Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
15-03-2015, 03:12 PM
Post: #141
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Pascal to jeden z tych którzy tracą przytomność na stojąco i nie wiadomo co ich trzyma na nogach podobnie jak Bowe.Jean był w świetnej formie,co do Kowaliowa zaskoczyła mnie jego mocna szczęka bo myślałem że jest średnia,gość ma świetną technikę ciekawe czy prime Roy dałby rade Krusherowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2015, 06:12 PM
Post: #142
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Pierwsza połowa walki dla Cunna, druga dla Głazkowa, czytam komentarze tu i na głównej i przecieram oczy, bo w pierwszych 6 rundach dałem tylko jedną Ukraińcowi. Koniec końców miałem 115-114 dla USS z ostatnią rundą remisową, oczywiście sporo równych rund i rozumiem punktacje dla Głazkowa, ale przecież w pierwszej połowie walki to on dreptał za Amerykaninem i zbierał. USS już nie te nogi na drugą połowę walki i nie ta kondycja, a Głazkow potwierdza, że jest po prostu przeciętny.

Kowaliow-Pascal miodzio walka, najgorsze - dla kolejnych rywali - jest to, że okazuje się, iż Rosjanin naprawdę potrafi przyjąć Big Grin Gorzej dla Kowaliowa, że brakuje mu trochę sprytu w ringu, tzn. mam na myśli nadziewanie się na ten sam numer Pascala w rundach 4-6.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2015, 11:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2015 11:16 PM przez Gogolius.)
Post: #143
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
USS nie może przeboleć porażki z Głazkovem.
Statystyki wrzucałem wcześniej: Głazkow: 144 z 441 (33%),Cunningham: 180 z 649 (28%).

A tutaj wypowiedź Steve'a
"- Nagranie z tej walki oraz liczby mówią same za siebie i nie kłamią. Przejrzyjcie statystyki, spójrzcie na jego twarz po walce - wścieka się były dwukrotny mistrz świata kategorii cruiser.

- Facet nie miał recepty na to co robię i z tego powodu aż trzykrotnie wypluwał ochraniacz na zęby. Zraniłem go ciosami na korpus. Nawet jego narożnik przekonywał go przed ostatnią rundą, że potrzebuje nokautu do zwycięstwa. Jakimś sposobem jeden sędzia dał mu siedem rund, dwaj pozostali aż osiem. Rozpracowałem go, częściej trafiałem i pobiłem na każdej płaszczyźnie - kontynuował "USS", kolejny twardziel z Filadelfii.

- Kiedy ludziom w końcu znudzą się te wszystkie złe decyzje sędziowskie? Co zawodnicy mogą z tym zrobić? Obejrzyjcie moją drugą walkę z Adamkiem, a teraz z Głazkowem. Tak naprawdę powinienem dziś być obowiązkowy pretendent do walki o mistrzostwo wagi ciężkiej, tymczasem z powodu tych strasznych werdyktów muszę zastanawiać się nad kolejnym ruchem - dodał Cunningham."

Może ktoś się pokusi na założenie tematu do LPW bo coś czuje, że możemy mieć pole do dyskusji Wink

Ja niestety nie mam czasu ( i szablonu Tongue)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2015, 11:58 PM
Post: #144
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Ja kiedyś chętniej robiłem tematy, jak można było edytować post. Brało się edytuj założony temat i tylko podstawiało się dane. Teraz tworzyć wszystko na nowo to i mi się nie chce Smile Chyba, że mocno mi się nudzi, jak choćby wtedy co pozakładałem kilka tematów, jak czekałem na walkę Guerrero z Thurmanem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2015, 02:29 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2015 02:29 AM przez Krzych.)
Post: #145
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Jak nie możesz edytować, to cytuj i z tego kopiuj mistrzuBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2015, 06:27 PM
Post: #146
RE: Kovalev - Pascal, Glazkov - Cunningham
Pascal przyznal, ze Kovalev powaznie go zranil. W jednej z pierwszych trzech rund Pascalowi pekla blona bebenkowa, a po jednym z ciosow w okolice oka obraz mu sie rozmyl i pozniej juz nie dostrzegal ciosow Rosjanina.

Obaj zawodnicy maja wrocic na ring w czerwcu na jednej gali, gdzie prawdopodobnie rywalem Kovaleva bedzie Mohammedi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości