Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
31-12-2014, 10:02 PM
Post: #11
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
"Kovalev jest jak buldożer. On nie ucieka przed rywalem, ani nie stara się przed nim chować. To facet, który będzie szedł do przodu z myślą o tym, aby mnie znokautować. To będzie największa walka w historii Kanady. Stawką tego pojedynku będą tytuły WBA, WBO oraz IBF wagi półciężkiej. Kovalev uważany jest za najlepszego pięściarza 2014 roku. Ten facet jest 9 w rankingu najlepszych pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe. Można powiedzieć, że sprowadzę najlepsze nazwisko wagi półciężkiej do Quebecu. Nie należy krzyczeć, że jest się najlepszym, tylko udowodnić to w ringu.

Lubie tego murzyna, zajebisty z niego fajter i po wypowiedziach wnioskuje, że dobra morda z niego. Kibicuję mu w walce z Ruskiem.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2015, 07:34 PM
Post: #12
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Ja dalej żałuję, że Dawson go wtedy nie skończył Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2015, 11:21 PM
Post: #13
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Ja też lubię Pascala, ale jak z Krusherem będzie boksował tak jak w walce z Bute, te jego popisywanie, np udawanie że nie patrzy na przećiwnika, to naprawdę skończy szybko na deskach, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2015, 01:54 PM
Post: #14
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Car vs USS oficjalnie potwierdzeni. Stawka to pozycja obowiazkowego pretendenta do mistrzostwa HW z ramienia IBF.

Duva mowi ze trwaja negocjacje na temat jeszcze jednej walki ale nie wiadomo czy to Chilemba czy ktos zupelnie inny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2015, 02:17 PM
Post: #15
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Pascal chce antydopingowych, wyrywkowych testow, ale Duva nie: http://www.bokser.org/content/2015/01/19...mobile.jsp
Ja szczerze to niewile zrozumialem z jej gadania. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2015, 02:42 PM
Post: #16
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Ruda pierniczy jak potłuczona a może to ,wyciąg z liści dębu' jest tajemnicą siły morderców ze wschodu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2015, 10:50 AM
Post: #17
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Z głównej :
Nie dojdzie do walki pnącego się w rankingach wagi półciężkiej Artura Beterbijewa (7-0, 7 KO) z Isaaciem Chilembą (23-2-2, 10 KO). Pojedynek miał być częścią marcowej gali Kowaliow-Pascal, jednak promotor Rosjanina uznał, że pięściarz z Malawi nie stanowiłby dla niego wystarczającego wyzwania.

- W ostatnich tygodniach trenowali u swego boksu i powiedziano mi, że Isaac nie był w stanie wytrzymać z Arturem więcej niż dwie rundy. W związku z tym postanowiliśby obrać inny kierunek - tłumaczy Yvon Michel.

Beterbijew wejdzie między liny prawdopodobnie trzy tygodnie później, 4 kwietnia, na gali z udziałem mistrza WBC Adonisa Stevensona. Niebawem wyruszy natomiast za ocean, aby pomagać Pascalowi w przygotowaniach do starcia z Kowaliowem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2015, 01:26 PM
Post: #18
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Chilemba za małym wyzwaniem... Więc zawalczy ze Stevensonem 4 kwietnia? No bo jak nie Stevenson, nie Pascal, nie Kovalev i na pewno nie Hopkins, to kto jest na tyle dobry, że opłaca się z nim walczyć, a Chilemba jest za słaby i szkoda na niego czasu?Big Grin

Ciekawe o ile słabszy będzie jego przeciwnik od Chilemby i jak bardzo wyjdą na idiotów.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2015, 07:52 PM
Post: #19
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Gość na dorobku a zachowuje się jak niewiadomo kto,narzekał na Chilembę a skończy pewnie z jakimś Samuelem Millerem.Nie lubie takiego gadania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2015, 05:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2015 05:32 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #20
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
http://www.boxingscene.com/kovalev-pasca...how--87566

Chilemba vs Vasily Lepikhin na undercardzie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości