Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
15-12-2014, 08:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2014 08:58 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #1
Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
14 Marca odbędzie się świetnie zapowiadają się gala Main Events. Póki co mamy ogłoszone dwie walki :

[Obrazek: box_pascal_kovalev_jv_608x342.jpg]

Kovalev vs Pascal o pasy IBF,WBA,WBO wagi półciężkiej,



Cunningham vs Glazkov o miano pretendenta do pasa IBF wagi ciężkiej.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 12:36 PM
Post: #2
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Zwyciezca Kovalev-Pascal bedzie obowiazkowym pretendentem dla Stevensona, mistrza WBC. Wszystko wskazuje na to, ze w przyszlym roku dojdzie do unifikacji wszystkich tytulow i bedziemy miec pierwszego bezdyskusyjnego mistrza swiata w boksie od czasow Hopkinsa w sredniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 03:57 PM
Post: #3
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Super sprawa. Waga półciężka jest idealnym przykładem na to jak wykorzystuje się potencjał kategorii wagowej. W tej wadze jest tylko 4 na prawdę poważnych zawodników, ale jak był jeszcze Dawson to było pięciu, i ile walk z tego wyszło. Hopkins walczył dwa razy z Dawsonem, dwa razy z Pascalem i z Kovalevem, Pascal dwa razy z Hopkinsem, raz z Dawsonem i teraz z Kovalevem, Dawson dwa razy z Hopkinsem, raz z Pascalem i raz ze Stevensonem, Kovalev z Hopkinsem i teraz z Pascalem. I teraz w dodatku czeka nas unifikacja wszystkich pasów. Kawał boksu jest w tej kategorii, mimo że jest słaba i taka prawdziwa czołówka jest bardzo wąska.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 09:14 PM
Post: #4
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Mimo iż do tych walk szmat czasu to ja widzę w jednej dość wyraźnego faworyta a w drugiej mniej wyraźnego.
Siergiej to wg mnie przyszły dominator kategorii półciężkiej, no właśnie został teraz Pascal a potem Stevenson. Po tych dwóch walkach będzie niepodzielnie rządził w LHW przynajmniej przez jakiś czas.

Co do starć Cunninghama w HW to każda walka to dla niego wielkie ryzyko. Potrzebuje kasy bo ma taką a nie inną sytuację rodzinną, ale w końcu może się doigrać. Nie mówię, że Głazkow może zrobić mu jakąś większą krzywdę bez przesady, ale już Mansour nim zatrząsł (Fury również). To nie jest zawodnik wagi ciężkiej dlatego mimo iż daje fajne walki to nic konkretnego (poza zarobkiem) w HW nie jest w stanie osiagnąć. Mimo to ma szanse na pokonanie Głazkowa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 10:11 PM
Post: #5
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Glazkov teznie jest w stanie nic konkretnego osiągnąć i nie daje fajnych walk, chyba że z zawodnikami mocno past-prime.
Albo forma życia albo wał ratują Glazkova, ew. wał życia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 10:24 PM
Post: #6
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Dla mnie Steve to murowany faworyt, jednak zawsze pozostaje KD ( Kathy Decision) tak jak było w przypadku walki z Tomaszkiem.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2014, 02:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2014 02:48 PM przez Krzych.)
Post: #7
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Też nie widzę szans dla Glazkova w tej walce. Technicznie odstaje, a Steve widział i przyjmował już o wiele silniejsze ciosy niż te Glazkova.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2014, 07:53 AM
Post: #8
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Mowi sie o kolejnej walce mogacej wzbogacic undercard: Beterbijew vs Chilemba. Gdyby doszla do skutku to gala z bardzo dobrej robi sie celująca. HBO i Kathy chca tej walki, jedyna watpliwosc to plany promotora Beterbijewa, ktory chcial organizowac walke podopiecznemu w lutym.
Ja trzymam kciuki za to zestawienie bo jak tak dalej pojdzie to Beterbijew w 10 walce bedzie mogl zasluzenie boksowac o pas Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 01:08 PM
Post: #9
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Chilemba vs Beterbijew najprawdopodobniej na tej gali Wink

Super wiadomość i trzymam kciuki za obydwóch. Jeżeli Chilemba będzie boksował mądrze, nie wdawał się w bijatyki, tylko używał swojej szybkości i ciosów z dystansu, to jest w stanie uprzykrzyć życie Arturowi. Jednak moim faworytem jest Beterbijew. I to 70:30. Myślę że Chilemba nie ma argumentów w pięściach, ani takiej siły fizycznej, aby zatrzymać Artura w jego ofensywie. Może uciekać, może punktować, ale gdy go w końcu Beterbijew dopadnie, to nie będzie zmiłuj.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 01:52 PM
Post: #10
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Dobra wiadomosc, super zestawienie. Podobnie jak Redd, stawiam na Artura, choc rzeczywiscie, nie musi to byc latwa walka.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości