Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
14-03-2015, 08:34 PM
Post: #51
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Po wielu latach bez tej zatruwajacej mozg tv, dalem sie przekonac swojej drugiej polowce do podlaczenia UPC. Slabo mi sie robi jak widze gdy baba oglada programy jak dlaczego ja, sloiki, ukryta prawda, ekipa z wwa/new jersey, czy inne gowno ktorym jestem ruchany w oczy i uszy gdy tylko mam ochote z nia posiedziec w salonie, albo zjesc. Sa jednak plusy. Przed chwilka zobaczylem, ze nie tylko obejrze walke Wacha, ale jeszcze w nocy bede mial okazje na lajfie-nie na tych karcacych streamach- w tv zobaczyc gale z Monteralu. Obejrzenie raz na tydzien tak dobrej gali, jest warte znoszenia nawet najbardziej patologicznych seriali.
Dzisiaj w moim domu rzadzi boksBig Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 09:29 PM
Post: #52
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
@BMH
Nie ciesz się tak, jak nasłuchasz się Kostyry, to wrócisz do streamów Smile

Co do dzisiejszych pojedynków, to tylko Kowaliowa jestem dosyć pewny - myślę, że dopadnie Pascala w drugiej części walki, gdy Jean złapie zadyszkę i poczuje trudy walki. Jestem ciekaw jak Pascal zareaguje na bomby Rosjanina? Hopkins po KD szczelnie zamknął się w skorupie, jednak Jean to nie ta skala cwaniactwa i defensywy, co B - Hop - jeżeli zwątpi w swój boks po uderzeniach rywala, to szybko polegnie.

Głazkowa vs Cunn
Diabli wiedzą. Z dnia na dzień jakoś coraz bardziej powątpiewam w Cunninghama, choć życzę mu wygranej. Wydaje mi się, że młodość i siła Głazkowa jednak zatriumfują. Musi wyciągnąć wnioski z pojedynków ze Scottem, bądź Rossym... Typuję zwycięstwo Głazkowa na pkt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 09:38 PM
Post: #53
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Ja tak samo ,po ogłoszeniu walki byłem 100% pewny że Cunn to wygra,ale jednak teraz mam już mocne wątpliwości, do żadnego z nich nic nie mam,licze że zwycięży sport ale typuje Głazkowa przez niejednogłośną decyzję.

Co do walki wieczoru no to dość szlagierowy pojedynek,i druga część trylogii Kowaliowa Big Grin co do samej walki to typuje wygraną Siergieja w drugiej połowie,TKO lub poddanie przez narożnik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 09:54 PM
Post: #54
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Liczę, że Pascal postawi na taktykę podobną do walki z Dawsonem. Nieustanny atak i te szaleńcze zrywy. Problem może być taki, że Rosjanin jednak ma "troszkę" silniejsze uderzenie, więc może to wyglądać bardzo inaczej. Będzie to ciekawe widowisko i trzymam kciuki, żeby nie jednostronne. Mój typ? Jean Pascal przed czasem (coś w stylu techniczna decyzja, dyskwalifikacja), w tym jego szansa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2015, 10:32 PM
Post: #55
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Postawiłem na Pascala , , fajną kwotę, nadal mam dobre przeczucia, Pascal będzie trzymał dystans, napewno często klinczował i czasami faulował,,mam nadzieje że będzie ładnie schodził z lini ciosu Krushera, musi też trzymać podwójną gardę, tu nie ma mowy o no look Fight, z Bute to mógł się w to bawić, Hopkins był wolny z Ruskiem, Jean jest ruchliwszy, ma dobrą defensywe, nie jest może to już ten sam Pascal,jaki był cztery lata temu, ale nadal potrafi zaskoczyć fajną kombinacją, wiem że piszę o rzeczach prawie niemożliwych, ale zawsze istnieje szansa na słabszy dzień Kowaliowa, kibice Kanadyjscy też nie będą mu pomagać Wink

Mocno trzymam kćiuki za Pascala i Cunna ,, 2×UD,, będa iskry, ,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2015, 01:14 AM
Post: #56
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Moje ostateczne typy:
Kovalev UD
Cunningham SD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2015, 01:47 AM
Post: #57
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Ja już u góry podałem i będę szczęśliwy bardzo Cunn UD i Jeanik UD

Gala zbliża się wielkimi krokami, a ja mam wszystkie notesy zapisane, choliera skąd wziąć czyste kartki do punktacji, @Kubala masz pomysł? Big Grin Shiminga niestety w pośpiechu na Chusteczce od smarkania , punktowałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2015, 01:49 AM
Post: #58
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
WP
Mnie zawsze za notes służy notatnik w telefonie. Nie ma lepszej opcji Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2015, 01:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2015 02:32 AM przez Wietnam.)
Post: #59
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
https://mobile.twitter.com/garnekmedia/s...262336?p=v spotkanie na szczycie przed galą ..! Smile

No i to jest dobry pomysł @Kubala, nie będę się pierdylił z długopisami i blokami w nocy Smile

Za 15 minut zaczynamy Od Chilemby, no i właśnie , pierwszy raz słyszę o jego rywalu, Vasily Lepikhin może zagrozić Afrykańcowi dać dobrą walkę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2015, 02:58 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2015 03:05 AM przez Gogolius.)
Post: #60
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Z tego co mówi Pindera to ten Lepikhin powinien to wygrać Big Grin

Ale fajna walka Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości