Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robert Burneika vs Marcin Najman
24-01-2012, 08:48 PM
Post: #11
RE: Robert Burneika vs Marcin Najman
PAnooowie,ale bądźmy poważni -,- Najman jaki jest , taki jest... ale koksa szybko rozprawi. Burneika nie ma kompletnego pojęcia o boksie, bjj, zapasach , czy też judo Big Grin Nie mówie, że Marcin ma,ale jakieś pojęcie na pewno Tongue

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2012, 11:41 AM
Post: #12
RE: Robert Burneika vs Marcin Najman
A ja tam nie byłbym taki pewny. Najman jest zdolny do wszystkiego... W negatywnym sensie.

Z emerytem Saletą w pierwszej walce przegrał, gdy wydawało się, że już wygrał. Co prawda Saleta dawniej trochę umiał się bić, ale w dodatku ta druga walka utwierdza mnie w przekonaniu, że Najman może z każdym i z czymkolwiek przegrać, nawet z niektórymi użytkownikami tego forum. Najman to największa zagadka polskiego sportu, o ile już zgodzimy się na określanie go mianem sportowca.

Koksu ma trochę mięśni, prawda? Całkiem możliwy scenariusz - Najman uderzy go w mięśnie, które będą dla niego twarde niczym betonowy słup, zacznie zwijać się z bólu. Sędzia przerywa walkę - wygrana Koksika.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2012, 12:34 PM
Post: #13
RE: Robert Burneika vs Marcin Najman
Moim zdaniem Panowie robią sobie jaja z MMA, KSW, czy co to tam jest, ale z drugiej strony dobierają "zawodnikow" na podobnym poziomie, tak więc czemu nie ^.^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2012, 07:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2012 07:13 PM przez Gawlak.)
Post: #14
RE: Robert Burneika vs Marcin Najman
koksu się po nosie podrapać nie może, a co dopiero wykonać jakiś sierpowy xD
ja go nie widzę w tej walce nawet mimo tego, że Najman jest cienki jak sik węża.
Ale jedno wiem na pewno...CZEKAM NA TEN LATAJĄCY CYRK JAK CHOLERA!!!!

Jeśli kiedykolwiek śniłeś o pokonaniu mnie, lepiej się obudź i przeproś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-01-2012, 08:30 PM
Post: #15
RE: Robert Burneika vs Marcin Najman
Będzie okazja do obejrzenia walki człowieka-kaleki (to co zrobił z siebie Burneika i inni kulturyści to dla mnie kalectwo) i El Testosterona bez jaj Smile Najman wygra, jeżeli okoliczności będą mu sprzyjały ;d

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2012, 12:56 AM
Post: #16
RE: Robert Burneika vs Marcin Najman
El Estrogen powinien się nazywać hehehhe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2012, 03:26 PM
Post: #17
RE: Robert Burneika vs Marcin Najman
No i okazało się, że Najmana do walki będzie przygotowywał Mirek Big Grin

Jak to odbieracie? Czy będzie potrafił ujarzmić Najmana i coś go realnie nauczyć, czy też trafił swój na swego Smile ?

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2012, 03:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-03-2013 09:12 PM przez BESTIA.)
Post: #18
RE: Robert Burneika vs Marcin Najman
Koksu potrafi kopać ta walka to większa zagadka niż Money vs Pacman
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2012, 03:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2012 03:44 PM przez Adammobp.)
Post: #19
RE: Robert Burneika vs Marcin Najman
(02-02-2012 03:32 PM)BESTIA napisał(a):  Koksu potrafi kopać ta walka to większa zagadka niż Money vs Pacman

http://www.youtube.com/watch?v=thyTRbxtcOE
Coś tam potrafi, racja. Ale będzie musiał stać prawie nieruchomo, by się nie zmęczyć za szybko.

Burneika już chciał się bić http://www.youtube.com/watch?v=ouS2R_L-G...re=related
Ale chętnych nie było Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2012, 05:35 PM
Post: #20
RE: Robert Burneika vs Marcin Najman
A widzieliście wiadomość na boxingnews.pl, gdzie Najman twierdzi, że walka może odbyć się w pay-per-view?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości