Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Matt Korobov vs Andy Lee for the vacant middleweight WBO crown - Dec 2014
14-12-2014, 06:46 AM
Post: #11
RE: Matt Korobov vs Andy Lee for the vacant middleweight WBO crown - Dec 2014
Lee ma ten timing, ma ten jeden cios na walkę, którym może naruszyć prawie każdego w średniej i to wykorzystuje. Irlandzki kozak i tyle Big Grin

Jejku, sam nie wiem czemu jego wygrana tak mnie cieszy Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:50 AM
Post: #12
RE: Matt Korobov vs Andy Lee for the vacant middleweight WBO crown - Dec 2014
Lee dla Golovkina? Kazach, go zdemoluje.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:51 AM
Post: #13
RE: Matt Korobov vs Andy Lee for the vacant middleweight WBO crown - Dec 2014
(14-12-2014 06:46 AM)Gogolius napisał(a):  Jejku, sam nie wiem czemu jego wygrana tak mnie cieszy Tongue

Jako jedyny na niego stawiałeś, więc jesteś z siebie dumnySmile Świadomie lub podświadomieBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:55 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2014 06:58 AM przez Gogolius.)
Post: #14
RE: Matt Korobov vs Andy Lee for the vacant middleweight WBO crown - Dec 2014
To takie stawianie życzeniowe, taki kurde wychodził do tego Korobova jak owca na rzeź, a już miał z Jacksonem przegrać.
Fajnie, fajnie.
Tu końcówka walki, prawdziwy ringowy zwierz: http://t.co/54XJWSi0Dh

"Lee dla Golovkina? Kazach, go zdemoluje." <- jak każdego, ale nie da się ukryć, że dwiema ostatnimi walkami na potyczkę z GGG zasłużył Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 06:58 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-12-2014 06:59 AM przez Krzych.)
Post: #15
RE: Matt Korobov vs Andy Lee for the vacant middleweight WBO crown - Dec 2014
Zawsze gdzieś wsadzi tą łapę... I to zawsze wtedy gdy sam znajduje się w kłopotachBig Grin Chyba że to taki misterny plan, granie owieczki, a potem strzałSmile

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 10:11 AM
Post: #16
RE: Matt Korobov vs Andy Lee for the vacant middleweight WBO crown - Dec 2014
WOW! Tego się nie spodziewałem. Korobov wychodził jak po swoje i otrzymał najmocniejszy cios w swojej karierze. Na mistrzowskim poziomie każdy ma czym zagrozić, a Lee pokazał jak mocnym uderzeniem dysponuje.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 10:47 AM
Post: #17
RE: Matt Korobov vs Andy Lee for the vacant middleweight WBO crown - Dec 2014
O boże, ale bomba ten prawy. Irlandczyk jest nieobliczalny. Przegrał poprzednie starcia, ale naprawdę podziw mam dla niego. Ciekawe, co by było, gdyby młody Jackson za niego walczył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 10:48 AM
Post: #18
RE: Matt Korobov vs Andy Lee for the vacant middleweight WBO crown - Dec 2014
To jest piękno boksu. Nikt nie daje gościowi szans, do półmetku wszystko idzie zgodnie z przewidywaniami i nagle bum po wszystkim, jeden cios zmienia wszystko.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 02:00 PM
Post: #19
RE: Matt Korobov vs Andy Lee for the vacant middleweight WBO crown - Dec 2014
Rozbudził mnie ten cios Lee. Niespodziewałem się takiego rozstrzygnięcia za nic w świecie. Co prawda nie widziałem wielkiej przewagi Korobova w pierwszych pięciu rundach, ale myślałem, że im dalej w las tym bardziej to ogarnie. A tutaj proszę bomba Irlandczyka i jeden z większych talentów nie wie co się dzieje. Dla mnie spora niespodzianka, a że trzymałem za Lee kciuki, więc mi w to graj Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2014, 02:57 PM
Post: #20
RE: Matt Korobov vs Andy Lee for the vacant middleweight WBO crown - Dec 2014
Nie wiem, skąd taka niska ocena Lee przed walką. Chyba pod wpływem jego słabiutkiej walki z Haroche Hortą, bo innych ewidentnie słabych występów Irlandczyka sobie nie przypominam. Lee ma szklankę i zdarza mu się z tego powodu mieć problemy, a nawet przegrywać, ale ma też petardę w łapie, więc jak trafi to może znokautować każdego lub prawie każdego. Co do Korobowa, to chyba popełnił błąd taktyczny. Zamiast normalnie boksować i wykorzystać przewagę techniki, on nastawił się na jeden kończący cios. A że i Lee uczynił podobnie, to oglądaliśmy w ringu myśliwych, a nie bokserów. No i pierwszy trafił Lee.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości