Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renomowany @ bookmaker na wysokie zakłady bokserskie
16-11-2014, 05:28 PM
Post: #1
Renomowany @ bookmaker na wysokie zakłady bokserskie
Witam Was!

Przepraszam jeśli temat umieściłem w nieodpowiednim dziale, lecz ten wydawał mi się najodpowiedniejszy; proszę o ewentualne przeniesienie do innego.

Od dwóch dekad w mniejszym lub większym stopniu śledzę wydarzenia z zakresu boksu zawodowego, światowego oraz krajowego.
Zauważyłem, iż w przypadku nieco dogłębniejszej analizy zawodników, ich wcześniejszych walk, ich słabych i mocnych stron, jak i wzajemnych relacji czynników powyższych, udaje mi się trafnie wytypować wyniki spotkań.
Oczywiście, pomijam obstawianie rundy, w której nastąpi TKO/KO - to, może z wyłączeniem Gołwkina czy kiedyś Valero, czysty hazard.
Dlaczego by nie pobawić się w typy u bookmakerów?

Chciałbym obstawiać wyższymi kwotami walki bokserskie na wygraną danego zawodnika [lub remis - forma progresji ], bez typowego hazardu w stylu: knockout w rundzie 4.

I moje pytania.
Czy internetowy book nałoży na mnie limity - przewidywalnie jakie i po jakim czasie?
Czy jeden lub drugi styl gry jest przez booków szczególnie rugowany?
Którzy bookmakerzy internetowi nie nakładają limitów lub dają je najrzadziej i przy jakich kwotach/wygranych, jakiej częstotliwości obstawiania?
Ciupanie po kilkaset euro (ze względu na limity wpłat/wypłat/obstawiania) odpada - szkoda zachodu, czasu i nerwów.


Proszę o wskazówki i wszelkie sugestie dotyczące zakładów o booków w internecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2014, 07:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-11-2014 07:37 PM przez BESTIA.)
Post: #2
RE: Renomowany @ bookmaker na wysokie zakłady bokserskie
(16-11-2014 05:28 PM)BoxingCavalier napisał(a):  I moje pytania.
1.Czy internetowy book nałoży na mnie limity - przewidywalnie jakie i po jakim czasie?
2.Czy jeden lub drugi styl gry jest przez booków szczególnie rugowany?
Którzy bookmakerzy internetowi nie nakładają limitów lub dają je najrzadziej i przy jakich kwotach/wygranych, jakiej częstotliwości obstawiania?
Ciupanie po kilkaset euro (ze względu na limity wpłat/wypłat/obstawiania) odpada - szkoda zachodu, czasu i nerwów.


Proszę o wskazówki i wszelkie sugestie dotyczące zakładów o booków w internecie.
Witam
1.Nie jestem ekspertem w tym temacie, ale w kwestii limitów troszkę wiem.To zależny od bukmachera. Najbardziej komercyjne buki robią tylko szum wokół siebie, gdy jednak wyciągniesz parę złoty limit będzie murowany.Jeśli uda Ci się obstawić singla za 30-40 tys po kursie powiedzmy 3.00 to będzie sukces .Możliwe że raz ,dwa by się udało, ale jeśli wygrasz z dwa nałożą limity.Istnieją też limity na tzw speców od danej dyscypliny.Proponował bym grę live jeśli masz wtyki możesz troszkę ugrać.Bukmacherzy stosują wolną amerykankę, jeśli za dużo wygrywasz to zrobią co chcą.

Swoją drogą polecam Pinnacle Sports, Sbobet, Bet365, William Hill, Unibet,Betsson, najlepiej założyć konto na wszystkich.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2014, 10:11 PM
Post: #3
RE: Renomowany @ bookmaker na wysokie zakłady bokserskie
BoxingCavalier
BESTIA ma w większości rację, dopowiedziałbym parę słów, szczególnie na nieopisane kwestie, ale dzisiaj jestem wrakiem człowieka to raz, a dwa, to moja ostatnia niechęć do bukmacherów wszelkiego rodzaju.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2014, 11:52 AM
Post: #4
RE: Renomowany @ bookmaker na wysokie zakłady bokserskie
Dzięki za porady.
Bestia, nasunęło mi się kilka pytań w związku z Twym postem.
1. Czy grając live walki bokserskie book nie może mnie zlimitować? Chyba może, albo wcześniej lub podczas trwania samego meczu (limit wcześniej nie byłby dla mnie widoczny, a jedynie algorytm odpowiednio ustawiony, gdy zaczynam grać - włącza się).
2. O Bet365 naczytałem się wiele nieprzychylnych wypowiedzi, szczególnie w zakresie nakładanych limitów. William Hill też pono wprowadza dość szybko ograniczenia kwotowe. Podobno Pinnacle tak nie ogranicza w stawkach i po ewentualnych wygranych. To można wnosić po treściach ich strony - http://www.pinnaclesports.com/pl/promoti...st-limits. Ale..., to jest niestety "podobno", gdyż w praktyce nie wiadomo jak przystają owe deklaracje do podejmowanych działań.

Kubala, jesteś "wrakiem" przy niedzieli Smile czy przez bookmakerkę ogólnie?
Fajnie gdybyś znalazł chwilę na rozwinięcie swych przemyśleń, praktyka najlepiej obrazuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-11-2014, 12:04 PM
Post: #5
RE: Renomowany @ bookmaker na wysokie zakłady bokserskie
BoxingCavalier
Od piątku jestem bukmacherskim abstynentem, ale kilka lat doświadczenia postaram się ci dzisiaj wieczorem sprzedać Smile Co do mojego "wraku" to wynikał on z czegoś innego, ale to był raczej taki pozytywny "wrak" fizyczny i psychiczny Smile
<Dezerter grał w Łodzi>
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2014, 08:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2014 08:46 PM przez BoxingCavalier.)
Post: #6
RE: Renomowany @ bookmaker na wysokie zakłady bokserskie
(16-11-2014 07:28 PM)BESTIA napisał(a):  Swoją drogą polecam Pinnacle Sports, Sbobet, Bet365, William Hill, Unibet,Betsson, najlepiej założyć konto na wszystkich.
Limity na najbliższe spotkania: Bellew vs Cleverly, Algieri vs Pacquiao, Chisora vs Fury, jakie udało mi się ustalić, są następujące:
- Pinnacle: 3-4 tys. zł - niezwykle skromnie jak na booka pozycjonującego się jako "górna półka", a to stąd, iż ponoć nie specjalizuje się w naszej dyscyplinie,
- Sbobet: 20-40$ (dogi), 80$ faworyci,
- Betfair: nie ma limitów, nie jest buk tylko giełda, zakładasz się z innym graczem; firma pobiera tylko prowizję za zakład. Do wczoraj na Bellew - Claverly przyjęła zakłady za ok. 40 tys. euro lub funtów, trochę mało; ciekawe jakie ograniczenia kwotowe wygenerowali na podstawie wpływów w związku z tym zdarzeniem i jak przekładają się typy przeciwne do kwot granicznych i jak to jest ze sobą skorelowane.

Na walki bokserskie podobno najgrubiej można stawiać w Bet365, szczególnie mając konto VIP, a także u typowo amerykańskich booków. Czy możecie potwierdzić tę informację o Bet365 i napisać coś o owych amerykańskich firmach przyjmujących duże zakłady na boks.

Zaciekawiło mnie Betsafe, tak mocno promowane na stronie Wasilewskiego. Można tam zakładać się o wynik walki Polaków: Jackiewicza (to walka o pas, zatem nawet zrozumiałe), ale również o rezultat najbliższej potyczki Wacha! Gdzie indziej pozycje takie nie figurują.
Zgodnie z regulaminem można za jeden zakład zgarnąć do 300 tys. zł, a na wielu forach ludki piszą o nałożonych limitach w wysokości kilku zł. Jakie macie doświadczenia z tym bookiem?
A Betfair? Ma wiele boksu.
A BetDSI?

Jeżeli się Wam uda, proszę, ustosunkujcie się do zagadnień podkreślonych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 02:30 AM
Post: #7
RE: Renomowany @ bookmaker na wysokie zakłady bokserskie
Na takie pytania to już bardziej musisz pisać na jakimś forum typowo bukmacherskim lub na Surebety.pl, tam pewnie lepiej ci pomogą.
Przede wszystkim, nigdy nie grałem za tysiące i nigdy nie dostałem limitu. Limit możesz dostać zawsze i za wszystko o czym pisał zresztą BESTIA. Regulamin to jedno, życie to drugie. Jeśli będziesz ich ogrywał regularnie i miał pomysł na grę, możesz wygrać 1000 zł i mieć limit maks stawka 2 zł. Ile taki wynosi na początku na becie, nie mam pojęcia.
Tak, Pinnacle, jak i większość buków, nie specjalizuje się w boksie
Reszta nie wiem, ale zasady są raczej podobne. Żaden buk nie będzie samarytaninem i nie da ci pieniędzy. Jeśli zobaczy, ż wygrywasz wystawią limit.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 02:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2014 02:16 PM przez BoxingCavalier.)
Post: #8
RE: Renomowany @ bookmaker na wysokie zakłady bokserskie
Bestia, a może Ty, może ktoś inny, wiecie coś więcej o Betfair - giełdzie zakładów i o Betsafe - ma polską wersję strony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-11-2014, 06:11 PM
Post: #9
RE: Renomowany @ bookmaker na wysokie zakłady bokserskie
Na Betfair to chyba nawet boksu nie ma, Kubala1122331 ma rację musisz popytać na forach bukmacherskich.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości