
@WP
Swobodnie się czuję, kiedy rozmawiam po angielsku. Po rosyjsku? Umiem tylko podstawy, ale jak czegoś nie wiem, to mam kolegę z klasy, który ma litewsko-rosyjskie obywatelstwo, więc jest ok ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 05:52 PM
Post: #26
RE: Rosja - Nowa Potęga?
Ja podobnie, Angielski, nie ma problemu, , Rosyjski podstawowo, , jakiś wielkich konwersacji to nie przeprowadze, ale podstawowe
dialogi komunikacyjne, jak najbardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 07:35 PM
Post: #27
Bug RE: Rosja - Nowa Potęga?
(29-12-2014 04:41 PM)CCConeser2 napisał(a):  Umiem tylko podstawy, ale jak czegoś nie wiem, to mam kolegę z klasy, który ma litewsko-rosyjskie obywatelstwo, więc jest ok ^^
Skoro znasz podstawy, to znaczy, że umiesz zapisać ruskie słowa w polskiej transkrypcji.

(29-12-2014 04:41 PM)CCConeser2 napisał(a):  mam kolegę z klasy, który ma litewsko-rosyjskie obywatelstwo
Co to za wynalazek? Może chciałeś powiedzieć, że ma dwa obywatelstwa, jedno litewskie, drugie rosyjskie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 07:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2014 07:41 PM przez CCConeser2.)
Post: #28
RE: Rosja - Nowa Potęga?
@Metzger
Urodził się na Litwie, przeniosł się do Rosji a teraz jest na chwilę w Anglii. Tak, to logiczne, że ma dwa obywatelstwa, naprawdę muszę tobie tłumaczyć? Napisałem rosyjsko-litewskie ponieważ jest to naturalizowany Rosjanin.
"Skoro znasz podstawy, to znaczy, że umiesz zapisać ruskie słowa w polskiej transkrypcji". Oczywiście, ale nie zrobie tobie tej przyjemności i nie będę pisał tak jak BMH Smile. Myśl, co chcesz, nie mam zamiaru zmieniać np. Oleksandr na Ołeksandr.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 07:54 PM
Post: #29
Bug RE: Rosja - Nowa Potęga?
(29-12-2014 07:39 PM)CCConeser2 napisał(a):  Myśl, co chcesz, nie mam zamiaru zmieniać np. Oleksandr na Ołeksandr.
Nie ma problemu, każdy ma prawo być niedouczonym matołkiem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 08:16 PM
Post: #30
RE: Rosja - Nowa Potęga?
Apeluję o zaprzestanie tej pełnej nienawiści szamotaniny słownej, lub przeniesienie jej gdzieś indziej Big Grin.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości