Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fantasy matchups
30-12-2011, 05:03 PM
Post: #41
RE: Fanstasy matchups
Andrzej w sensie ,że Gołota?
Jeśli tak ,to Andrzej wygrywa przez TKO w 10 rundzie , Adamek ma za słaby cios by pokonać Gołotę w pierwszych rundach
Toney zdecydowanie na pkt , jego śliskość w porównaniu do śliskości Warda to jak lodowisko do lekko zmrożonej kałuży Big Grin
Joe nie był tak statyczny jak większość przeciwników Tysona więc stawiam na Fraziera , przez KO , około 8 rundy
To ja proponuje
Larry Holmes-Vit Kliczko
Mike Tyson-Riddick Bowe
Roy Jones Junior-Dariusz Michalczewski Big Grin

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2011, 05:55 PM
Post: #42
RE: Fanstasy matchups
Holmes był niższy od Kliczki, ale jab u niego dosyć dobrze pracował, więc stawiam, że wygrałby z Vitkiem 2:1 lub 2:remis.
Tyson-Bowe, to dla mnie pojedynek dla Tysona, KO gdzieś koło 8-9 rundy.
RJJ-Tiger? Sądzę, że Roy, ponieważ w prime nie było na niego mocnego ;p
OK, to ja dalej zaproponuje jedną walkę:
Sugar Ray Leonard - Archie Moore, a druga to starcie o którym słyszałem, że możliwe jest do realizacji, więc zapytam was o zdanie nt. walki: Morales - Marquez.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2011, 06:13 PM
Post: #43
RE: Fanstasy matchups
Podejrzewam ,że walka Sugara z Archiem by musiała być w LHW bądź w średniej
Sugar wygrywa w wadze średniej, ale za to Archie wygrywa w LHW ze względu na to ,że Leonard stoczył bodajże jedną walkę w tej wadze

Morales-Marquez , na pkt wygrywa Manuel ,gdyż Eric bądź co bądź jest jedno wymiarowy i dobrze się czuje w wojnie ,czyli marzenie kontr boksera jakim jest Juan

Foreman-Bowe
Meldrick Taylor-Sugar Ray Leonard
kto wg. was wygrywa?

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2011, 11:33 AM
Post: #44
RE: Fanstasy matchups
Tak wiem , Mike Tyson jest mistrzem wszech czasów i tylko wielka chińska armia może się z nim równać .

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2011, 02:58 PM
Post: #45
RE: Fanstasy matchups
Sorry za to ,ale już mam wyczulenie , bo z kim gadam o boksie to zawsze jest ,że Mike by rozwalił wszystko w puch i pył więc nie za bardzo chce mi się słuchać Big Grin
Tak więc powtarzam swoje propozycje typów
Foreman-Bowe
Meldrick Taylor-Sugar Ray Leonard

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2011, 03:03 PM
Post: #46
RE: Fanstasy matchups
szansepromotions

połamałeś mi nadgarstki z tą chińską armią xD
ale szczerze, to musze powiedzieć, że Tyson vs Frazier to było by coś...obaj zajebiście ruchliwi, z potężnym uderzeniem.
myślę, że jeżeli walka była by rozgrywana na dystansie 15 rund, to Joe mógłby zajechać bestie. O ile wcześniej nie poleciałby jakiś kondon na szczękę Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2011, 05:51 PM
Post: #47
RE: Fanstasy matchups
Wg mnie Frazier wygrałby z Tysonem na punkty, podobny styl mają, obstawiałbym, że któryś padnie, a prędzej byłby to Tyson, po wymianie lewy sierpowy na lewy sierpowy.

Odnośnie Taylor-Robinson to spora różnica wagi, ale stawiałbym na Leonarda.

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2012, 03:52 PM
Post: #48
RE: Fanstasy matchups
Walczyli by w lekkiej oczywiście

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2012, 11:20 PM
Post: #49
RE: Fanstasy matchups
Obiecałem na stronie, że założę nowy wątek Ali vs Gołota. Nie wiedziałem, że istnieje już wątek ''fantasy matchups''... Mimo wszystko zakładam osobny wątek. Liczę na coś w rodzaju Golota Express po polsku. Serdecznie Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2012, 12:44 AM
Post: #50
RE: Fanstasy matchups
Naszła mnie myśl
Co sądzicie o tak hitowej walce:
Wawrzyk-Saleta ? Big Grin (miał być ostatni rywal Łaszczyka-Istavan Paszti vs.ktoś tam ,ale uznałem ,że oprócz Kamila nikt z nim nie może wygrać )

"honestly ,to knock me out you better hit me with that ringpost ,because I aint going nowhere" M.Hagler
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości