Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lennox Lewis
12-11-2014, 10:42 AM
Post: #1
Lennox Lewis
Witam może ktoś coś powiedzieć o Lennoxie czy był średniakiem czy dobrym bokserem? bo mój kumpel mówił że Lennox nawet w szczycie formy nie dał by rady Rekowskiemu co mi sie raczej wierzyć nie chce to możliwe że Rekowski by pokonał Lennoxa?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-11-2014, 10:53 AM
Post: #2
RE: Lennox Lewis
Na to musiałoby się złożyć wiele czynników-dyspozycja dnia,odwodnienie,limit w dniu walki,aklimatyzacja,napięcie lin,uroda ring girls,sędzia ringowy/punktowi itd.Gdyby np przetarg na walke wygrał Ku Klux Klan promotions Lennox z miejsca miałby trudniej a na nokaut bym raczej nie liczył bo Lewis nie dość że waciany to jeszcze ze szklaną szczęką(Mccal,Rahman).Dobre porównanie będzie zaś co do rywala obu panów jakim był Atomowy Byk-Lennoxa znokautował a Rekowski go wypykał do jednej.Jednak obiektywnie patrząc to czyste 50na50 bo Lion jednak troche tych paskow miał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-11-2014, 11:00 AM
Post: #3
RE: Lennox Lewis
Napisze tylko tyle niech kumpel zmieni dilera .!Smile
włącz you tuba ,albo coś innego i poznaj historię byłego niekwestionowanego mistrza świata HW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-11-2014, 11:22 AM
Post: #4
RE: Lennox Lewis
Ty, Kubica, zaraz bana dostaniesz.

Ciągle jakiś syf wrzuca "słyszałem, że ten i ten jest taki, czy to prawda???". Zamykam temat, usunę później, a jak ktoś chce pogadać o Lennoxie, to niech założy temat z prawdziwego zdarzenia.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości