Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gale boksu, programy w HD - HBO, SHO, SKY, Polsat Sport do obejrzenia i pobrania
17-12-2014, 01:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2014 01:07 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #11
RE: Gale boksu, programy w HD - HBO, SHO, SKY, Polsat Sport do obejrzenia i pobrania
Dlatego lepiej umieszczać na video.anyfiles.pl albo gdy materiał jest dobrej jakości to na http://www.dailymotion.com/pl.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2014, 07:45 PM
Post: #12
RE: Gale boksu, programy w HD - HBO, SHO, SKY, Polsat Sport do obejrzenia i pobrania
Wilku, a wiesz ile tam można wrzucić - ogółem na jednym koncie i czy gala - kilkanaście GB przejdzie?
Ile czasu plik będzie dostępny od momentu załadowania? Zależy to od ilości wyświetleń czy są odgórne limity czasowe nałożone?
Można stworzyć profil niepubliczny czy tylko ogólnodostępny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2014, 09:19 PM
Post: #13
RE: Gale boksu, programy w HD - HBO, SHO, SKY, Polsat Sport do obejrzenia i pobrania
Na http://www.dailymotion.com/pl można wrzucać plik nie dłuższy niż jedna godzina. Nie pamiętam ile GB na raz można tam wrzucić. Na video.anyfiles.pl do niedawna było takie ograniczenie, że nie można było wrzucać pojedynczego pliku większego niż 1.2 GB, ale teraz chyba zwiększyli do 3 GB. Czas oczekiwania na pojawienie się do tej pory trwał również w miarę krótko. Chyba tylko raz mi się zdarzyło, że trwało to dłużej niż 10 minut, może nawet 15 minut, ale zazwyczaj oczekiwanie kończy się na kilku minutach. Na http://www.dailymotion.com/pl czasami czeka się dłużej.

Spróbuj wrzucić na próbę jakąś walkę i zobaczysz sam jak to tam działa. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2014, 01:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2014 01:15 PM przez BoxingCavalier.)
Post: #14
RE: Gale boksu, programy w HD - HBO, SHO, SKY, Polsat Sport do obejrzenia i pobrania
Obadałem dailymotion.com - można do 4 GB, lecz nagranie może trwać do 60 min., a zatem odpadają wszystkie gale, nawet pojedyncze walki na pełnym dystansie z wejściem do ringu i wywiadami, komentarzem odpadają; nie wszystkie typy plików można załadować.
Poza tym część plików odtwarzana bezpośrednio z dailymotion drastycznie straciła na jakości.

Trochę znajdziecie na kanale http://www.dailymotion.com/user/boxingfightshd/1

Zobaczcie czy działa na Waszych maszynach. Najciekawsze chyba będą programy Ringside i Bounce's Boxing Hour.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2014, 01:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2014 01:58 PM przez saliman1.)
Post: #15
RE: Gale boksu, programy w HD - HBO, SHO, SKY, Polsat Sport do obejrzenia i pobrania
Próbuj jeszcze raz z niepublicznymi na yt. Lepszego rozwiązania chyba nie ma. Poza tym inne serwisy nie obsługują 60fps, a te nagrania dużo by na tym straciły.

Jakby co to mógłbyś też udostępnić do pobrania. Np. na filescloud bardzo szybko się pobiera bez ograniczeń prędkości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2014, 03:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2014 03:18 PM przez BoxingCavalier.)
Post: #16
RE: Gale boksu, programy w HD - HBO, SHO, SKY, Polsat Sport do obejrzenia i pobrania
Na youtube blokują totalnie, nie udaje się potem stworzyć innego konta. Jeżeli na niepublicznym kanale będzie kilkadziesiąt TB to zapewne yt będzie się interesowało - zajmuje się im sporo miejsca na dyskach, nie generując profitów.

Materiał na yt czy dm traktuję bardziej jako "roboczy", do zapoznania się z daną walką, porównania stylów itp. Kilka gal po 20-30 GB w HD, 60 ftps nie weszło nawet na yt jako zbyt duże. Starcia, dokumenty, na których nam zależy najbardziej, myślę, warto mieć na dysku na zawsze. Wiem jednak, iż po niedługim czasie robią się z tego terabajty na nośnikach zewnętrznych...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2014, 04:25 PM
Post: #17
RE: Gale boksu, programy w HD - HBO, SHO, SKY, Polsat Sport do obejrzenia i pobrania
(21-12-2014 01:14 PM)BoxingCavalier napisał(a):  Trochę znajdziecie na kanale http://www.dailymotion.com/user/boxingfightshd/1

Zobaczcie czy działa na Waszych maszynach. Najciekawsze chyba będą programy Ringside i Bounce's Boxing Hour.
Dzięki, u mnie działa bez zarzutu. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2015, 02:49 PM
Post: #18
RE: Gale boksu, programy w HD - HBO, SHO, SKY, Polsat Sport do obejrzenia i pobrania
@BoxingCavalier

Masz może walkę Askin-McKenzie w dobrej jakości?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-04-2015, 06:56 PM
Post: #19
RE: Gale boksu, programy w HD - HBO, SHO, SKY, Polsat Sport do obejrzenia i pobrania
Niestety nie.
Gdyby mi wpadła, dam Ci znać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości