Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
08-02-2015, 03:48 PM
Post: #31
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Czy tylko mnie ta walka zupełnie nie jara? Smile Staram sobie wyobrazić emocje w tym pojedynku i jakoś nie potrafię. Ja wiem, że Murray potrafi być niewygodny, postawił się na wyjeździe Martinezowi, ale chyba w starciu z tą bestią z Kazachstanu będzie bezradny.
Najbardziej chyba ciekawy z tej gali jestem starcia Hughie Fury - Andrey Rudenko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2015, 04:09 PM
Post: #32
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Martinez z Murrayem juz byl cieniem dawnego siebie i dla mnie Martin tamta walke powinien wygrac. Jednak nie wroze za wiele w walce z Golovkinem. Jak juz kiedys napisalem... im dluzej bedzie Murray walczyl tym bardziej bedzie go bolalo. Stawiam, ze "GGG" zakonczy walke czasowka po ciosie na watrobe. Czekam na przeskok Kazacha do SMW i tam doczeka sie powazniejszych wyzwan.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 11:38 AM
Post: #33
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Kubala, wez przedefiniuj swoj system wartosci. Zacierasz rece przed gala Bellew-Cleverly II, a nie jara Cie wystep najbardziej efektownego i efektywnego boksera ostatnich miesiecy, ktory zawalczy z jednym z ostatnich czolowych bokserow sprzatanej wlasnie kategorii wagowej?

Murray nie pojdzie na czolowe zderzenie i nie skonczy szybko na deskach - da nam pokaz technicznego boksu i walki na wstecznym wiec bedzie cos milego dla fanow siepaniny i technikaliów.

A zestawiajac te walke z faktem ze undercard nie jest tragiczny + nie trzeba zarywac nocki (GGG wyjdzie ok 23:50 wg planu) + boks w styczniu-lutym 2015 jest tak smutno nudnym sportem - taka walke bierze sie z pocalowaniem reki Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 12:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2015 12:00 PM przez Martin.)
Post: #34
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Transmisja gali od 21:30. Walka wieczoru planowo o 23:45.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 02:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2015 03:00 PM przez kubala1122331.)
Post: #35
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Gogolius
Nie do końca mnie zrozumiałeś. Nie mówię przecież, że ta walka total mnie nie interesuje. Oczywiście, jeśli będę miał możliwość, to zasiądę przed tv czy streamem i ją z chęcią obejrzę, ale mówię jedynie, że nie czekam na nią jakoś nadzwyczajnie. Po prostu, ot, kolejne fajne zestawienie do oglądnięcia.
Tak, bardziej czekałem na galę Bellew - Cleverly II, ale to głównie dlatego, że tam wyczuwałem emocje w walce wieczoru. (skończyło się jak się skończyło, ale to bez znaczenia). Tutaj wyczuwam szybkie świniobicie. Poza tym był znakomity fightcard, gdzie było masę starć o mistrzostwo świata.
Rozumiem, że walczy najbardziej efektowny bokser, ale jakoś bardziej mnie kręcą starcia mniej znanych bokserów, pojedynki gdzie obejrzymy walkę, zawziętość i zacięcie z jednej bądź drugiej strony, pojedynki, gdzie jeden bije, a drugi oddaje i gdzie ten poziom wydaje się być w miarę wyrównany.
Ta walka jest tego zaprzeczeniem (a przynajmniej tak się zapowiada).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 03:02 PM
Post: #36
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Ja widze rownowaznik miedzy "ta walka zupelnie mnie nie jara" "ta walka total mnie nie intersuje" Tongue


Ech, to rozumiem ze 90% wszystkich walk Floyda, Pacquaio, Warda, Kliczki i Rigo tez sobie opuscisz bo tam poziom raczej nie bedzie wyrownany Big Grin


Tak, lubie sie czepiac Tongue

Ale to na rozkrecenie atmosfery Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 03:16 PM
Post: #37
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Cytat:Ja widze rownowaznik miedzy "ta walka zupelnie mnie nie jara" "ta walka total mnie nie intersuje"

No fakt Big Grin Po prostu, interesuje mnie ta walka, ale nie aż tak jak większość. Inny kontekst wypowiedzi, zdanie podobne i wychodzą takie klocki Cool

Cytat:Ech, to rozumiem ze 90% wszystkich walk Floyda, Pacquaio, Warda, Kliczki i Rigo tez sobie opuscisz bo tam poziom raczej nie bedzie wyrownany

Przyznasz, że nie ma bardzo co porównywać walk Floyda, Warda czy Rigo do pojedynków GGG. Zupełnie inna bajka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 03:57 PM
Post: #38
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Poprostu walka z jednym murowanym faworytem,inne rozwiązanie niż KO/TKO, na Murrayu byłoby mega mega sensacją,
co z tego że Martin jest twardy, potrafi nieźle unikać ciosów i trzyma mocną gardę,niezłe warunki fizyczne, Nie ma niczego aby przećiwstawić się Gołowkinowi, za wolny, nie ma też super techniki,chociaż uważam że jest niezły techniczne,szczególnych cech które mógłby zaprezentować w tym starćiu, aby punktować poszczególnymi akcjami GGG nie zauważam,.
Walcząc ultra defensywie ma szansę przetrwać kilka rund,..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 04:01 PM
Post: #39
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
WP
Wygraną Murraya traktujesz w jakiej kategorii?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2015, 04:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2015 04:36 PM przez Wietnam.)
Post: #40
RE: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
@joker, w dwóch kategoriach,
przypadku (kontuzja, poważne rozcięcie GGG, uniemożliwiające mu dalsze kontynuowanie pojedynku)
mega sensacji (wyczarowania królika z rękawa przez Murraya w celu kompletnego zaskoczenia taktyką Kazacha) no ale Magikiem to Martin nie jest,,niestety
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości